Sony Xperia L - Obecná diskuzePrasklá dotyková plocha - možnosti??

Odpovědět
Aviniel
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. úno 2014 16:08:51
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Prasklá dotyková plocha - možnosti??

Příspěvek od Aviniel »

Ahoj všem,

pokud mi někdo poradíte, budu moc ráda! :) Včera mi spadl telefon na zem, ne z velké výšky, ale i tak mi popraskala celá dotyková plocha :-( Displej pořád funguje a reaguje i přes hodně popraskanou dotykovou plochu.

Šla by u Sony Xperia L vyměnit JEN dotyková plocha??

Na netu jsem se dočetla, že u některých telefonů se musí měnit i displej a nejde vyměnit jen dotyková plocha, a to už je skoro lepší koupit nový telefon...

Pokud máte někdo nějaké tipy případně na dobrý servis v Praze, tak předem díky!!

Avi
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: Prasklá dotyková plocha - možnosti??

Příspěvek od ALF »

Mam podobny problem a informace by se mi hodily!Na netu se da koupit jen digitizer a neni ani.drahej ale jde o to jestli se da vpohode doma vymenit,nebo je k tomu potreba nejake spesl naradi?
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: Prasklá dotyková plocha - možnosti??

Příspěvek od ALF »

Tak si odpovím sám, nakonec jsem koupil na aliexpressu od číňana, vše vpohodě, jen lepidlo co je po okrajích digitizéru mohlo být lepší, musel jsem ještě dolepovat páč to pořádně nedrželo. Jinak výměna je vpohodě, stačí mrknout na youtube, je tam mnoho videonávodů, jak vyměnit.

Práce na půl hodinky pro šikovného "kutila" funguje parádně a citlivost mi přijde stejná, možná o chlup lepší než originál.

Za 17USD, pohodaaa!
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia L - Obecná diskuze“