Sony Xperia L - Obecná diskuzeNejde zapnout

Odpovědět
ooloo
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 21. led 2013 12:09:21
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Nejde zapnout

Příspěvek od ooloo »

Zdravím. Dnes se mi vůbec nepodařilo probudit svoje L-ko. Večer jsem ji dal na nabíječku, po 4h svítila zelená, tak jsem odpojil nabíječku a šel spát. Ráno u telefonu svítila červená notif.dioda, nepomohlo ani vyndání baterie. Telefon nejde zapnout. Setkal se s tím někdo?
Uživatelský avatar
Pette
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 11. říj 2011 4:53:54
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1
Bydliště: City car

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od Pette »

Baterie je vybitá, doporučil bych ji nabít v externí nabíječce, popř. v jiném telefonu. Důvod vybití? Nějaká app sežrala baterii, ale mohly to být mobilní data, WiFi a vím co já ještě.
SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110
ooloo
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 21. led 2013 12:09:21
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ooloo »

No wifi ani mobilni data na mobilu nezapínám. Telefon mám jen na volání. Že by se při nabíjení vybyla baterie?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ludekbrno »

V tom případě doporučuji nějaký klasický tlačítlový telefon od Nokie za pár stovek. Používat dotykový smartphone bez dat na volání a SMS je neskutečná otrava. Ta Nokia bude rychlejší, o tisíc procent pohodlnější psaní SMS a baterka ti standardně vydrží týden. A to myslím opravdu vážně, řešit problémy smatphonu s výdrží a mít ho přitom jen na volání a SMS je pitomost :-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ooloo
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 21. led 2013 12:09:21
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ooloo »

Napsal jsem to špatně. Ne že bych to nevyužíval, ale doma používám na internet PC. Jen jsem chtěl napsat že v době nabíjení byly tyhle funkce vypnuty. ;) Už jsem se ale vrátil k tlačítkům, to je fakt. :DD Nic jinýho mi totiž momentálně nezbývá....
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ludekbrno »

Chtělo by to nějakého elektronika, který by mohl změřit baterku, v jakém je stavu. Jestli je nabitá a telefon mrtvý nebo vybitá a telefon ji nedokáže oživit. Pak by to chtělo zkusit oživit ji externím zdrojem. Někdy se může stát, že se v telefonu něco zasekne a během nějaké doby vybije baterku až do vypnutí. Telefon ji pak nemusí být schopen oživit.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ooloo
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 21. led 2013 12:09:21
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ooloo »

Hodil jsem to do servisu. Tak potom poreferuji.
Uživatelský avatar
Pette
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 11. říj 2011 4:53:54
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1
Bydliště: City car

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od Pette »

dobrá volba
SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110
ooloo
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 21. led 2013 12:09:21
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Re: Nejde zapnout

Příspěvek od ooloo »

Tak jak jsem slíbil. Dnes jsem si byl v servisu pro telefoun. Byl prý problém u usb konektoru. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia L - Obecná diskuze“