Samsung Galaxy Ace 3 (S7270) - Obecná diskuzeAce řada,KitKat

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
FirstMn
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. dub 2014 0:12:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace 3 LTE [GT-S7275R]
Rom: Samsung Stock - 4.2.

Ace řada,KitKat

Příspěvek od FirstMn »

a) Jiz vysel Ace Style ("zhorsenina" ace 3) a Ace 4 (Ace 3 s kitkatem a 4GB ROM).Mohli byste moderatori pridat tyto telefony do rady Ace?

b)Hledam jak hledam na Ace 3 vyslo update na android 4.2.2(pro 3G verzi) Udajne ma vyjit update na kitkat , tedy 4.4 , jen jsem si nevsiml jestli to bude i pro LTE verzi, jelikoz (ji mam) a myslim ze by ji koupil kdyz tak kazdy, stejna cena jako 3G ale lepsi parametry a vykon.(LTE a NFC)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od don_alex »

Ace Style určitě v nejbližší době zakládat nebudeme, pokud nebude dostatečná základna uživatelů. Pro Ace 4 platí v podstatě totéž, jen očekávám, že to bude dřív, než u Ace Style. Nicméně máme tu sekce "Nové telefony" a také "Ostatní telefony Samsung". Tam může být vlákno pro tyto telefony založeno a pokud bude živé, tak bude založena vlastní sekce. Mít ale sekce pro telefony, o které nemá nikdo zájem a sekce tak budou prázdné, nemá opravdu smysl...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
FirstMn
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. dub 2014 0:12:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace 3 LTE [GT-S7275R]
Rom: Samsung Stock - 4.2.

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od FirstMn »

No , to je pravda.
Nicméně co dotaz ohledně update na Android 4.4.2 (KitKat) ?

Edit: O Ace Style by měl zájem, s prominutím, snad jen blbec.Stojí o 600kč méně, ale má hodně downradgů oproti Ace 3, tedy kromě Androidu.
Myslel jsem si že o Ace 3 je malý zájem protože jak vidím, není až tak populární jako třeba Galaxy Mini(ten tu ale není na světě jeden rok) nebo S3.
Pro mě byl Ace 3 vhodný pro všechno za ty peníze, no vlastně jsem na něj narazil náhodou díky reklamě na vodafonu , jinak bych teď držel S3 mini nebo číňana :D .
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od xanthor »

Je to jednoduché - Ace 3 nemají velcí prodejci (Alza apod.) - asi se sem ani oficiálně nedováží.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od Mirda86 »

Ace 3 prodavalo treba TS bohemia i mp.cz v ceske distribuci.Kolem 4k a nez se prestal prodavat tak stal 3.7k.A ano byla to ta verze se snapdragonem a LTE...ne s broadcomem co tu bylo od sedivek.Nejak nechapu proc zas stoji ve vodafonu pres 5k
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od xanthor »

Možná Samsung zjistil, že větší tahák než "Ace" řada je řada "S mini". Kromě toho mezi Ace 3 a S3 mini jsou podle mě rozdíly celkem malé.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od Mirda86 »

No ja ho prave doporucil znamemu jako nahradu za rozbitou S3 mini ...pac Ace mel(porad ma) vykonejsi a novejsi Hw(snap,adreno 305),novejsi android,vetsi baterku a imho lepe citelnej displa na slunci.A byl o trosku levnejsi.Jak se prodaval to samozrejme nevim.A lidi urco slysi vic na "S3(mini)" i kdyz uz je to starej kram.
FirstMn
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. dub 2014 0:12:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace 3 LTE [GT-S7275R]
Rom: Samsung Stock - 4.2.

Re: Ace řada,KitKat

Příspěvek od FirstMn »

Taky jsem slyšel na S3 mini. Jenže je už moc starý, a našel jsem Ace 3. Nevíte něco tedy o tom update ?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Ace 3 (S7270) - Obecná diskuze“