HTC Desire ZNačítací plocha, sekání telefonu

Uvedení na trh: 09-2010
Odpovědět
Dave13
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. pro 2011 21:30:04
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Načítací plocha, sekání telefonu

Příspěvek od Dave13 »

Dobrý den,
telefon HTC Desire Z mám zhruba rok. Párkrát mi spadl, ale v poslední době ne a fungoval naprosto normálně. Teď poslední týden z ničeho nic začal blbnout. Když si otevřu nějakou aplikaci, jakž takž funguje. Po dobu, co je zapnutá, není problém, jen se telefon hodně seká, ale dá se to přežít. Jenže když aplikaci vypnu, vždycky se ukáže bílá načítací plocha, kde je uprostřed logo firmy HTC. Tato obrazovka je tam zhruba 10s a pak dalších 10s je uprostřed tabulka "načítání". Ta zmizne a telefon sekavě funguje dál. Toto se děje například i když otevřu hudební přehrávač. Když otevřu web browser, dám načítat nějakou stránku, tak po chvilce se sám vypne a zase proces bílá obrazovka, jak jsem popsal výše. Dnes se dokonce z ničeho nic při přejíždění mezi plochami začala smršťovat a zvětšovat tapetu. Už jsem bezradný. Nevíte, čím to je?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Načítací plocha, sekání telefonu

Příspěvek od LivArt »

To se stávalo, když už opravdu došla volná paměť a nebylo co zabíjet. Obvykle za to mohlo sense. Tedy zkus vyměnti launcher.
Dave13
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. pro 2011 21:30:04
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Re: Načítací plocha, sekání telefonu

Příspěvek od Dave13 »

Moc děkuju za radu, zdá se, že to opravdu pomohlo. Kdyby se objevil ještě nějaký problém, tak napíšu, ale zatím to vypadá, že se to zlepšilo. Ještě jsem si telefon pročistil pomocí aplikace Clean Master.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“