MultimédiaNastavení vyzvánění.

Vyzvánění, videa, pozadí, témata, ikony, skiny, fotky
Odpovědět
Petula00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 14. úno 2015 15:07:43
Typ mobilu / ROM: SGS Advanced
Tablet: Acer Iconia One7

Nastavení vyzvánění.

Příspěvek od Petula00 »

Zdravím.Přes dva roky mám SGS Advanced.Teprve nedávno jsem jej z zaktualizoval na Jely Bean.Ale protože dost často zamrzal ,tak jsem znovu nainstaloval zpět Gingerbread 2.3.6.Potud v pohodě.Ale před Jely beanem a při něm jsem si mohl(nějak se mi to podařilo,ale už nevíim jak)doplnit nastavený nainst.melodie v Nastavení/Zvuk/Vyzv.tón telefonu)pro příchozí hovory) doplnit svýmy melodiemi v mp3.To mi bohužel nyní nejde.Pro Oblíbené a jednotlivé kontakty mohu nastavit jakoukpoliv melodii např z exter.SD.Ale pro většinu kontaktů a cizích čísel nastavovat svoje oblíb.melodie by byl docela opruz.
Proto má otázka.Dá se nějak to nainstal.vyzvánění třeba přes rot doplnit o svoje melodie?A kde je to v rotu sw uloženo?
Jak sem na začátku uvedl,dříve se mi to nějak kopírování povedlo,ale teď už nevím jak.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nastavení vyzvánění.

Příspěvek od LivArt »

Je to root. A v něm nic uložený není, protože root je uživatel, ne nějaký místo.

Musíš je dát do správnýho adresáře - /media/audio/ringtones. Případně, když máš root a dost místa v /system, tak /system/media/audio/ringtones.
Petula00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 14. úno 2015 15:07:43
Typ mobilu / ROM: SGS Advanced
Tablet: Acer Iconia One7

Re: Nastavení vyzvánění.

Příspěvek od Petula00 »

Liv Art-Už jsi mne naved na správnou cestu.Vzpoměl jsem si,že jsem to dělal přes nějaký commander.Teď sem to zkoušel přes stahnutý Total comander ale nějak se mi to nedaří.I když je v češtině tak jsem asi lama.Vždycky tu melosii někde vezmu ale do ringtones se mi nedaří to nějakým způsobem vložit/zkopírovat.Hlásí to,že se akce nezdařila.Asi počkám až přijede v týdnu syn ajťák.Díky za tip.
Petula00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 14. úno 2015 15:07:43
Typ mobilu / ROM: SGS Advanced
Tablet: Acer Iconia One7

Re: Nastavení vyzvánění.

Příspěvek od Petula00 »

Problém vyřešen velice jednoduše.Stačí pouze ve dvou krocích. Stačí číst dobře návody.Přesto díky.
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Nastavení vyzvánění.

Příspěvek od POSIX »

Nestačilo na kartě prostě udělat složku ringtones?
Odpovědět

Zpět na „Multimédia“