MultimédiaAplikace která zachytí zvuk zařízeni i obraz.

Vyzvánění, videa, pozadí, témata, ikony, skiny, fotky
Odpovědět
gigacunga
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pát 29. led 2016 12:04:57
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 6 pro, 4/64Gb, MIUI 10.3.6

Aplikace která zachytí zvuk zařízeni i obraz.

Příspěvek od gigacunga »

Dobrý den.

Potřebuji aplikaci, která zachytí zvuk zařízení i obrazu a uloží jej ve formátu Avi nebo Mp4.

Nebo aplikaci, která sloučí formát Mp3 a formát Jpg nebo Avi do jednoho Avi. Tedy dva formáty do jednoho.
Prostě vemu Mp3 a přidám ktomu JpG, nebo Mp3 a přidám k tomu Avi, a to sloučím nebo překonvertuju do Avi. Výsledkem bude film,
nepohyblivý obrázek se zvukovou stopou nebo klasické video se zvukovou stopou.

Potřeboval jsem Mp3 z Causticu do Avi abych to mohl šoupnout na YouTube. A protože nevím jak nahrát Avi se zvukem
z aplikace Caustic 3, postupoval jsem takto.. V aplikaci MediaConverter jsem překonvertoval formát Mp3 do Avi,
ale výsledný formát byl Mp4 který YouTube nevzal. A tak jsem skusil to Mp4 z MediaConverter propláchnout ještě aplikací
Audio Video Factory Pro do Avi. Výsledek byl Avi, ale YouTube mi to taky nevzalo. Možná asi proto, že se mi nepodařilo sloučení těch dvou formátù Mp3 a JPG nebo Mp3 a Avi, jen jsem konvertoval Mp3 do Mp4 a Avi.

Tak prosím nějakou jinou alternativu, klidně i placenou apku nebo radu jak na to..

Díky moc.
Poco X3 NFC
MIUI Global 12.0.8.0(RJGEUXM)
Android verze RKQ1.200826.002
voidson
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 03. led 2012 18:11:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536

Re: Aplikace která zachytí zvuk zařízeni i obraz.

Příspěvek od voidson »

Ahoj...
videa ze hry jsem slučoval s hudbou v aplikaci FilmoraGo - Free Video Editor, kde se dají dělat i další věci, jako titulky, přechody atd.. S fotkama to funguje taky. Když uložíš video, tak na konec se automaticky uloží jejich logo, ale když dáš video na youtube, tak se to dá odstřihnout. Momentálně nemám v telefonu žádné video, tak se nemohu podívat v čem se to ukládá, ale avi nebo mp4 to bude určitě.

Snad jsem trochu pomohl.
Odpovědět

Zpět na „Multimédia“