THL W7/W7s - Obecná diskuzeTovární nastavení

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
joskai
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26. čer 2013 11:55:24
Typ mobilu / ROM: THL W7

Tovární nastavení

Příspěvek od joskai »

Prosím o radu
mám THL W7+, root od Etotalku a chci udelat tovární nastavení.Přijdu o češtinu i o root?
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tovární nastavení

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nepřijdeš.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
joskai
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26. čer 2013 11:55:24
Typ mobilu / ROM: THL W7

Re: Tovární nastavení

Příspěvek od joskai »

Děkuji za odpověd.
Mám ještě jeden dotaz.Pořídil jsem si toto pouzdro:http://www.etotalk.com/original-flip-le ... p4326.html
nainstaloval už třetí app (Inteligentní Screen ON Smart Screen,Smart Screen Off (Flip Cover),IntelliCover 2.0) senzor funguje,když ho překryju dlaní display
zhasne,odkryju rozsvítí se.Vše OK.Ale jakmile to přivřu tím flipem tak obrazovka zhasne,ale opět se rozsvítí.Chci docílit toho,že prikryju display krytem
display zhasne,otevru display se rozsvítí.Už si s tím nevím rady,hlava mi to nebere.
metalamania
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 30. kvě 2013 18:45:49
Typ mobilu / ROM: Ulefone Be One

Re: Tovární nastavení

Příspěvek od metalamania »

Tak telefon má přítelkyně doma cca 2 týdny a po prvních dnech začal házet "program Android.com byl ukončen" a hláška tam běhala pořád dokud jsem jej nerestartoval.

Tak jsem se rozhodl jej dát do továrního nastavení (klasicky přes prostředí Androidu v nastavení, žádný trojhmat apod.)
Bohužel problémy vůbec nevymizeli, přítelkyně tvrdí že to začalo ještě víc blbnout (zhasíná displej při prohlížení netu když přejede rukou nad čidlem, občas blbne mikrofon)
Podle mého je to SW problém, ale nevím jak ho řešit.

Napadlo mě flashnout ho, ale mám strach o záruku - pozná to prodejce? Případně znáte někdo nějakou dobrou romku? Díky
Uživatelský avatar
energy100
Androiďák!
Příspěvky: 576
Registrován: ned 26. kvě 2013 17:01:50
Typ mobilu / ROM: One+2
Rom: CM13 by @Grarak
Bydliště: Slovensko

Re: Tovární nastavení

Příspěvek od energy100 »

Už bol problém vyriešený?
Ak nie tak na http://www.needrom.com je pád romiek - odskúšal som napr. Miui a všetko OK - akurát trochu veľká spotreba baterky ale to bolo asi moja chyba.
Odpovědět

Zpět na „THL W7/W7s - Obecná diskuze“