Prestigio Multipad PMP5297C_QUAD - ROM/ROOT/FW[FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Moderátoři: negrbob, negrbob

Odpovědět
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

[FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od negrbob »

Vysel novy fw ke stazeni zde: http://de05.dl.prestigio.com/Service_Fi ... v1.0.9.zip

Changelog: neznamy :(
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
boboa
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. kvě 2014 19:55:40
Typ mobilu / ROM: PMP5297C FW 1 0 7

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od boboa »

konecne!!!! :) :) :) kde si to nasiel? uz si to instaloval??????? :D :D :D :o :shock: :shock: a kde si to nasiel zatial na strankach prestigio je len 1.0.7...
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od negrbob »

To jsou ofiko stranky Prestigia kde je vetsina fw. :-) Nezkousel jsem, nemam uz tablet k dispozici.

@phone
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
goldanko
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: stř 10. lis 2010 19:17:28

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od goldanko »

Dnes prisiel update 1.0.9 aj cez OTA ako aktualizacia systemu
boboa
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. kvě 2014 19:55:40
Typ mobilu / ROM: PMP5297C FW 1 0 7

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od boboa »

A negrbob ty robis v prestigio? A vies mi povedat kde si nasiel ten link? PS-nevie sa nahodou o novom fw aspon plan... :palec:
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od negrbob »

Nerobim :-) Jen uz vim kde hledat :-) Jinak pokud uz je na OTA jak bylo psano tak tam bude changelog uvedeny na 98%. Ja uz 5297 nemam tak nemuzu vyzkouset :-(

edit: Changelog:
1. Additional 3G dongles drivers added
2. Small stability fixes


@phone
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
boboa
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08. kvě 2014 19:55:40
Typ mobilu / ROM: PMP5297C FW 1 0 7

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od boboa »

Aha a kde hladat? :D ?? A jako to ze uz nemas pmp5297? A este jako to ze nerobis v Prestigio ved si sem daval screeny aj z FW 1.0.5 AJ 1.0.6...??
goldanko
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: stř 10. lis 2010 19:17:28

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od goldanko »

Uz je FW 1.0.9 aj na oficialnej stranke podpory: http://www.prestigio.cz/catalogue/Multi ... t/firmware

A pokial sa pytate kde hladat, tak tu: http://yf.prestigio.com/Service_Files/TabletPC
Sybock
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13. pro 2013 23:04:41
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 500 dual sim
Tablet: Prestigio Multitab 4 PMP5297 QUAD

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od Sybock »

Nevím, kde jste sebrali, že je nový FW na ofiko stránkách. Já tam nic nemůžu najít... :x
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od negrbob »

Vzdyt tu jsou odkazy primo na fw.

http://de05.dl.prestigio.com/Service_Fi ... v1.0.9.zip

@phone
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
kwak
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 29. bře 2013 13:49:19
Typ mobilu / ROM: SE880i
Tablet: Prestigio PMP5297C QUAD, RK3188, 2GB RAM,ROOT
Bydliště: ČESKÝ RÁJ

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od kwak »

No hele tady ten archiv jde rovnou stáhnout,ale ty odkazy viz výše,tam fakt nic není :geek:
" ma nesér masére,bo ti skočím holou "zadečkem?" do ksichtu "
Pavelkac
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 18. lis 2014 0:03:23
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multipad 4 Quantum 9.7 PMP5297C_QUAD

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od Pavelkac »

Zdravím Vás, zakoupil jsem tento tablet před 3 dny, a nevím si rady s aktualizací FW. Tablet hlásí, že je aktuální, má verzi V1.0.3.
Zde jsem se dočetl, že existuje už verze V1.0.9. Zkoušel jsem instalaci, z odkazu zde, ale tablet se mi nepovedlo připojit korektně k PC, chvíli to chroustá instalaci nového hardware, která neproběhne korektně. Ve správci vidím Zařízení MTP USB s žlutým trojúhelníkem, když zkusím akt. ovladače - Vyhledat v počítači a zadám složku s drivery dle OS (mám NTB Win 7 HP 32bit) tak mi to jen oznámí, že nejvhodnější ovladač už mám a je konec. Aplikace RKBatchTool tudíž tablet nevidí. FW jsem stáhnul zde: http://de05.dl.prestigio.com/Service_Fi ... v1.0.9.zip
V menu Pro vývojáře mám zatrženo Režim ladění USB.
Prosím o radu co s tím krok za krokem, jsem úplný začátečník a tablet mám 3 dny. Díky.
Pavelkac
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 18. lis 2014 0:03:23
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multipad 4 Quantum 9.7 PMP5297C_QUAD

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od Pavelkac »

Nikdo nemá nápad co s tím ???
Pavelkac
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 18. lis 2014 0:03:23
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multipad 4 Quantum 9.7 PMP5297C_QUAD

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od Pavelkac »

Dnes jsem psal na support Prestigio, snad mi pomohou:
Dobrý den, chci se prosím ještě zeptat, jestli je nutné před aktualizací firmware tablet nějak nastavovat? Mám na mysli třeba režim USB v menu "Pro vývojáře" protože to mění způsob, jakým PC tablet vidí. Potřebuji od Vás vědět, jestli budete schopni to vyřešit, protože s původním firmware 1.0.3 se tablet nechová korektně a už se mi krátí lhůta na vrácení tabletu. Když udělám reset tabletu v menu, co ho celý smaže a uvede tablet do stavu po zakoupení, tak když poprvé po přihlášení vlezu do Gogle Play, nebo jak se ten obchod jmenuje, tak v položce moje aplikace je seznam aplikací k aktualizaci. Potvrdím aktualizovat vše, začnou se přes WiFi (mám 80Mbit připojení) stahovat a aktualizovat aplikace. Jenže se zaktualizuje asi jen polovina aplikací a pak se to zastaví, jen u všech aplikací, které ještě nebyly aktualizovány běží čárky, ale nic se neděje, tablet v této fázi zůstane viset klidně celý den. A to jsou jen aplikace dodané zároveň s tabletem, místa v úložišti kam se to instaluje je polovina volná. V tomto stavu jsou zablokovány veškeré instalace a tablet se dále nepohne, nic dalšího už nejde ani stáhnout ani nainstalovat. Když chci do tabletu nainstalovat alespoň 1 hru, musím to udělat po resetu, ještě předtím, než se začnou aktualizovat aplikace. Ale stejně se jich potom zaktualizuje jen cca polovina a opět instalace vytuhnou. Podle mého má tablet zcela zásadní softwarovou chybu bránící v užívání přístroje. Nevím, proč jste odstranili možnost stažení firmware přímo z menu tabletu, protože jsem se na androidforu dočetl, že dříve šla verze firmware 1.0.7 a i později 1.0.9 zaktualizovat přímo z tabletu, bez těch komplikací s PC. Další co nechápu je, proč je vnitřní úložiště rozděleno na 1GB a 6,5 GB, když se vše instaluje na ten gigabytový oddíl bez možnosti volby a ten veliký tam leží bez užitku, instalovat na něj nejde, nebo jsem tuto možnost alespoň nikde v menu nenašel. Jinak problém s aktualizací FW trvá, viz předešlá komunikace.
Prosím o brzkou odpověď, krátí se mi čas na vrácení a nebudu dávat synovi k vánocům tablet za 4000, do kterého jde nainstalovat jen jedna hra.
Děkuji,

Nevím, jestli mi odpoví a pomůžou, budu vděčný za každý nápad.
Uživatelský avatar
nalott
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. pro 2014 22:48:41
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 5
Tablet: Nexus 7 (2013)

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od nalott »

Tablet jsem překvapivě až nyní taky jako nový koupil. Samozřejmě jsem hned aktualizoval. Jaké jsou problémy:

1. Instalace ovladačů - nutno vypnutý tablet připojit k USB se současně drženým volume+ To by mělo vyvolat proces aktualizace ovladačů ve Win. Je nutno nasměrovat Win na složku Tools\drivers a v ní příslušný systém (napamatuju si to přesně) a celou dobu zřejmě přitom držet volume+ Toto se mi nakonec nějak podařilo (celé jsem to opakoval mnohokrát, ale kvůli problému 2).
2. Pak následovala nepříjemná část - windows se tváří, že tablet vidí, ovladač se jeví jako nainstalovaný, ale rkbatchtool ho nevidí, všechny pozice jsou šedivé. Zřejmě by mohlo pomoci použití jiného USB portu nebo počítače, já jsem nakonec použil trik, který jsem našel zde http://www.freaktab.com/showthread.php? ... KBatchTool

V souboru RKBatchTool\config.ini, je třeba nastavit
SUPPORTLOWUSB=TRUE
místo defaultního SUPPORTLOWUSB=

Snad to pomůže.
efreet
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. pro 2014 10:52:05
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z2

Re: [FW] 1.0.9 Prestigio PMP5297C_QUAD

Příspěvek od efreet »

Pavelkac: Mal som uplne rovnaky problem ako vy. Pomohlo ked som odstranil ucet google a znova ho zadal. A zatial to funguje :)
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP5297C_QUAD - ROM/ROOT/FW“