LG G2 (D802) - Obecná diskuzeSamovolné vypínání a restartování LG G2

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
teza
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 14. srp 2017 12:09:45
Typ mobilu / ROM: LG G2

Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od teza »

Prosím o radu, před pár dny se mi telefon začal sám vypínat a restartovat. Pokud se vypne nějakou dobu ho vůbec nemůžu zapnout, třeba i několik hodin..Pokud se restartuje tak potom trvá dlouho než se spustí. Během dne se muže vypnout i 4x a restartovat asi 10X, nelze ho normálně používat :o :cry: Jinak ho mám už 2,5 roku. Předem díky.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od ludekbrno »

Baterka?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
teza
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 14. srp 2017 12:09:45
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od teza »

Baterka není úplně nejlepší, ale ještě něco vydrží. Telefon se muže vypnout kdykoliv i když je baterka plně nabita nebo jen při 30%.Fakt nevím, co s tím, už jsem zkoušela i tovární nastavení a nic :cry: :cry: :cry:
Jinak je nějaký způsob výměny baterky, zadní kryt totiž nelze otevřít.
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od mrnus »

60% baterka, jestli je už poslabší může při větším odběru proudu více zakolísat a tel jde automaticky do restartu.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Re: Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od ludekbrno »

teza píše:Baterka není úplně nejlepší, ale ještě něco vydrží...
To že baterka vydrží, vůbec neznamená, že nemůže způsobit restartování. Kapacita a výkon baterie spolu až tak moc nesouvisí.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
teza
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 14. srp 2017 12:09:45
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: Samovolné vypínání a restartování LG G2

Příspěvek od teza »

Zdravím, tak baterku jsem vyměnila, bylo znát zlepšení, které ovšem trvalo pouze 2 dny, potom telefon reagoval stejně dokonce bych řekla, že se stav zhoršil jelikož při zapnutí se systém muže načítat i celou noc, tedy do doby než se nevybije baterka. Občas se tedy telefon zapne na nějakou krátkou dobu ale potom se opět začne restartovat a pořád do kolečka... Máte ještě někdo nějaký typ nebo způsob opravy? Díky!
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - Obecná diskuze“