LG G2 (D802) - Obecná diskuzeUPOZORNĚNÍ - poraďte, prosím...

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
reika123
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. úno 2015 15:23:15
Typ mobilu / ROM: LG G2 D802

UPOZORNĚNÍ - poraďte, prosím...

Příspěvek od reika123 »

Dobrý den, dnes mi na mobilu vyskočilo toto UPOZORNĚNÍ = App number limit reached gor this payment service. More recently installedapps for payment may not be available. To use these apps, change the default payment method in Tap&pay settings or Uninstall some apps that payments are made on SIM card. Dala jsem si to přeložit = Do této platební služby se dostal limit počtu aplikací. Nově nainstalované aplikace pro platby nemusí být k dispozici. Chcete-li tyto aplikace používat, změňte výchozí způsob platby v nastavení Nastavení klepnutí a placení nebo odinstalujte některé aplikace, které provádějí platby na kartě SIM. Nerozumím tomu, přes mobil jsem ještě neplatila. Ani jsem nestahovala žádné aplikace k placení. Mám volbu na kliknutí = NASTAVENÍ nebo OK. Co mám udělat? Poraďte, prosím... :( Není to vir nebo nějaká špatnost? Díky.
Uživatelský avatar
SXP
Androiďák!
Příspěvky: 456
Registrován: úte 19. úno 2013 14:19:12
Typ mobilu / ROM: LG G2 Resurrection remix N

Re: UPOZORNĚNÍ - poraďte, prosím...

Příspěvek od SXP »

Pravděpodobně to bude hláška nějaké aplikace, kterou máš v telefonu... Jestli se to objevuje v notifikační liště, tak stačí dlouze podržet hlášku a přes to zjistit, o jakou aplikaci jde.
Když se objeví něco takového v systému/webovém prohlížeči, je nejlepší dát prostě domů, ukončit aplikaci a na nic jiného neklikat...
Viry na androida skoro nejsou...
2006-2008 Nokia 1100, 2008-2012 Nokia 5310, 2012-2013 Sony Xperia P, 2013-2015 LG 4x HD, 2015-? LG G2
SXP
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - Obecná diskuze“