LG G2 (D802) - ROM/ROOT/FW1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Fastarrow
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 29. pro 2012 18:36:30
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M9 PLUS
Mobil 2 / ROM: LG G2 D802 / 5.0.2 / TWR
Tablet: GO CLEVER GPS,TV,1Ghz

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Fastarrow »

Děkuji všem!

metoda TOT zabrala!

Teď už jen dořešit velikost paměti. Mám tam originál 4.2.2

Nemám tam žádné CWM - dostanu se jen na faktory reset - toto jsem udělal a velikost paměti je stejná cca 10GB

Ještě jak tam bylo TWRP, tak jsem dal format data a nepomohlo to.

Jak to můžu vrátit zpátky na 32GB?

Díky
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Traged »

první zkus lg http://www.lg.com/cz/podpora/mobilni-podpora/lg-D802" onclick="window.open(this.href);return false; lg mobile support tool, ono by si to molo podle serioveho cisla chytit správný firmware, pak je ještě těžší varianta.
http://techbeasts.com/how-to-fix-lg-g2- ... d-of-32gb/" onclick="window.open(this.href);return false;
Fastarrow
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 29. pro 2012 18:36:30
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M9 PLUS
Mobil 2 / ROM: LG G2 D802 / 5.0.2 / TWR
Tablet: GO CLEVER GPS,TV,1Ghz

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Fastarrow »

HOTOVO! po třech dnech :ugeek:

Díky za rady Traged: nakonec jsem to dělal podle tady toho linku, což je obdoba té těžší varianty http://www.droidviews.com/your-32gb-lg- ... s-the-fix/" onclick="window.open(this.href);return false; - kdyby tady s tím někdo dělal, tak SI HLAVNĚ ---NEJDŘÍVE--- PŘEČTĚTE VŠECHNY KOMENTÁŘE, protože tam je klíč k výsledku. Pokud někomu nepůjde něco nahrát do /system/xbin tak ty soubory nejdříve vymažte - ano pro ty lenivé - to znamená jít soubor po souboru cca 9ks a ty vymažte. Pak tam nakopírujte ty nové a v TC upravte přístupová práva na 0755. Po dotazu "mount?" dejte ANO. Pochopite vše až to budete dělat. Pak se velikost nezmění ještě, ale zkuste restartovat. POkud se nezmění, tak jdete do nastavení telefonu a dejte uvést telefon do továrního nastavení. PAK bude chvilka napětí, u které máte pocit věčnosti :D a pak by tam melo svítít 24,55 GB - +- každý tam může mít pár věcí, tak zhruba. Jo a nezapomen nejdříve udělat root, usb ladění a přepnout se do vyvojářského režimu (presně teda v opačném pořadí)

Držím palce každému a ještě se chci zeptat, jestli mám nahrát KK 4.4.2 nebo CloudyFlex? 5.0.2 nechci, mám pocit, že to žralo dost baterku.

Ještě jednou děkuji za help! :palec: :poklona:
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Traged »

gratulace, 5.0.2 origo firm baterku žere jen při bluetooth a hraní her, jinak nežral.
Honza4ever
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: stř 05. pro 2012 17:42:54
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Honza4ever »

Zdravím,
máte někdo zkušenost s touto hláškou při pokusu o root?
Couldn't open the port \\:\ COM3
Naskočí po tom,co se telefon restartuje a já se dostanu do download modu.A nikde jsem nenašel řešení.Hledal sem i na xda, ale řešení sem se nedopátral.
Root sem prováděl pomocí one click root a pak sem zkoušel i další postupy na youtube, ale žádná změna.
Díky moc za případné rady
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od deadlink »

Zkus pouzit jiny usb port
speaker603
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 04. pro 2016 22:08:22
Typ mobilu / ROM: LG G2
Mobil 2 / ROM: KW88

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od speaker603 »

Honza4ever píše:Zdravím,
máte někdo zkušenost s touto hláškou při pokusu o root?
Couldn't open the port \\:\ COM3
Naskočí po tom,co se telefon restartuje a já se dostanu do download modu.A nikde jsem nenašel řešení.Hledal sem i na xda, ale řešení sem se nedopátral.
Root sem prováděl pomocí one click root a pak sem zkoušel i další postupy na youtube, ale žádná změna.
Díky moc za případné rady


Ahoj. Zkus ještě prográmek SRKTool pro LG G2. Co si tak matně pamatuju, One Click Root občas při rootu zlobil. SRKTool je opticky podobný jako One Click Root, ale je v něm asi něco na víc, co při rootu funguje.
peterh
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. říj 2015 18:27:10
Typ mobilu / ROM: Guru GX

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od peterh »

Ahoj, prosim vas..uz vazne nevim jak routnout lg k8 350n . Pidle ruznejch navodu delam asi neco špatně...delam to vse o pauze v praci a tak to potrebuji bez pc!! Muze mi nekdo dat podrobny navod jak postupovat,co stahnout a jak nabootovat? Prosiiiim...Anglicky moc neumim tak jsou mi ty navody k nicemu....prosiiim
Uživatelský avatar
SXP
Androiďák!
Příspěvky: 456
Registrován: úte 19. úno 2013 14:19:12
Typ mobilu / ROM: LG G2 Resurrection remix N

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od SXP »

Zkus na netu stáhnout aplikaci kingroot. :)
2006-2008 Nokia 1100, 2008-2012 Nokia 5310, 2012-2013 Sony Xperia P, 2013-2015 LG 4x HD, 2015-? LG G2
SXP
peterh
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. říj 2015 18:27:10
Typ mobilu / ROM: Guru GX

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od peterh »

Uz jsem se pokousel ale k nicemu....
peterh
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. říj 2015 18:27:10
Typ mobilu / ROM: Guru GX

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od peterh »

Asi mi tu nikdo neporadi...Tak druha prosba...Proc v aplik.Mobile uncle tools nemam polozku CDS information?? I v ostatnich podobnych aplikacich ji nikde nemam..
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Traged »

protože mobile uncle je pro MTK a ne pro tebe. pokud chceš experimentovat, musíš udělat downgrade firmwaru, to lze přes TOT file.


https://forum.xda-developers.com/showth ... ?t=2432476
peterh
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. říj 2015 18:27:10
Typ mobilu / ROM: Guru GX

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od peterh »

Děkuji za odpověď. Přesne jsi to vystihl..experimentovat :-) . Chci na tom mobilu ho dokázat routnot a opravit imei.Pak uvidím co dál. . Jsou tu fajn příspěvky a dost mne to začíná bavit i když jsem v tomhle směru laik tak bych to chtěl dotáhnout do konce...
peterh
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. říj 2015 18:27:10
Typ mobilu / ROM: Guru GX

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od peterh »

Prosim te ,jakej furmware mam pouzit kdyz mam Android 6.0.. a podle ceho vybrat ten spravny? A nebo kdyz chci zkusit predelat imei je i jiny zbusob jak bych to udelal? Ten root asi neudelam bez pc tak si pockam az budu mit dovcu a vic casu..Coz je skoda, protoze to delam o pauze v praci, kde neni moznost pc...
Sukacek
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: úte 25. čer 2013 6:36:57
Typ mobilu / ROM: Sony XPeria Z3 compact

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od Sukacek »

Ahoj, mám tu LG G2 32GB s rootem a chtěl sem nahrát čistou romku. Zkusil sem to přes třetí návod, kdy sem stáhl upravenou orig.romku a přes TWRP sem spustil instalaci.ta proběhla i když v průběhu vyskočily dvě červené hlášky, po restartu nabíhá systém, ale u okna Vítejte vyskočí Naneštěstí došlo k zastavení procesu com.android.phone. Do factory reset se nedostanu - zkouším Power Volume- a při logu pustit Power a znovu zmáčknout,zkouším po naběhnutí loga zároveň Volume + i - a nic. Dostanu sem do Download mode - tak sem nainstaloval driver LGMobileDriver_WHQL_Ver_4.2.0 a Flashtool 2014 a verzi rom D80230d_00.kdz. Vše dělám podle návodu zde -vyberu rom, CSE Flash, vše nechá a v následujícím okně vyskočí při 2% error a konec. Ve správci zařízení se mi mobil zobrazí LG COM3, zkusil sem jiný USB kabel, jiný port, přeinstaloval Windows na ENG a nic. Pročítal sem zde a něco o 2% našel, ale nevím jak přesně postupovat nebo jestli je to vůbec potřeba když mi romka nabíhá..Děkuji za každou pomoc.
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: 1Click ROOT+ NahratieTWRP Recovery pre Android 5.0.2+Unroot

Příspěvek od deadlink »

Zkusil bych to znovu se starsi verzi firmwaru. Ty tam hazes hned tu posledni jak vidim. Zkusil bych stahnout tak verzi 10, nebo aspon 20 a pak uz aktualizovat ota. Stahni neco tady
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - ROM/ROOT/FW“