Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuzeaplikace Hodiny - Připomenutí

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
allegroo
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 9:04:35
Typ mobilu / ROM: Xcover 2

aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od allegroo »

Zdravim, prosím o radu/vysvětlení
mám veliký problém se základní aplikací Hodiny, když nastavím budík (Připomenutí), budík začne zvonit, ale jde o to, že když vezmu mobil do ruky, vyzvánění se vypne. Stačí s mobilem pohnout a budik se "položí". Už jsem z toho dost zoufalý, protože ráno rozespalý jen šáhnu po mobilu, ten se vypne a já spim dál, aniž bych něco zaregistroval. Divné je, že občas to fungovalo klasicky, musel sem přejet s červenym křížkem do strany. Jindy se stalo, že se mobil rozsvítil, zvonil a následně se zamkla obrazovka, tak jsem ji musel odemknout a následně budik položit. Zkrátka pokaždé jinak, ale ted už několik týdnů se pokládá jen změnou polohy. Víte prosím problém? nebo to je takto implicitně? btw: případně jinou apku na buzení která mně nevezme o 20% baterie navíc (nějaký jsem zkoušel a vydrž baterie šla rapidně dolu) Děkuji
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od LivArt »

V nastavení budíku by mělo jít nastavit odmítnutí zatřesením.

Nepoužíváš nějakej task killer nebo něco takovýho?
allegroo
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 9:04:35
Typ mobilu / ROM: Xcover 2

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od allegroo »

Prave neco takoveho jsem hledal snad 100x i tam kde bych to necekal, bezvysledne.
Pouzivam CleanMaster, bez mazani cashky bych si ani nehvizdnul ( napr.se nemohu podivat na obrazek v galerii, a zbyva 76 MB interni pameti? To uz je trochu moc)
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od LivArt »

Tak už víš, co ti ničí telefon. Klidně si ten clean master používej dál, ale nestěžuj si, že ti něco nefunguje. ;)
allegroo
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 9:04:35
Typ mobilu / ROM: Xcover 2

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od allegroo »

Aha, hm :D .. no já ho klidně odinstaluju, čím mám pak mazat cash? ... Nemám žádný zbytečný aplikace navíc (krom toho CM teda asi no :D ) žádný hry, ale mám volných něco málo přes 100 MB a ty se vždy hned zaplní a nedostanu se ani do te galerie :\
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od LivArt »

Tak bys měl nejdřív vyřešit, co ti tam dělá takovej bordel. Já tu teď xcover 2 mám a žádný takový problémy s tím nejsou.
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od POSIX »

Nemám žádný zbytečný aplikace.. To bych chtěl vidět :)
A mimochodem je to cache a ta se da smazat i primo v systému, např nastavení-uloziste-kliknes na cache(může byt přeloženo jako "data v mezipaměti")
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od ludekbrno »

allegro:

Pokud potřebuješ mazat cache z důvodu nedostatku místa, tak naintaluj malou appku Cache cleaner a ne takový šílený balast, jako Clean Master, který ještě navíc vyžaduje nelogicky přístup téměř ke všemu a je to nejspíš i špionážní appka.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
allegroo
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. dub 2015 9:04:35
Typ mobilu / ROM: Xcover 2

Re: aplikace Hodiny - Připomenutí

Příspěvek od allegroo »

POSIX: dobře možná mám tak 5 aplikací, které využiju fakt minimálně, ale zas je pak stahovat někde v terenu, když se zrovna hodi, se nechce.
To systémové mazání cache jsem hledal a bohužel nemám.

Tak jsem stáhl jsem ten app Cache Cleaner, Clean master dávno odinstaloval. Budik si ale stále dělá co chce :D
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuze“