Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuzeProsím pomoc =(

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
MarkusCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29. črc 2015 18:20:56
Typ mobilu / ROM: Honor 8x
Twitter: @MarkusCZ123

Prosím pomoc =(

Příspěvek od MarkusCZ »

Mám ted moc velký problém s mím Samsungem Galaxy Xcoverem 2...

Koupil jsem si ho a měl jsem ho asi 2-3 měsíce bez skvrnky ale najednou.... jeden den ráno my můj mobil začal psát chyby vždy když byla nějaká interakce s mobilem jaké kolik dotknutí vyvolalu chybu: Email se zastavila, Google+ se zastavila, Samsung Push servise se zastavila, Samsung Učet se zastavila.. atd... tak jsem se snažil udělat cokoliv ale nic nefungovalo tak jsem už jako poslední šanci zkusil Factory Reset ale co by ne Mobil se celej Resetnul a v mobilu byla jenom slozka jménem Android-Data-Prázdny (když jsem to připojil k PC) a tak jsem teda zkusil nastavit zase jazyk ale co by ne :D když jsem zmáčkl na další tak mi to napsalo 3 chyby zasebou zase ty samé Email, Google + atd..... ale teď dokonce ty chyby "nepustili" nastavení mobilu takže když kliknu na další vrátí mě to naspátek s 3 chybama..

Takže byl bych moc rád kdyby někdo vědel jak vymazat tyto chyby ze systemu Díky

-Marek
Markus
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Prosím pomoc =(

Příspěvek od dvzd »

Reklamace.
MarkusCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29. črc 2015 18:20:56
Typ mobilu / ROM: Honor 8x
Twitter: @MarkusCZ123

Re: Prosím pomoc =(

Příspěvek od MarkusCZ »

Reklamaci jsem už udělal ale vrátili my to spátky s Poznámkou Oxidace a zavinění vlastní vynou. =( kdyby neexistoval nějaký soubor na opravení
Markus
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Prosím pomoc =(

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud je tam oxidace, žádný software to nevyřeší...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Prosím pomoc =(

Příspěvek od ludekbrno »

MarkusCZ:

Kolik je ti prosímtě let? To je děs, ta tvoje čeština: "vrátili mY to Spátky", "vlastní vYnou"...

Jinak kdybys nevěděl, co je to oxidace, tak to znamená, že ti tam natekla voda. A to opravdu žádný soubor neopraví.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Xcover2 (S7710) - obecná diskuze“