LG Optimus L9 II (D605) - ROM/ROOT/FWROOT pro Kitkat

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst, IQLogic, TheRiseAgainst

romcusii
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 02. lis 2010 9:41:55
Typ mobilu / ROM: SGS III - S4 revolution ROM v12

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od romcusii »

Omlouvam se ale toto je muj prvni prispevek zde. Tka prosim pokud delam nejakou chybu nekamenujte mne.
K veci. Jiz 3 dny jsem se marne pokousel o root na L9 II. Nechtelo se mi do downgrade protoze jsem si kdysi talto bricnul L7. Zadna z aplikaci uvadenych na ruznych forech nepomohla. Az dnes jsem si rekl ze zkusim jeste pouzit EasyRootTool_v12.3. a ejhle funkcni root byl hotov za cca 30 sekund. Tak pokud ma nekdo odvahu muzete zkusit u me vse 100% funkcni.

http://ulozto.cz/xRyhyEiW/easyroottool-v12-3-zip
Cooziik
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 22. zář 2011 9:01:32
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini ST15i

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od Cooziik »

vapis píše:
Spathodus píše:Zdravím ve spolek. Naposledy jsem uvažoval o Rootu někdy v létě a to ještě přímo v KK nebylo možné. Včera jsem narazil na níže uvedený návod. Nemáte s ním někdo zkušenost, opravdu je to tak jednoduché?
http://www.svetandroida.cz/mashup-root- ... t+Androida
Na L9 nefunguje. Imho za to může aplikace LG, která vybírá, jakým způsobem se k PC připojíš. Mashup nedetekuje telefon, ať zvolíš kteroukoli možnost.
Mashup samozřejmě mobil detekuje, jen je potřeba nastavit režim vývojáře/ladění (Nastavení > Info o telefonu > Softwarové informace > Klikat na položku "Číslo sestavení" dokud se neobjeví nápis "jste vývojář", dále musíte do Nastavení > Možnosti vývojáře > Zaškrtnout Ladění USB) a pro připojení k PC zvolit poslední možnost (PTP).
roberto68
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 02. led 2015 12:58:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 D605

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od roberto68 »

no ja som vyskusal teda ten easyroot ale zastalo mi to pri
Čekám na towelroot až započne exploitaci...
towelzxperia by zxz0O0 (EasyRootTool Version)
libexploit by geohot

libzxploit.so created
doing the magic
creating vm (loljavasucks)
a dale nic. Robim to cez root shell, cez normalny to ani neslo. Mam developer mode USB debbuging...... len to neche ist dalej
Radomil4
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 06. črc 2014 9:06:51
Typ mobilu / ROM: LG optimus L9 II_Huawei p8 lite

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od Radomil4 »

romcusii píše:Omlouvam se ale toto je muj prvni prispevek zde. Tka prosim pokud delam nejakou chybu nekamenujte mne.
K veci. Jiz 3 dny jsem se marne pokousel o root na L9 II. Nechtelo se mi do downgrade protoze jsem si kdysi talto bricnul L7. Zadna z aplikaci uvadenych na ruznych forech nepomohla. Az dnes jsem si rekl ze zkusim jeste pouzit EasyRootTool_v12.3. a ejhle funkcni root byl hotov za cca 30 sekund. Tak pokud ma nekdo odvahu muzete zkusit u me vse 100% funkcni.

http://ulozto.cz/xRyhyEiW/easyroottool-v12-3-zip
romcusii:a testoval jsi to na LG L9II poněvadž jsem brouzdal na netu a nikde co se týče easyroottool-v12-3 jsem pro LG nic podobného nenašel.Víceméně link obsahuje vir :no:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od ludekbrno »

To je ale normální, rootovací nástroje obsahují exploit, který zneužívá nějaké chyby a antivir to samozřejmě hlásí jako virus :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Radomil4
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 06. črc 2014 9:06:51
Typ mobilu / ROM: LG optimus L9 II_Huawei p8 lite

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od Radomil4 »

OK.člověk se neustále učí.A je tedy dle zkušených možné použít tento postup pro root LG L9II abych zde nerozpoutal nějakou milnou informaci :oops:

Na LG L9II je nefunkční

Čekám na towelroot až započne exploitaci...
towelzxperia by zxz0O0 (EasyRootTool Version)
libexploit by geohot

libzxploit.so created
doing the magic
creating vm (loljavasucks)
Thaeek
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: sob 05. lis 2011 7:25:53
Typ mobilu / ROM: LG G3 6.0-root
Rom: 6.0-root

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od Thaeek »

Ten root jde udelat s downgradem na jb?Jelikoz delam vse podle navodu a nefunguje.Dam downgrade na jb,potom aplikuju root,pak terminal a nahrani cwm,pak restart do cwm.Tam nahraju kit-kat,pak znova do cwm a tam nahraju kkroot,kde vse probehne v poho,pak dam reboot.No a problem je ze po zapnuti tel.,restartovani i po vyndani baterky mi to pokazde najizdi do cwm.
D Rabbit
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 15. led 2015 16:35:33
Typ mobilu / ROM: Lg Optimus L9 II CM 11 KK
Tablet: Prestigio PMP5097CPRO Stock Root
Rom: Stock

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od D Rabbit »

Hojte mohl bych poprosit o link na tu recovery ? von funguje ale pc mi to maže že je tam vir atd... i když zmáčknu download tak mi to blokuje tu první stránku. Tak bych poprosil o link .... děkuji :3
Soreno
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 29. dub 2015 18:47:54
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: ROOT pro Kitkat

Příspěvek od Soreno »

Mám problém dnes dorazila aktualiza bezmyšlenkovitě jsem jí odmáčknul a telefon se restartoval do CWM a dál nenaběhne, zase jen do CWM (mám KK a root) zkoušel jsem v CWM jinou ROM ale bezvýsledně zase to rebootuje jen do CWM. Co s tím mám udělat downgrade a vše znova?
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L9 II (D605) - ROM/ROOT/FW“