HTC One V - ROM/ROOT/FWNahrání oficiální ROM na HTC One V

Moderátoři: c.data, c.data

Odpovědět
Doorn
Stálý androiďák
Příspěvky: 186
Registrován: pát 31. kvě 2013 16:30:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi2S

Nahrání oficiální ROM na HTC One V

Příspěvek od Doorn »

Zdravím, potřebují nahrát oficiální na HTC One V. Mobil ma přítelkyně a ma na něm CM 10 a nějak to neslape, telefon je zasekany, porad nějaká hláska, ze aplikace přestala pracovat.

Jak tedy na nahrání oficiální ROM? Díky

Poradí někdo, prosím? Aspoň nasměrování někam, nemůžu nic najít.

Může mi někdo prosím poradit? Ten telefon se nedá používat, přítelkyně je z toho nešťastná.
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne pát 12. črc 2013 17:03:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nabudúce používaj tlačidlo Upraviť / EDIT, lebo vytváraním triple príspevkov porušuješ pravidlá fóra !!!
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání oficiální ROM na HTC One V

Příspěvek od pRo_lama »

OMG, triple post. EDIT-uj si svoje príspevky !!!

A však čo keby si spravil úplný reset (full wipe) alias na továrne nastavenia ???
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Doorn
Stálý androiďák
Příspěvky: 186
Registrován: pát 31. kvě 2013 16:30:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi2S

Re: Nahrání oficiální ROM na HTC One V

Příspěvek od Doorn »

K čemu mi bude edit, když se nikdo neozval? Na co full wipe, když dotaz je jak nahrát originální ROM? Btw full wipe jsem dělal, ale je to mimo téma, ptam se na něco jiného.

@telefon    
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání oficiální ROM na HTC One V

Příspěvek od pRo_lama »

EDIT kvôli tomu, aby si neporušoval pravidlá, s kt. si súhlasil, keď si sa tu registroval.

Píšeš, že ti stále píše, že sa zastavila aplikácia. Tento problém sa práve rieši pomocou full wipe. A keby si troška použil Google, tak by sa nič nestalo - http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1705484
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Doorn
Stálý androiďák
Příspěvky: 186
Registrován: pát 31. kvě 2013 16:30:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi2S

Re: Nahrání oficiální ROM na HTC One V

Příspěvek od Doorn »

Ad 1 Re-edit má smysl v případě, že jsi v topicu (vekterém se diskutuje) a vzpomeneš si, a tak to doplníš. Ale ne v případě, že nikdo není schopný odepsat namojí otazku. Btw když projedeš poslední topicy se žádostí o nahrání originální ROM, tak tu jsou minimálně 4 na které nikdo není schpný odpověděť. Takže jaké je východisko? Re-editovat a smířit se s tím, že topic zůstane zapomenutý a nikdo mi neodepíše? Nebo porušit pravidla (Musí vás to hrozně bolet, když se přidá příspěvěk) s tím, že mám nějakou pravděpodobnost, že se někdo ozve (i když jak vidím poslední topicy, tak se neozve nikdo).

Ad 2 Proč tu pořád píšeš o full wipe? Už jednou jsem napsal, že full wipe jsem dělal a že oprava CM10 není předmět topicu, předmět je jak nahrát originální ROM?

Aloha, přesouvám se jinam, tady je to zabité, hýčkejte si své pravidla.
Odpovědět

Zpět na „HTC One V - ROM/ROOT/FW“