Sony Ericsson Xperia X10 - Obecná diskuzeAndroid Market-problém

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kvides
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: xperia x10 mini

Android Market-problém

Příspěvek od kvides » pon 14. úno 2011 21:14:40

Pochopil som to tak, že konto znamená vytvorenie mailovej adresy na ......@gmail.com,to mám,ale po zadaní Username a Password (správneho!) mi napíše Can´t establish a reliable data connection to the server.This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues ,call Customer Care.
Prosím čo s tým?

SE_HELP
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: X10i

Re: Android Market-problém

Příspěvek od SE_HELP » pon 21. úno 2011 14:31:29

Ahoj kvides.
Aby si sa vedel prihlásiť na Market, musíš mať internetové pripojenie (mobilný internet/wifi). Ak je všetko OK s pripojením:
1. tak si skontroluj, či máš odfajknuté Nastavenia->Kontá a synchronizácia->Údaje na pozadí.
2. Vymaž vyrovnávaciu pamäť u Market-u: Nastavenia->Aplikácie->Správa aplikácií->Market->Vymazať vyrovnávaciu pamäť

Vagabond
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5z

Příspěvek od Vagabond » pon 21. úno 2011 16:31:27

A hlavne pokud mas vse v poradku, musis mit v mobilu Gtalk, pres nej se tel loguje na market, je tu o tom psano nekolikrat.
ASUS Zenfone 5z

Autor tohoto vlákna
kvides
Nové Androidě

Příspěvek od kvides » pát 25. úno 2011 21:26:48

Toto všetko som urobil a nič -nejde :cry:

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 39
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pát 25. úno 2011 22:20:33

A jak jsi připojenej? Mobilní data? Wifi? Funguje ti internet, dostaneš se přes prohlížeč na web?
Protože to přihlášení ti říká, že se nemůže spojit se serverem, což je chyba připojení.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Standa
Nové Androidě

Příspěvek od Standa » sob 26. úno 2011 11:10:55

Ahoj, měl bych podobný problém. V pátek jsem přecházel na T-mob a od té doby se mi cokoliv co běží přes přihlášení na Gmail nedaří spustit, resp. i přes restartování telefonu a odebrání účtu a znovu opětovný pokus o přihlášení mi to píše stejnou hlášku..
Přenos dat je povolený a už jsem tak trochu v koncích.

Tak event. díky za pomoc :? ;)

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 39
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » sob 26. úno 2011 12:01:44

Standa: máš správně vyplněný APN?
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Standa
Nové Androidě

Příspěvek od Standa » sob 26. úno 2011 15:53:43

Neměl jsem, teď už jsem to nastavil. Dělal jsem to tedy podle tohohle linku --> http://wiki.androidforum.cz/index.php/Nastaven%C3%AD_G1 tak teď už to snad běží.

Díky moc za radu ;)

Autor tohoto vlákna
kvides
Nové Androidě

Příspěvek od kvides » pát 04. bře 2011 17:14:48

Som pripojený cez WIFI,internet mi ide ,prehlˇadačom pekne beží,len ten :help: Market nie a nie.

Autor tohoto vlákna
kvides
Nové Androidě

Příspěvek od kvides » čtv 14. dub 2011 14:46:42

Tak nakoniec pomohlo všetko zazálohovatˇna SD kartu a na SE stránke preinštalovatˇsoft android,všetko beží ako má :D

slivnak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: x10mini pro

Příspěvek od slivnak » stř 25. led 2012 9:20:55

Ahojte bol som nuteny resetovat telefon do vyrobnych nastaveni. po resete mi nejde prihlasit sa na market pretoze ma nechce prihlasit na gmail . cez mobilny prehliadac ma v pohode na gmail prihlasi aj cez aplikaciu E-mail ma na gmail prihlasi ale cez market, aplikaciu gmail a gtalk ma nechce na konto prihlasit . Mam pozapinane udaje na pozadi, prenos udajov. skusal som to cez wifi aj cez mobilny internet stale to iste vypise mi: Can´t establish a reliable data connection to the server.This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues ,call Customer Care.

Vagabond
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5z

Příspěvek od Vagabond » stř 25. led 2012 9:37:16

slivnak píše:Ahojte bol som nuteny resetovat telefon do vyrobnych nastaveni. po resete mi nejde prihlasit sa na market pretoze ma nechce prihlasit na gmail . cez mobilny prehliadac ma v pohode na gmail prihlasi aj cez aplikaciu E-mail ma na gmail prihlasi ale cez market, aplikaciu gmail a gtalk ma nechce na konto prihlasit . Mam pozapinane udaje na pozadi, prenos udajov. skusal som to cez wifi aj cez mobilny internet stale to iste vypise mi: Can´t establish a reliable data connection to the server.This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues ,call Customer Care.

a mas v tel. nastaveny ucet/ v nastaveni /ucty a synchronizace?
pak muze byt problem taky pokud mas v gmailu nastaveno dvoufazove overeni prihlaseni, ktere teledony zatim nepodporuji.
ASUS Zenfone 5z

slivnak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: x10mini pro

Příspěvek od slivnak » stř 25. led 2012 11:41:32

ano to mam zapnute skusla som ta znova a nic. Este to dvojfazove overenie som neskusal lebo ho nevim na gmaili najst mohol by si mi poradit pls ?

fujia
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: XperiaX8

Příspěvek od fujia » pát 27. led 2012 8:49:44

po dvoch týždňoch resetov a volania operátorovi sa mi to podarilo vyriešiť s pomocou operátora Sony Ericsson. Takže Xperia X8
Dostal som info, že mám skontrolovať, či mám najnovšiu verziu softvéru. Ukázalo že mám, no cez PC Companion som spravil postup Opraviť ( nie aktualizovať ) .Vypol som telefón. Po zapnutí som v nastaveniach Kontá a synchronizácia povolil Údaje na pozadí. Potom som v nastaveniach v Aplikáciách povolil Neznáme zdroje. Následne v Správach aplikácií treba Filtrovať všetky ( ľavým dolným gombíkom) v Gmail, Gmail storage a Google apps vymazal údaje. Znovu som nastavil Internet:
Bezdrôtové siete - mobilné siete - Prenos údajov (povoliť)- názvy prístupových bodov - treba vytvoriť nový ( gombík vľavo dole - nový názov prístupového bodu +)
Názov Orange Internet
názov prístupového bodu internet (malé i)
Proxy, port, meno, heslo,Server, Port systému - nenastavené
MCC 231
MNC 01
Typ overovania PAP
Typ názvu prístupového bodu default
Treba to uložiť a nastaviť ako predvolené. A IŠLO TO! Držím päste!

neymar8894
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia X8

Příspěvek od neymar8894 » úte 24. črc 2012 12:23:30

fujia aj ja mam ten problem s mojou Xperiou X8 vsetko som vyskusal a stale nic. To fakt sa nijak neda opravit do ... Uz mi to vazne lezie na nervy nijak to nejde :´(

pega111
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS6 android 6_0_1

Příspěvek od pega111 » úte 24. črc 2012 13:21:14

mal som podobný problém. z playstore mi sťahovanie síce začalo, ale nikdy sa neukončilo, k inštalácii aplikácie som sa nedostal.
najprv som vyskúšal, či mi ide internet, potom som odstránil svoj google účet, vypol som telefón, zapol, znova som pridal môj pôvodný gmail účet, spravil som synchronizáciu s mojim gmail účtom a "voala" rozbehol sa aj market.
lenže, aby to nebolo také jednoduché, po chvíli som skúsil market znova a starý problém bol späť.
cez wifi mi to nechce stiahnuť a nainštalovať žiadnu aplikáciu, napriek tomu, že internet mi ide. ale ak vypnem wifi a zapnem 3G, všetko funguje, ako má.
edit 25.7. :
WiFi zapnuté, 3G vypnuté, market ide. hmm. neviem, preco to raz ide, raz nie. v nastaveniach som nemenil nic.
Samsung Galaxy S6, android 6.0.1

Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia X10 - Obecná diskuze“