SE X10 mini (Robyn) / X10 mini PRO - Obecná diskuzeNefunkční hry

Odpovědět
Helios
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: úte 14. kvě 2013 12:40:03
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia x10 mini pro

Nefunkční hry

Příspěvek od Helios »

Dobrý den, Když si na telefonu nainstaluju hru např. Asphalt Surfers která je free verze v android marketu zdarma tak to otevřu oběví se "loading" a po chvilce hra spadne nebo když nainstaluji minecraft demo verzi též v android marketu tak otevřu a napíše to "Aplikace Minecraft - Pocket Edition Demo bohužel přestala pracovat" nebo např Hill climb racing když hraju přestane odpovídat a tak na 10té zapnutí se mi zapne a běži (Přestává odpovídat a mám černou obrazovku při zapínání a obraz nenaběhne) to sáme Benji Banana věděl by někdo jak pomoct ? při dobře odvedené práci dám finanční odměnu paysafecard (200kč a 100kč) díky




Kdyby někdo věděl dobře tak mi napište na skype: heliosekkk
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nefunkční hry

Příspěvek od LivArt »

Protože X10 Mini je dneska už skoro historickej kus telefonu. S ARMv6 procesorem a 256MB RAM je to tak akorát na systém a pár menších aplikací k tomu. BTW pokud vím, tak Minecraft je jen pro ARMv7 telefony, tak odkud ho máš?
Helios
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: úte 14. kvě 2013 12:40:03
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia x10 mini pro

Re: Nefunkční hry

Příspěvek od Helios »

Mám tam android 4.0.3 všechny hry mi jdou nainstalovat ale když je spustim tak nereagujou :/ takže to nepude ?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nefunkční hry

Příspěvek od LivArt »

Přesně tak, nepůjde to.
Helios
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: úte 14. kvě 2013 12:40:03
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia x10 mini pro

Re: Nefunkční hry

Příspěvek od Helios »

Aspoň bych se zeptal.. Hraju na tomto mobilu Gangstar West Coast Hustle kterou jsem si zakoupil na Gameloftu a hrál jsem normálně asi 2 dny nic se nedělo a nejdnou se mi začala nečekaně vypínat protože přestala reagovat a teď hraju tak 10 min ani ne a vypne se nevite nekdo co s tim ? (Hra se mi neseká)
Odpovědět

Zpět na „SE X10 mini (Robyn) / X10 mini PRO - Obecná diskuze“