LG Optimus L5 II (E460) - ROM/ROOT/FWROOT

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
romual1
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3

ROOT

Příspěvek od romual1 » ned 08. pro 2013 8:38:36

Dobrý den , povedl se mi root na mém LGO L5II od T-Mobile , firmware v10c , podle tohoto návodu na XDA :
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2448085

matiisek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Honor 7 16gb
Mobil 2 / ROM: Honor 8 32gb 4gb ram

Re: ROOT

Příspěvek od matiisek » pon 06. led 2014 12:04:13

Nazdar, neviem ci som tu spravne. Potreboval by som poradit... toto je moj prvy android, fixacia gps trva neuveritelne dlho tak by som chcel skusit par postupov ako to urychlit lenze najprv som potreboval rootnut telefon. To sa mi asi aj podarilo, skusal som viacero postupov a podla root checkeru sa mi to aj podarilo. Najprv som to spravil podla ineho postupu ako je v tomto vlakne, tusim cez Vroot, co mi nainstalovalo naraz aj daku cinsku appku. Vacsina tam radila tu Cinu odinstalovat a dat tam SuperSu. To som aj spravil lenze SuperSu robi dake problemy. Hned po spusteni mi vyhodi hlasku: Binarny kod SU je potrebne aktualizovat... dam pokracovat a tam tie moznosti zrejme poznat. Ak dam na vyber normalne tak mi to hodi chybu, a ak dam TWRP/CWM tak ma to pusti k aplikacii, aspon myslim, lebo podla screenov na nete ma ta apkka vyzerat inak. A na upravu registrov som stiahol Root Explorer, ten ani nejde spustit hned zobrazi hlasku: Root acces has not yet been obtained. Click OK, then restart the app to try again. Make sure you respond correctly to the su prompt. Vobec nechapem o co ide :D Slak ma trafi z toho, problem za problemom.

polomarko
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG L9 stock LG L5II stock
Mobil 2 / ROM: LG NET S3mini
Tablet: PMP5588C

Příspěvek od polomarko » pon 06. led 2014 12:31:30

sprav tovarenský restar alebo nainstalul update aby si isel z cistej rom a skus vsetko znova, vyzerato tak ze ti nejaka apka zblbla fon

matiisek
Nové Androidě

Příspěvek od matiisek » pon 06. led 2014 13:34:19

Takze spustil som aktualizaciu, uz funguje Root Explorer. Ale nefunguje SuperSu, potrebuje binarny subor - teda treba rootnut telefon. Podla navodu v tomto vlakne teraz root nejde, hadze hlasku "signature bugs unavailable".

Ale gps uz slape rychlostou svetla tak ma to viac-menej teraz netrapi :D

Aspon to slapalo prvy krat, zas to trva dako dlho... Skusil som rootnut cez Vroot, podarilo sa. Lenze je tam ta cinska appka, dava mi to otazky v cinstine takze musi ist do smeti. Ale ked pouzijem SuperSu alebo Superuser tak nic z toho nejde. SuperSu mi aj vypise, ze sa v telefone nachadza ina podobna appka ale po odinstalovani tej cinskej nejde nic. Takto mi to aspon ide ale neverim tej cinstine.

matiisek
Nové Androidě

Příspěvek od matiisek » stř 08. led 2014 12:52:15

Teraz ked je telefon Root-nuty, tak tam mam tu chinsku appku, ak ju chcem vymenit za SuperSu tak robim vsetko podla navodu, lenze po prvom spusteni SuperSu sa ma ta cinska appka spyta na povolenie SuperSu, ak to odmietnem tak sa nic nestane a ak to prijmem tak sa telefon resetne ale nejde zapnut, objavi sa tam mrtvy Android, s otvorenym deklom a cerveny trojuholnik. Neda sa nic robit len (neviem sa to moze) vybrat baterku a potom sa normalne zapne. Tu cinsku srandu tam nechcem ale neviem ako sa jej zbavit a nahradit ju napr. SuperSu alebo Superuser.

polomarko
Nové Androidě

Příspěvek od polomarko » čtv 09. led 2014 21:44:58

Najprv odistaluj tu cinsku sracku apotom naistaluj sepersu

matiisek
Nové Androidě

Příspěvek od matiisek » čtv 09. led 2014 22:11:07

Uz som skusal vsetko mozne, ale nijak to neslo. Nesiel ani SuperSu ani SuperUser, bud ten cisnky smejd alebo nic. Nakoniec som spravil hard reset a odvtedy ide SuperSu bez problemov na prvy krat. Len som si zabudol zalohovat telefonne kontakty. Neda sa to ziskat spat? Nepotrebujem ich nutne ale ak by sa dalo tak by som bol rad.

polomarko
Nové Androidě

Příspěvek od polomarko » pát 10. led 2014 11:23:55

Ak si mal zapnutu synchronizaciu mas ich na googli, staci dat znovu synchronizovat, inak su v p...

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L5 II (E460) - ROM/ROOT/FW“