Ostatní telefony THLTelefon mě stále nutí do instalace aplikací

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
claire
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05. úno 2015 8:16:18
Typ mobilu / ROM: THL T6S

Telefon mě stále nutí do instalace aplikací

Příspěvek od claire »

Ahoj, potřebovala bych poradit. Pokaždé, když odemknu telefon (THL T6S), nabídne se mi instalace tří aplikací - coolbrowser, zero launcher, apus launcher. Pokaždé odmítnu a za chvíli mi to naskočí znova. Když něco dělám na telefonu, skáče mi to tam třeba i každou minutu. Nevím, jak se toho zbavit. Telefon mám teprve měsíc a tohle se mi děje asi tak týden. Prosím o radu.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon mě stále nutí do instalace aplikací

Příspěvek od Tomáš Kubec »

S něčím jsi to tam musel nainstalovat.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Telefon mě stále nutí do instalace aplikací

Příspěvek od ludekbrno »

Claire:
Nainstaloval sis tam nějaký sajrajt (tipuju nějakou "super" tapetu nebo něco zaručeně "potřebného") a to ti teď vyrábí reklamu na další nesmysly. Musíš si vzpomenout, kdy to začalo a ideálně odinstalovat vše, co nepotřebuješ k práci s telefonem.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
claire
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05. úno 2015 8:16:18
Typ mobilu / ROM: THL T6S

Re: Telefon mě stále nutí do instalace aplikací

Příspěvek od claire »

Je pravda, že asi před týdnem jsem si nainstalovala diář. Tak ho zkusím odinstalovat a uvidíme. Díky
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony THL“