Huawei Ascend P6 - Obecná diskuzeHUAWEI ASCEND P6 - Obecná diskuze

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

HUAWEI ASCEND P6 - Obecná diskuze

Příspěvek od maxfli »

Obrázek Obrázek


OFICIÁLNÍ CZ VLÁKNO - HUAWEI ASCEND P6


INFO - UPDATE 01.05.2014


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prvně se zmíním o velmi rozšířeném bludu a to, že Huawei P6 nemá kontinuální zaostřování při natáčení videa.
Omyl
Kontinuální zaostřování tento model MÁ, nemá jej však defaultní aplikace fotoaparát, proto doporučuji tuto apk zmrazit, nebo rovnou odstranit a nahradit aplikací jinou, například velice stabilní a odzkoušená Camera JB v2.5.1. Stahujte ZDE, která má též možnost nastavit přemapování spouště a jiných funkcí na tlačítka hlasitosti !!!

Také doporučuji změnit stávající tovární mezinárodní ROM za alternativní custom ROM, nyní s velikým nadšením používám perfektně vyladěnou ROM LIGHTNINGKAT založenou na B014.
Velmi vydařená ROMka v CZ, kde máte též na výběr přepínat mezi interním a externím úložištěm-SD kartou, též dobře vyladěnou a zvýšenou hlasitost zvuku, nejvyšší skóre v Antutu a mnohé jiné.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Permanentní odemknutí BOOTLOADERU
Pokud odemknete permanentně BootLoader + ROOTnete svůj mobil + nainstalujete TWRP Recovery = Můžete měnit jakékoliv ROMky jako bačkory,
je jedno zda oficiální, nebo custom rom.

-----------NÁVOD NA ODEMČENÍ BOOTLOADERU----------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TWRP Recovery

Permanentní TWRP Recovery 2.6.3.3 pro Jelly Bean
Permanentní TWRP Recovery 2.7.0.0 pro KitKat

Velké díky surdu_petru

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROOT (Pokud není obsažen v custom ROM)

1. Nainstalujte do PC drivery. Stahujte ZDE
2. Nainstalujte do PC HiSuite. Stahujte ZDE
3. Po instalaci driverů a Hisuite restartujte PC
4. Zapněte v mobilu ladění USB a propojte USB kabelem PC a mobil.
5. PC Vám sdělí a zobrazí vyhledání a nainstalování nových ovladačů nezbytných pro tuto práci.
6. Na mobilu stáhněte notifikační lištu a V USB módu vyberte připojit jako MTP
7. Stáhněte si Eroot a spusťte jej. Stahujte ZDE
8. Eroot po chvilce najde Vaše zařízení a Vy klikněte v pravo na panel s nápisem ROOT, nechte utilitu pracovat a pokud Vám zeleně odškrtne všechny 4 položky, máte v mobilu nyní SuperUser a Váš mobil má nyní Root práva.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------Po cca desátém nabití na(100%) a vybití na(15%) mobilu si baterie tzv.sedne a výdrž je daleko větší ! (řádově zhruba o 30minut)

--------Doporučuji ve správci napájení aktivovat plán spotřeby na INTELIGENTNÍ - Rychlost prostředí a celkový výkon je na úkor velmi malé spotřeby energie !

------- Pokud používáte mobilní data, doporučuji k zapnutému režimu Povolit přenos dat také zapnout režim Povolit stále aktivní mobilní data - na spotřebě se to vůbec nepodepíše, ale máte jistotu, že aplikace vyžadující připojení k mobilním datům Vám na 100% budou fungovat a nestane se Vám tak jako mně, že pokud jsem měl aktivní mobilní data vypnuté, tak mi nešli notifikace u aplikace Whatsapp.

------- IPS+ displej je na velmi vysoké úrovni, skvělé podání barev, perfektní pozorovací úhly, velice dobře vypadající černá, perfektní viditelnost na přímém slunečním světle a též velmi rychlé reakce při nastavení automatického jasu !

------- Strašně mi vadil defaultní ovládací panel se softwarovými tlačítky, který si ukrojí pěkný kus displeje.
Dá se sice skrýt při aktivaci tlačítka schovat, kdy Vám na něj přibude šipečka.
Ale stále to nebylo ono, tak jsem našel perfektní alternativu v podobě aplikace GMD Auto Hide Soft Keys ( root je nezbytný !)
V této aplikaci si můžete nastavit vypnutí defaultního panelu s tlačítky a nastavíte si vlastní, kde je mnoho možností, jako např.: velikost, barva, průhlednost,atd.
Vyzkoušejte a uvidíte sami, zda bude vyhovovat, nebo ne. Stahujte ZDE
Nefunguje na všech ROMkách !!!!

:yes: WiFi připojení dokonale odzkoušené a nezaznamenal jsem ani jeden výpadek na mnoho ROMkách, navíc po aktivaci WiFi okamžitě naběhne cca 3 sekundy

:yes: GPS je velice přesná, opět na mnoho ROMkách a první fix trval přesně 22 sekund a druhý fix byl okamžitý během 1 sekundy.Podrobil jsem test přesnosti pomocí aplikace Locus a aktuální pozici mi GPS ukazovala s přesností na 2 metry, což je velice pěkné.

:yes: Dle průzkumu uživatelů je zatím nejlépe odlazena verze rom
[ROM][KK][P6-U06]LightningKat RC02.1 16-02-14 Stable & Fast version,
hlavně co se výdrže baterie týče a svižnosti systému.

:yes: V měsíci květen 2014 "snad" očekávejte oficiální mezinárodní update rom na verzi 4.4 KitKat + EMUI 2.3 (tímto se vynechá verze 4.3) - verze pro Čínu je již venku

:yes: Zatím snad jediná funkční a odzkoušená alternativa pro vyšší hlasitost reproduktoru u telefonu, nebo odladěná custom ROM.
(root nezbytný) jděte do kořenového root adresáře - Root/system/etc/audio/codec složku odstraňte -- restartujte zařízení !

:yes: B125 International Official - http://uploaded.net/file/tydzuna2

:yes: Spousta dotazů na výdrž baterie: při hraní her a při brouzdání po internetu půjde baterie extrémně dolů, snad toto vyřeší KitKat - Nevyřešil to KitKat, CPU tohoto modelu je vyráběno 40nm technologií a má velmi vysoké TDP, to znamená, že při maximálním vytížení má extrémně veliký potenciál k zahřívání.

:yes: Soubor který Vám umožní zobrazit a nastavit, jaké defaultní vnitřní úložiště si vyberete, jako např.SD kartu
Funkční pouze na verze ROM B117 - B125
http://ulozto.cz/xGd6KuXu/signed-116-sd-w-phoneapk-zip
Jedná se o flashovatelný ZIP soubor na jehož instalaci musíte použít TWRP Recovery !!!!!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Veškeré připomínky a problémy rád zodpovím, ale též se rád přiučím.
Podělte se také Vy se svými zkušenostmi s tímto modelem od Huawei
Naposledy upravil(a) maxfli dne ned 12. led 2014 19:26:30, celkem upraveno 4 x.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

;) RESERVED ;)
Naposledy upravil(a) maxfli dne čtv 16. led 2014 22:54:40, celkem upraveno 11 x.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
zalmor
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05. říj 2013 14:10:46
Typ mobilu / ROM: Huawei P6

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od zalmor »

Pokouším se provést root podle návodu maxfli a nedaří se mi.
Postupuju podle návodu pak spustím Eroot tři fajfky proběhnou ok a u čtvrté vyskočí nějaké okno v čínštině.
P6 mám druhý den a je to můj první android.
Až na hlasitost vyzvánění velká spokojenost (za ty prachy :lol: )
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

to zalmor

Budeš mít neúplně nainstalované ovladače, nebo jsi nepřepnul do módu MTP viz.návod ;)
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
zalmor
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05. říj 2013 14:10:46
Typ mobilu / ROM: Huawei P6

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od zalmor »

Na noťasu s win8 root nešel na PC s win 7 root ok. 8-)
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

to zalmor:

...no vydíš jak sedmičky šlapou a osmičky ne.
--------------------------------------------------------------------

Nové info:
Obě dvě verze CWM RECOVERY nejsou plně funkční, nejdou v nich dělat obnovy systému, na odstranění problému se pracuje, ihned jak vyjde update, vložím plně funkční CWM RECOVERY zde !!!
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Hans99 »

Zdravím místní borce,
jsem také lehce čerstvým majitelem P6 a měl bych dotázek, kterou ROM momentálně nejlépe použít?
Mám foun od T-mobilu a verze sestavení je P6-U06V100R001C678B103, což asi nebude nejnovější záležitost, že?
Pokud tomu dobře rozumím, tak na ty intenational ROM stačí ve founu udělat přes Místní aktualizaci a custom ROM musí mít ROOT? Je tak?
Můžu třeba z té B103 skočit rovnou na B116 nebo B118 nebo to musí jít ještě přes nějaký mezičlánek?
Zatím díky.
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

to Hans99:

Žádný mezičlánek není, můžeš použít jakoukoliv ROM, jen musíš mít ROOT a CWM RECOVERY viz první post-návod.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Hans99 »

Takže ikdyž budu chtít použít nějakou int ROM, tak musím mít ROOT nebo stačí to jen nainstalovat přes Místní aktualizaci?
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

to Hans99:

Pokud je ROM ve formátu dload, root, nebo cwm recovery nepotřebuješ a aktualizuješ ji klasicky přes systém/aktualizace.
Pokud je ROM flashable-flashovatelná přes cwm recovery ve formátu zip, musíš cwm mít, samotný root má buď romka v sobě, nebo jej provedeš samostatně, pokud chceš.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Hans99 »

A kterou ROM by jsi tedy doporučil?
Tedy lepší než ta moje B103 a mohla by mít češtinu, přes online aktualizace mi to stále nic nenabízí.
Vyjdou nějaké oficiální aktualizace pro ČR nebo to je vše jen pro okolní svět?
Díky.
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

U Huawei je to s aktualizacemi na šťíru, což sis mohl někde zjistit před koupí mobilu, ale existuje spousta alternativ, které je možno použít.
Já nyní jedu na ROM BlueAndroid V02 (B116) a jsem maximálně spokojený, vše perfektně funkční bez bugů a lagů. (samozřejmě multilanguage)
Již je venku nejnovější verze B118, která je údajně perfektně vylazena hlavně co se spotřeby baterie týče, ale chybí jí přepínání úložišť jako defaultní (SD karta), což je pro mně jedna z nejdůležitějších věcí, takže nyní tuto ROM B118 nemohu používat, snad se polepší v dalším upgradu.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Hans99 »

Jojo, těch aktualizacích jsem něco pročetl, tak uvidíme jestli se číňánci polepší.
Můžu mít ještě dotázek (možná jich časem bude víc), proč mi googleplay nenabízí některé aplikace (konkrétně Despicable Me), ne že bych ji potřeboval, ale mladýmu na Desire X vyskočí jako první aplikace a já ji tam vůbec nemám, jen mě to tak zajímá.
Díky.
mirek383
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. říj 2013 18:15:17
Typ mobilu / ROM: huawei ascend P6

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od mirek383 »

Zdravím aktualizoval jsem telefon na verzi B116 z prvního příspěvku. Aktualizace proběhla ok,ale ted mi nejde tel. zapnout. Neví někdo co s tím? Díky
tralalak44
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 11. črc 2012 4:52:04

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od tralalak44 »

P6 pouzivam uz 2 mesice, spokojenost prevazuje, ale mam par much, ktere bych potreboval doladit.

1. pouzivam aplikaci CSipSimple na VOIP a na predchozich telefonech (ascend g300 andr 4.0.x a sony xperia andr 2.4.x) se chovala tak, ze kdykoliv jsem dal vytacet telefonni cislo (lhostejno zda z default tel.seznamu ci z csipsimple, callback, direct call z plochy .....) tak naskocilo popup okno s volbama zda chci pouzit voip, callback nebo gsm. u stavajici P6 (andr 4.2.x, B112) se zacne okamzite vytacet cislo pres gsm a az cca po 1s naskoci popup okno s volbou. jak tomu zamezit aby nezacal volat, ale cekal az zadaam volbu z popup okna?

2. mam nastavenou spotrebu na inteligentni a cca po mesici mi z niceho nic ruzne aplikace zacal hlasit jako ze maji velkou spotrebu (coz se predtim nedelo a mam je v telefonu od prvniho dne) a behem cca 2 houdin mi vezere baterku ze 100% na 15% aniz by se s telefonem cokoliv delalo, dokonce se ani nezahreje zadni strana jako kdyby makalo cpu. musim to aktualne resit tim, ze pouzivam rezim spanku a rucne si k ni zapnu wifi a zesilim zvuk, pak mi vydrzi klidne 2 dny s prehledem. pokud ale dam normal tak si najde nejakou apku, nahlasi ze ma velkou spotrebu a do 2 hodin je telefon na suchu. ikdyz dam natvrdo oznamenou apku zakazat tak si zkratka najde jinou a oznami ji jako zrouta a vyzere baterku.
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

1. Neznám tuto aplikaci, takže nemohu poradit
2. Po nainstalování jakékoliv aplikace mobil delší dobu pozoruje nejčastěji užívané aplikace a pokud shledá, že je nějaká energeticky velmi náročná, oznámí to v systémové liště.Stačí pouze odkliknout-ignorovat tuo aplikaci.Pro kontrolu je dobré najet do:Nastavení/správce napájení/Bkgd.power-consumptive apps/ a zde by měla poukazovaná aplikace být zobrazena a měla by být nezaškrtnutá !!!
mirek383 píše:Zdravím aktualizoval jsem telefon na verzi B116 z prvního příspěvku. Aktualizace proběhla ok,ale ted mi nejde tel. zapnout. Neví někdo co s tím? Díky
Update jsi nejspíš provedl špatně, zkus akci opakovat přesně dle návodu.

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
mirek383
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. říj 2013 18:15:17
Typ mobilu / ROM: huawei ascend P6

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od mirek383 »

To nejde.Nemužu vubec zapnout mobil.

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

to mirek383:

Stáhni verzi B116 z odkazu v prvním postu
vlož staženou dload složku na SD kartu (root SD karty)
Zmáčkni mobilu postupně tlačítka volume plus a volume mínus, drž je a zapni mobil tlačítkem power a drž ho také, nyní současně držíš stisknutá všechny tlačítka a po vibraci pusť tlačítko power a stále držíš volume plus/mínus, měl by ti začít instalovat ROMku z SD karty.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
tralalak44
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 11. črc 2012 4:52:04

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od tralalak44 »

maxfli píše:
tralalak44 píše:P6 pouzivam uz 2 mesice, spokojenost prevazuje, ale mam par much, ktere bych potreboval doladit.

1. pouzivam aplikaci CSipSimple na VOIP a na predchozich telefonech (ascend g300 andr 4.0.x a sony xperia andr 2.4.x) se chovala tak, ze kdykoliv jsem dal vytacet telefonni cislo (lhostejno zda z default tel.seznamu ci z csipsimple, callback, direct call z plochy .....) tak naskocilo popup okno s volbama zda chci pouzit voip, callback nebo gsm. u stavajici P6 (andr 4.2.x, B112) se zacne okamzite vytacet cislo pres gsm a az cca po 1s naskoci popup okno s volbou. jak tomu zamezit aby nezacal volat, ale cekal az zadaam volbu z popup okna?

2. mam nastavenou spotrebu na inteligentni a cca po mesici mi z niceho nic ruzne aplikace zacal hlasit jako ze maji velkou spotrebu (coz se predtim nedelo a mam je v telefonu od prvniho dne) a behem cca 2 houdin mi vezere baterku ze 100% na 15% aniz by se s telefonem cokoliv delalo, dokonce se ani nezahreje zadni strana jako kdyby makalo cpu. musim to aktualne resit tim, ze pouzivam rezim spanku a rucne si k ni zapnu wifi a zesilim zvuk, pak mi vydrzi klidne 2 dny s prehledem. pokud ale dam normal tak si najde nejakou apku, nahlasi ze ma velkou spotrebu a do 2 hodin je telefon na suchu. ikdyz dam natvrdo oznamenou apku zakazat tak si zkratka najde jinou a oznami ji jako zrouta a vyzere baterku.
1. Neznám tuto aplikaci, takže nemohu poradit
2. Po nainstalování jakékoliv aplikace mobil delší dobu pozoruje nejčastěji užívané aplikace a pokud shledá, že je nějaká energeticky velmi náročná, oznámí to v systémové liště.Stačí pouze odkliknout-ignorovat tuo aplikaci.Pro kontrolu je dobré najet do:Nastavení/správce napájení/Bkgd.power-consumptive apps/ a zde by měla poukazovaná aplikace být zobrazena a měla by být nezaškrtnutá !!!
jenze ten telefon je zacal hlasit asi po mesici ze zerou baterku a jakmile to udela jde baterka okamzite dolu. driv jsem ty aplikace take pouzival a telefon byl v pohode tak nechapu tu zmenu.
vcera jsem updatnul na B118 tak uvidime, zatim mi v normal modu nic nenahlasil.
na chvili jsem zkousel i B116 a vsimnul si, ze pri klepnuti na kontakt se zobrazi u cisla ikonky telefonu, ip volani a sms, nijak jsem to nezkomal, ale to tam jde nastavit i server a login pro voip volani primo v telefonnim seznamu? to by bylo super a vyresilo castecne muj problem c.1
toso77
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. říj 2010 13:14:28
Typ mobilu / ROM: HTC Legend
Tablet: Nexus 7

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od toso77 »

Ako to vydite s updattom P6 tky na android 4.4 Kitkat ? nepisalo sa o tom uz niekde ci sa to planuje?

diky
Padre007
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 20. črc 2009 21:47:27
Bydliště: Český Těšín-Stanislavice

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Padre007 »

To by mne taky zajímalo, co se týče aktualizace. Zjistíme nějaké informace? ;-)
Huawei Ascend P6
Uživatelský avatar
awakened
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: ned 15. dub 2012 18:34:48
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Stock B132 rooted
Tablet: Sony Xperia Z2 tablet
Tablet 2 / ROM: Google Nexus 7 / Prestigio PMP5785C

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od awakened »

Zdravím majitele, pořídil jsem tento telefon v bílé barvě manželce a hledám vhodné pouzdro. Nějaké přímé zkušenosti nebo tipy? Díky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Androiďák!
Příspěvky: 585
Registrován: úte 30. bře 2010 15:01:49
Typ mobilu / ROM: Alcatel OneTouch Idol 3 ofiko android 5.0.2
Mobil 2 / ROM: Samsung GT S5570 ofiko android 2.3.6
Twitter: mitsuu84
Tablet: Tablety nezobu :D
Bydliště: Olomouckej kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od mitsuu84 »

Vodafone Smart prime 6
Smartphone history: Siemens SX1Mio A701Nokia 7610,N73,N72,6681,E51...T-Mobile MDA 3T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel OT Idol 3 (5.5")Lenovo A6000LG F60 (D390n)►►► SmartFórum ◄◄◄
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

toso77 píše:Ako to vydite s updattom P6 tky na android 4.4 Kitkat ? nepisalo sa o tom uz niekde ci sa to planuje?

diky
Ještě není ani 4.3 a Vy už chcete 4.4 :roll:

-------------------------

Nyní ke stažení beta verze B122 (4.2.2/EMUI 1.6)
Mám nainstalovanou a mohu jen chválit.
DOWNLOAD Huawei P6 - B122-beta
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
pio
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: pát 28. zář 2012 13:08:25
Typ mobilu / ROM: 1+9 Pro PineGreen
Mobil 2 / ROM: LG G7 záloha
Tablet: Huawei MediaPad M5

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od pio »

ahoj...uvazujem ze kupim tento telefon priatelke na vianoce.Viete mi povedat aku mate vydrz baterie ...a vsimol som si ze ma repro na chrbte telefonu ake to je pri zvoneni je ho pocut alebo je to tlmene,dakujem za odpovede :)
1+9 Pro a LG G7 , V20 dual odpociva ako záloha
Huawei M5 8.4 32G
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od Mirda86 »

A jak ho bude pouzivat?

Edit:Souhlas s Maxfli
Dva dny pri beznem pouzivani je realne.
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne pát 08. lis 2013 19:50:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

pio píše:ahoj...uvazujem ze kupim tento telefon priatelke na vianoce.Viete mi povedat aku mate vydrz baterie ...a vsimol som si ze ma repro na chrbte telefonu ake to je pri zvoneni je ho pocut alebo je to tlmene,dakujem za odpovede :)
Když ho budeš používat klasicky, sem tam nějaký mail, pár hovorů,pár sms,stále zaplnutá mobililní data, tak v pohodě 2 dny.
Když ho nepustíš z ruky, tak ho můžeš vytlouct za 6 hodin jako nic.
Zvuk je v nejvyšších ( B116-B122) ROMkách již dobře hlasitý !
Když je telefon položený zády dolů, jde slyšet minimálně, jelikož je reproduktor umístěn "na" úplně rovné ploše.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
pio
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: pát 28. zář 2012 13:08:25
Typ mobilu / ROM: 1+9 Pro PineGreen
Mobil 2 / ROM: LG G7 záloha
Tablet: Huawei MediaPad M5

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od pio »

Parada,dakujem za tvoje odpovede...toto som potreboval vediet :)
1+9 Pro a LG G7 , V20 dual odpociva ako záloha
Huawei M5 8.4 32G
iceb
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 08. lis 2013 22:12:08
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 mini
Tablet: Asus T300

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od iceb »

Ahoj, máme doma čerstvě P6-ku, a řeším problém s posíláním a příjmem mmsek, nastavení jsem několikrát kontroloval, ale mmsku přijmu jen pokud ručně zapnu přenos dat. Nikdy jsem tohle u jiných značek nemusel řešit, dělá to P6 normálně nebo to mám pořád někde blbě nastavený?
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: HUAWEI ASCEND P6 - Rady/Návody/Tipy/Triky/

Příspěvek od maxfli »

Záleží, jakého máš operátora a jakou používáš aplikaci na SMS/MMS.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend P6 - Obecná diskuze“