Lenovo A760 - Obecná diskuzeInternet v A760 - poraďte

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
miro5
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16. dub 2013 13:51:56
Typ mobilu / ROM: nokia

Internet v A760 - poraďte

Příspěvek od miro5 »

Zdravím, koupil jsem si datovou kartu O2 na 3 měsíce (100M denně) a nějak s mobilu nemůžu vyrazit větší rychlost než 200k, karta nejdříve ve druhém slotu a jaktžtakž to běželo do těch 236k(EDGE), přehodil jsem do prvního slotu občas naskočilo H, nědy 3G, ale rychlost žádná nebo zas do 200k, hodně nestabilní. Co mám ještě nastavit abych to zrychlil? Wifi jede v pohodě.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Internet v A760 - poraďte

Příspěvek od ludekbrno »

Není co nastavit. Pokud nemáš zaškrtnuto "používat pouze 2G", tak pro to nemůžeš nic víc udělat. Rychlost spojení si řídí telefon ve spolupráci se sítá operátora.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
miro5
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16. dub 2013 13:51:56
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Internet v A760 - poraďte

Příspěvek od miro5 »

Tak různými pokusy jsem zjistil že když datová (O2) je v 1.slotu tak musím vypnout druhou(T mobil) a dojde k zrychlení na 5M, čili při běhu obou z datové nevyrazím nic, jedině když datová je ve 2.slotu tak jakžtakž aspoň 200k, může mít vliv na běh obou současně různý operátor ? Jak to běží vám ?
Zuula
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17. čer 2014 8:38:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Re: Internet v A760 - poraďte

Příspěvek od Zuula »

Miro5: uz je to sice dele, ale povedlo se ti to nejak vyresit? Mam stejny problem :( Akorat datovou sim potrebuju mit v provozu stale a mit vypnutou hlasovou je na hlavu...
miro5
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16. dub 2013 13:51:56
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Internet v A760 - poraďte

Příspěvek od miro5 »

Bohužel nijak, ta verze LenovoMagic 4,5 je tak domrvená že by to chtělo změnit na nižší - kromě nutnosti vypnout simku při datech nejde zprovoznit budík a skusil jsem jich háfo, fleška se taky nechytá, zvuk přijetí SMS na druhé simce v nastavení marně pátrám. Možná by zlepšení nastalo instalací nové rom o které psal ondra1 http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a7 ... ang-gapps/ ale nejsem v tom kovaný, ani nevím jestli bez úprav to jde či jak na to abych to neumrtvil úplně. Nebo se vrátit k verzi která se používala po aktualizaci do stavu rozsypané rejže, jestli ovšem taky nemá podobný problém s datovkou.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A760 - Obecná diskuze“