iNew V3 - Obecná diskuzeiNew V3 plus - problém baterie

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
nynanek1
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. kvě 2015 14:18:54
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S4
Mobil 2 / ROM: inew V3 plus

iNew V3 plus - problém baterie

Příspěvek od nynanek1 »

Tak jsme si zakoupil pred 14ti dny jako druhy telefon inew V3 plus ... a mám malý problém...
Telefon obcas ukazuje, ze ma treba 69 % baterie, pak restart a 14 % ... nebo 39 % a najedou spadne uplne, nejde ani nastartovat a baterie je mrtvola.... dam na nabijecku a v poho se nabije... a jede....
Nemate zkusenosti ?
omart
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 11. led 2014 21:25:49
Typ mobilu / ROM: Elephone p6000 PRO 3GB
Tablet: MK809IV TV Stick

Re: iNew V3 plus - problém baterie

Příspěvek od omart »

Ahoj,

tak takhle jsem to nezažil, jenom manželčin dělá to, že zapípá při 15% a je třeba ho dát na nabíječku, jinak se skoro hned loučí...

Co kus, to originál...
woodyy1
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. zář 2015 4:07:32
Typ mobilu / ROM: I New V3 Plus

Re: iNew V3 plus - problém baterie

Příspěvek od woodyy1 »

Zdravim, ten samy problem s baterii. Jeste po trech dnech ukazuje treba 40% baterie. Po restartu nebo vypnuti mrtvola. Nebo pri provozu (wifi, data) zacne kolem 30% baterie ubyvat po vterinach 29, 28 ,27... az do uplneho vybiti.
disius
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 16. pro 2010 13:09:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5
Tablet: Teclast X98 Air II dual OS, 64Gb

Re: iNew V3 plus - problém baterie

Příspěvek od disius »

Akurat minuly tyzden som riesil problem s battery managementom aj ja. Posledne dni mi telefon nevydrzal ani pol dna. Napr. z nabijacky som ho vytiahol o 10-tej vecer, celu noc bol v klude a rano o 6-tej bolo uz len na cca. 20% baterie. Telefon sa popri tom aj dost zahrieval. Uz som myslel ze telefon hodim za psom, pretoze ziadne diagnosticke apky mi neukazovali nic neobvykle ani nadspotrebu ziadnej aplikacie, dokonca som vymenil aj baterky (mam totizto aj nhradnu). Potom ma asi osvietilo a napadlo ma odinstalovat apku pocasia, ktoru som mal aj ako widget na ploche. Po jej odinstalovani, ako keby som vymenil telefon, bateria si uz pekne drzi kapacitu, ani ziadne zahrievanie pri beznej prevadzke. Pritom tuto apku som mal v telefone uz pol roka a problem zacala robit len posledne 2-3 tyzdne.
Cize odporucam aby si si presiel aplikacie, pretoze ti moze nejaka apka robit podobny problem ako som mal ja.
Co sa tyka rychleho padu kapacity baterie aj ja s tym mam skusenosti, ked je bateria pod 20%, tak ide dole kapacitou ako zo smykacky. Ale to je asi vseobecny problem (vlastnost) tohto telefonu.
Panasonic GD30->Siemens C35i->Siemens S45->Siemens CX65->Nokia 6100->SE K610 ->Samsung Soul B->HTC TD2->LG Optimus GT540->HTC Wildfire S->Goophone i5 pro->iNew V3->iNew V3 plus->ZTE Nubia Z9 mini->OnePlus 5
Odpovědět

Zpět na „iNew V3 - Obecná diskuze“