Ostatní telefony GigabyteGigabyte GSmart Rey R3 root?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rodon1992
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rey R3

Gigabyte GSmart Rey R3 root?

Příspěvek od rodon1992 » pát 23. kvě 2014 18:04:27

Ahoj mám telefon Gigabyte GSmart Rey R3, zajímalo by mě jestli jde ROOTnout a jestli se to někomu povedlo, custom ROMku jsem hledal marně a Framaroot nic nesvedl.
Chtěl bych používat reverse tethering protože doma máme optický kabel, takže jediná možnost jak se s telefonem dostat na internet je přes USB pomocí reverse tetheringu, což jak jsem zjistil bez ROOTu nepůjde.
Dříve jsem měl HTC s nástavbou Sence který má tuhle možnost zabudovanou, takže jsem s tím problém neměl.
Pokud tedy někdo ví jak v mém případě dostanu net přes USB do mobilu, budu velice vděčný.
Uvažuji jestli koupit USB WiFi adaptér, ale nevyznám se v tom a nevím jestli by na optické síti se statickou IP adresou vůbec fungoval.

Díky za odpověď.

negrbob
Moderátor - Otesánek
Reputace: 157
Typ mobilu / ROM: Nextbit Robin

Re: Gigabyte GSmart Rey R3 root?

Příspěvek od negrbob » pát 23. kvě 2014 18:14:12

Na root ti pomuze Shuame, Zhuodashi, Vroot. Vyzkouseno slape v pohode jakykoliv z nich.

S reverse tetheringem ti moc nepomuzu, testoval jsem to pres appky z GP a XDA na jinem telefonu a moc jsem nepochodil.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:

Autor tohoto vlákna
rodon1992
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Gigabyte GSmart Rey R3

Re: Gigabyte GSmart Rey R3 root?

Příspěvek od rodon1992 » sob 24. kvě 2014 17:58:11

Hoja, tak telefon už jsem úspěšně rootnul a aplikoval reverse tethering, ROmku nechávám původní(přesněji aktualizovanou).
Nejsem si jistej jestli se mi povedl rootnout Framarootem nebo Shuamem( čínsky moc neumím :D ), root checker jsem nainstaloval až pak, ale povedlo se, takže díky moc. :)
Co se týče reverse tetheringu zkusil jsem několik apek, PdaNet+ sliboval reverse tethering i bez rootu, ale nešel, Reverse Tether a podobné apky co vyžadovali nastavení síťovýho adaptéru ve windows taky nešli, nakonec jsem našel tuhle http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1371345 , ta funguje perfektně(prohlížeč, fb, skype, google obchod, počasí, atd), rychlost a stabilita taky super.
Zdar.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Gigabyte“