Samsung Galaxy S5 - ROM/ROOT/FWGalaxy Project navod na flashnuti prosim

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Iwo
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 01. říj 2011 14:07:19
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 + S5

Galaxy Project navod na flashnuti prosim

Příspěvek od Iwo »

Ahoj,
konecne jsem se dostal k poreseni SGS5. Momentalne je na nem stock ROM Android 5.0 FXXU1BOJ1 bez rootu, proste zadna uzivatelska customizace.

Rozhodl jsem se pro ROM The Galaxy Project

http://forum.xda-developers.com/galaxy- ... 5-t3138583" onclick="window.open(this.href);return false;

Jsou tam i intrukce k instalaci

http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=3" onclick="window.open(this.href);return false;

ale abych rekl pravdu nejsem z toho uplne moudry.

Navic ja bych potreboval navod uplne od zacatku, protoze potrebuju i nejake recovery, protoze ted je ten telefon uplne cisty.

Ze dojde ke zmene KNOX je mi ukradene, jen bych potreboval rozumne lajcky citelny navod, jak postupovat.

Ono je tam na tom webu xda Galaxy Project souboru ke stazeni hodne, ale neni mi jasne, co vsechno mam stahovat, co vsechno potrebuju.

Predem dekuji.
Drive: Samsung Omnia 2 (CM6 Beta2 Android 2.2), ZTE Blade (KonstaKANG Android 4.3.1), Huawei Honor 2 (Android 4.2 Batty86 B709 1.1), Jiayu G3s (vm 4.3 Android 4.4.2)
Nyni: Samsung Galaxy S4 i9506 (neoficialni LineageOS 16), Samsung Galaxy S5 (oficialni LineageOS 16)
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Galaxy Project navod na flashnuti prosim

Příspěvek od verny94 »

Najdi si návod na flash FW přes Odin. Flashni vyzadovany Fw. Stejný postup použij na CWM a poté už se drž návodu u ROM.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Iwo
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 01. říj 2011 14:07:19
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 + S5

Re: Galaxy Project navod na flashnuti prosim

Příspěvek od Iwo »

Aha, takze mozna prvni me nepochopeni.

1. Stahnu oficialni firmware od Samsungu primo to bezpodminecne musi byt ten, ktery odkazuji, pres ODIN flashnu.

2. Stahnu CWM - ktere TouchPhilz? nebo je to jedno? a zase nainstaluju pres ODIN.

3. Podle postupu na xda flashnu Galaxy Project.

Takze takto? (dik)

Ne, neni mi to jasny. :?
ODIN FLASHABLES
Bootloader Files
CSC Files
Kernel Files
Modem Files
Recovery Files
Co z toho mam stahnout?

Splnil jsem bod 1 a dal nevim.
Drive: Samsung Omnia 2 (CM6 Beta2 Android 2.2), ZTE Blade (KonstaKANG Android 4.3.1), Huawei Honor 2 (Android 4.2 Batty86 B709 1.1), Jiayu G3s (vm 4.3 Android 4.4.2)
Nyni: Samsung Galaxy S4 i9506 (neoficialni LineageOS 16), Samsung Galaxy S5 (oficialni LineageOS 16)
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Galaxy Project navod na flashnuti prosim

Příspěvek od verny94 »

1. Ano
2. Je to jedno. Hlavně aby to byla nejnovější.
3. Ano
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Iwo
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 01. říj 2011 14:07:19
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 + S5

Re: Galaxy Project navod na flashnuti prosim

Příspěvek od Iwo »

Postup The Galaxy Project:

Stahnout a pres ODIN aplikovat oficialni ze sammobile G900FXXU1BPA2_G900FOJK1BPA1_ILO.

Nedojede do konce, nejaky problem, takze aplikovat pit dle navodu G900Fonly_KLTE_EUR_OPEN.rar

http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=4" onclick="window.open(this.href);return false;

Potom jsem nahodil TWRP (twrp for klte).

No a pres TWRP nakonec TGP_G900x_XXU1BPA2_v8.00.zip

http://forum.xda-developers.com/galaxy- ... 5-t3138583" onclick="window.open(this.href);return false;

Edit: Koukam ze vysel update TGP_G900x_XXU1BPA2_v8.01, ale neni psana zadna podstatna zmena krome aktualizaci nejakych appek.

Zjistene problemy u integrovanych aplikaci (xposed modulu) Xposed Torch a YouTube AdAway, ktere nesly aktualizovat. Musel jsem obe apllikace odinstalovat a pred restartem jeste pres roota ve spravci souboru /data/app rucne odmazat. Torch jsem tam nechtel a YouTube AdAway jsem si potom nainstaloval aktualni verzi klasicky pres Xposed Installer.

Jinak jsem z touhle ROM spokojen.
Drive: Samsung Omnia 2 (CM6 Beta2 Android 2.2), ZTE Blade (KonstaKANG Android 4.3.1), Huawei Honor 2 (Android 4.2 Batty86 B709 1.1), Jiayu G3s (vm 4.3 Android 4.4.2)
Nyni: Samsung Galaxy S4 i9506 (neoficialni LineageOS 16), Samsung Galaxy S5 (oficialni LineageOS 16)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 - ROM/ROOT/FW“