LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuzeNFC a vaše zkušenosti

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Galileo297
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: lg optimus l7

NFC a vaše zkušenosti

Příspěvek od Galileo297 » úte 05. bře 2013 9:44:37

Ahoj.
Zajímalo by mne , jak se dá využít technologie NFC v praxi u nás v ČR? Slyšel jsem , že se tým dá platit a také něco málo o Smart Tag. Ale v praxi jsem to zatím nevyděl ani o tom nikdo nepsal. Co dovede všechno NFC u tohoto modelu???
Díky za Vaše skušenosti.

leteku
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LG L9 P760
Tablet: Asus memopad 7 hd me173x

Re: NFC a vaše zkušenosti

Příspěvek od leteku » úte 05. bře 2013 10:12:28

NFC u tohoto modelu vie to co NFC aj v inych modeloch. Ak mas NFC tag nalepku vies si prilozenim telefonu k nej upravovat nastavenia telefonu podla toho kde je umiestnena. Napriklad ked si ju das do auta a prilozis k nej telefon tak sa naprilad spusti GPS a ine veci co si nastavis pre danu nalepku. Daju s pomocou neho aj presuvat napriklad fotky z jednoho telefonu do druheho.
Osobne som sa s tym len trochu pohral ale realne este nevyuzil. Pride mi zbytocne vybijat si tym baterku.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5x
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Stock (Oreo)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » úte 05. bře 2013 10:26:57

Osobne vyuzivam prave na prepinani profilu. Neco mam nastavene casove a dalsi mam na kartach. Jednoduche, rychle, pohodlne.

Ad vybijeni bateri - Je to samozrejme nesmysl. Antena NFC nic nevybiji - je pasivni. Ano, nektere verze androidu maji problem s tim, ze sluzba starajici se o NFC neustale budi telefon, ale to je SW zalezitost. Mam NFC zapnute neustale - zadny vliv na baterku to nema.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root)
www.mishack.cz | Google+

Autor tohoto vlákna
Galileo297
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: lg optimus l7

Příspěvek od Galileo297 » ned 14. dub 2013 12:39:52

jak se dá pomocí NFC přesouvat třeba fotky , potřebuje k tomu člověk nějaký program ?

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuze“