LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuzeObb data ke hrám na SD kartě

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
varha
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Obb data ke hrám na SD kartě

Příspěvek od varha » sob 29. čer 2013 14:29:41

Zdarec. Včera jsem si koupil LG L7 II, rootnul a takové ty kravinky...no teď řeším jak nainstalovat např. hry tak aby byly jejich data co se dávají do složky obb na kartě SD. Dám příklad...sosnul jsem si worms armagedon 2. Aplikace je nainstalovaná v telefonu, obb data v interní paměti-vše normálně funguje. Při přesunu dat na kartu SD se aplikace nerozběhne. Chtěl jsem to přesunout pomocí aplikace link2sd ale ta mi nahlásila chybu že tento telefon nepodporuje kvůli vnitřní paměti.

Má někdo nějaké tipy jak na to? O:-) Před L7 jsem měl Optimus One a tam s tím nebyl nikdy problém protože se to do vnitřní paměti neukládalo :-/ Předem díky za jakékoliv rady.

Ještě je docela zajímavé že hra re-volt mi normálně funguje i když mám data na SD.

EDIT1: našel jsem na youtube toto: http://www.youtube.com/watch?v=p8PyqCOpERA
Ten soubor to přesune a v telefonu zůstane jen nějaký imaginární. Zajímavé však je že má stále stejnou velikost ale když se podívám do dat v nastavení tak tam je skutečně více volného místa. Pokusím se to udělat nějak aby se to nemuselo kopírovat ale aby se to rovnou dalo na SD kartu, doufám že to půjde.

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L7 (P700) - Obecná diskuze“