LG Optimus L9 (P760) - Obecná diskuzeSecurity error + další problémy

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
honzicek22
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 12. lis 2012 20:02:39
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 P760

Security error + další problémy

Příspěvek od honzicek22 »

Zdravím. Mám L9 P760 Optimus. Před několika měsíci jsem si ho rootoval pomocí aplikace Kingo - vše bylo ok. Před několika dni začal telefon blbnout. Klikal jsem na appky, které jsem chtěl otevřít (např. Messenger, hry, vlastně vše, co jsem si stáhl) a telefon mi napsal, že to není nainstalováno. Tak jsem restartoval a objevil se mi Security error a nešlo mi to zapnout. Tak jsem zkusil kombinaci Volume Down + Home Button + Power Button a asi napodruhé mě to pustilo dál a vše fungovalo - zase kromě aplikací, které jsem stáhl. Řekl jsem si, že by to mohlo být rootem, tak jsem (úspěšně) unrootnul. Teď mám za sebou druhý factory reset (první byla pitomost z nevědomosti) za den, vše nastaveno, vše se stahuje. Nicméně appky mi pořád nejdou zapnout, security error je tu pořád a já, ač jsem už zkoušel i LG Mobile Support Tool, začínám být zoufalý.
/ Tak jsem zjistil, že některé aplikace fungují, jiné ne. Ale není to tak, že by nefungovala jedna, ale nefunguje nic od Facebooku, nefunguje mi Google vyhledávání (ten rychlý vyhledávač) apod.
//Mezi další nefungující aplikace patří Fotoaparát, což už je docela problém. bump pls
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L9 (P760) - Obecná diskuze“