LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuzerady a problemy vseobecna diskuze

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
patrik
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: stř 02. čer 2010 21:21:41
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 kitkat
Tablet: Apple ipad mini
Rom: Ofiko

rady a problemy vseobecna diskuze

Příspěvek od patrik »

Zakladam toto tema protoze si myslim ze je dulezite a a jeste tu neni

mam takovy problem kdyz instaluji gameloft hry tak se instaluji do pameti telefonu a ja potrebuji aby se instalovaly na sd kartu zkousel jsem presunou slozku na sd kartu a take do ni nahral sd obsah her ktery jsem uz mel stazeny z htc eva a kdyz hru zapnu tak se chce stahnout znovu a porad se vsechno instaluje do pameti telefonu vite jak na to ? Jak jste to vyresily ?

Mam stazenych 10 her a kdybych me jejich obsah nahrat do pameti pristroje tak by se tam ani nevesly u eva se automaticky instalovaly na sd kartu protoze zadnou vnitrni pamet nemel

Problem cislo 2 je ten ze kdyz mam fotky nahrana na sd karte tak se v galerii zobrazuji nekorektne u nekterych se zobrazi jakasi textura misto obrazku nechapu proc a telefon hlasi aby galerie spravne fungovala odstrante data pritom mam jeste volne misto

a kdyz jsem fotky nahral do pameti telefonu tak je vse ok ale zas nemam zadne misto na hry takze to je problem

No a problem cislo 3 je update na 2.3.5. Jak uz jsem napsal do sekce update

budu vam moc vdecny za vese rady typy dekuji

od koupe s optimusem resim pouze problemy
Uživatelský avatar
patriot13
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: stř 15. zář 2010 14:30:50
Typ mobilu / ROM: LG O3D - LG OO - G Nexus - Galaxy 3
Tablet: MK802II

Re: rady a problemy vseobecna diskuze

Příspěvek od patriot13 »

Nevím, jakou verzi androidu na mobilu používáš ale já mam V21b (android 2.3.5) a problém s fotkami na SD kartě nemám.
A teď k aktualizacím. Jak přesně je to s aktualizacemi přes oficiální cestu na území ČR nevím, protože já jsem už na začátku prosince aktualizoval přes KDZ soubor na v21a a v lednu na v21b. Pokud by někdo chtěl instalovat přes kdz soubor tak tady je odkaz na návod v češtině který jsem udělal -TADY
LG Optimus 3D + Galaxy 3
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Re: rady a problemy vseobecna diskuze

Příspěvek od theo2 »

Mám dotaz - běží vám 3D sbs filmy v telefonu ve 3D zobrazení ? Já tam mám furt ty dvě políčka vedle sebe, po stisku "tlačítka" 3D se akorát rozmažou...
pro upřesnění doplním, že jsem zkoušel i filmy zkonvertovaný programem Handbrake do mp4 a nic
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuze“