LG Optimus Black (P970) - Obecná diskuzepo upgrade S/W mrtvý telefon...

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
b.trnkocy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG P970 Black
Tablet: Galaxy Note N8010

po upgrade S/W mrtvý telefon...

Příspěvek od b.trnkocy » ned 16. úno 2014 18:00:32

Zdravím, dnes jsem upgradoval SW LG P970. Proces neproběhl regulerně do konce. Na telefonu zůstala vidět hláška S-W Upgrade Please wait while upgrading.... Po hodince jsem nedokončenou instalaci na PC musel natvrdo zhodit. Telefon jsem chtěl restartovat vyjmutím baterky. Obrazovka se objevila opět: S-W Upgrade Please wait while upgrading.... včetně ikony se šipkami (nepohybující se.). Zkoušel jsem ještě při stlačeném Volume připojit telefon k PC.
Baterka byla plně nabitá. Poslední měsíc se telefon nápadně spomaloval. Pročištění 1500 souborů z Picassa nepomohlo. Má dostatečnou rezervu jak RAM tak na kartě.
Jinak GPS od samého začátku zoufalost. Před rokem dokonce byla v rámci záruky (údajně) vyměněna zákl. deska, ale GPS se ještě zhoršila.
Napadá prosím někoho, jak telefon rozběhnout? Prozatím mi docela dobře vystačil. Oceňoval jsem zejména display a sympatický case.
Děkuji, b.trnkocy

prassat
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: LG Optimus Black P970
Mobil 2 / ROM: LG L9 II

Re: po upgrade S/W mrtvý telefon...

Příspěvek od prassat » ned 16. úno 2014 18:25:33

čím si upgradoval tel? SFT (smart flash tool) ?
instalovaná ROM byla pro P970?

SFT je asi jediný nástroj, který ti pomůže, pokud ti na PC program padá, zkus jiném.
Jinak ovladače k telefonu musí být samozřejmě na PC nainstalované, před celým procesem.
LG L9 II - Stock ROM 4.1.2 + ROOT + CWM
LG Optimus BLACK: Přehrání ROM, ROOT http://androidforum.cz/za-ate-nici-jak- ... 35866.html

Autor tohoto vlákna
b.trnkocy
Nové Androidě

Příspěvek od b.trnkocy » ned 16. úno 2014 22:15:59

telefon jsem upgradoval standartně: LGMobile Support Tool. Čili vše automaticky podle výrobce. Drivery už byli, promazával jsem totiž přes PC asi 1500 nulových souborů z Picasa. Problém vidím v nemožnosti udělat nějaký tvrdý reset, pořád visí na obrazovce z upgradu:
"S-W Upgrade please wait while upgrading".

davidhir
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: XIAOMI Redmi 3S - MIUI 8

Příspěvek od davidhir » ned 16. úno 2014 23:16:51

Hned po zapnutí se ti objeví S-W Upgrade? I poté co jsi vyndal baterii?
Naposledy upravil(a) davidhir dne ned 16. úno 2014 23:42:43, celkem upraveno 1 x.
Lépe mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.
Abraham Lincoln

Autor tohoto vlákna
b.trnkocy
Nové Androidě

Příspěvek od b.trnkocy » ned 16. úno 2014 23:29:32

davidhir píše:Hned po zapnutí se ti objeví S-W Upgrade? I poté co jsi vyndal baterii?

mobilem
jj hned po vlozeni baterky (a zapnuti dlouhym stiskem). Zajimave je, že telefon nejde vypnout, obrazovka zůstává viset na S/W Upgrade. Vytáhl jsem SIM a SD kartu, je to zaseklý. Dokonalá otrava...

davidhir
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: XIAOMI Redmi 3S - MIUI 8

Příspěvek od davidhir » ned 16. úno 2014 23:48:30

Ještě bych vyzkoušel SFT. Tlačítko hlasitost nahoru a připojit k PC. Následně flashnout nějakou funkční ROM klidně i stock. Je jich tady ke stažení spousta. Pokud to nepomůže tak zkusit reklamaci. Pokud jsi teda v telefonu nijak nevrtal a používal jen originální update.

@cell phone :)
Lépe mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.
Abraham Lincoln

Autor tohoto vlákna
b.trnkocy
Nové Androidě

Příspěvek od b.trnkocy » pon 17. úno 2014 21:02:55

zdá se, že vyřešeno. Opakované upgrady se nedařili, mobil byl zmzrzlý. Po celodenním googlení jsem rezignoval, SIM vložil do záložního mobilu a uvažoval o novém. Po restartu PC (laptop) jsem to ještě jednou zkusil a prošlo to. Takže klasika: "nastoupit, vystoupit..." Hlavně, že toto funguje i v jiných případech, akorát to hlava nebere. Byl to problém Billa, nebo mezi židlí a klávesnicí? Android 4.0.4 vypadá dobře, stěžejní aplikace CalenGoo, B-folders a Evernote šlapou.
Ďekuji za rady. b.trnkocy

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus Black (P970) - Obecná diskuze“