Desire rootUnrevoked problem

HTC

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
tomsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. bře 2013 8:48:04
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Unrevoked problem

Příspěvek od tomsk »

Caute, mam HTC Desire (Bravo) s HBOOT 0.83 degradovany z 0.93 a pouzivam unrevoked 3 (najnovsiu verziu). Problem je v tom ze ked nastane prvy reboot vsetko je ok, potom sa mi nacita OS a ide zasa reboot do HBOOT a ked som v HBOOT po 2 krat tak sa mi vypise ze "communication with device interupted" chcel by som sa spytat kde moze byt chyba ked ovladace a vsetko mam, kedze prvy reboot bol OK. Ak ma niekto skype tak budem rad ak mi pomoze moj: tomsk123

alebo tu na foru :)


Thx
tomsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. bře 2013 8:48:04
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Unrevoked problem

Příspěvek od tomsk »

UPDATE: Skusil som unrevoked s HBOOT 0.93.0001 a vypisalo mi "Falied to get root. Is your firmware too new?" Nechapem ked unrevoked by mal dokazat rootnut 0.93
majklhns
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. čer 2012 16:57:19
Typ mobilu / ROM: HTC HD2
Rom: MIUI

Re: Unrevoked problem

Příspěvek od majklhns »

Ten stejný problém. Desire (puvodem z UK) Hboot 0.93.0001 a po restartu napíše , že se z neznámch důvodů odpojil.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: Unrevoked problem

Příspěvek od Pedro1 »

Cus,
a telefon jinak normalne najede, je funkcni? Pokud jo, tak bych root udelal pres revolutionary.io. Taky jsem to delal pres nej a je to vse v jednom (unrevoked a alpharev). Pak tam musis nahrat superusera pomoci recovery. A nahral bych si tam 4EXTrecovery, byla mi doporucena, ze je lepsi a jde pres ni udelat usb unbrick, nemam vyzkouseno. Normalne to nahrajes, jako normalni aplikaci (apk) pres nejakej file manager. A v ni si vyberes tvuj telefon a rovnou dotykovou (touch) verzi.
Odpovědět

Zpět na „Desire root“