LG Optimus 2X (P990) - Obecná diskuzeZamrzá čas(nejde budík)

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
LSI
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: stř 27. dub 2011 21:46:29
Typ mobilu / ROM: LG OPTIMUS 2X

Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od LSI »

Zdravím poslední dobou začínám mit často problém s budíkem že nebudí :? ...Systémový čas se "zasekne" a aktualizuje se až po odemčení telefonu.Má s tím někdo podobnou zkušenost?
gorco
Stálý androiďák
Příspěvky: 86
Registrován: sob 25. pro 2010 17:11:31
Typ mobilu / ROM: LG P990 Optimus 2X

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od gorco »

nemas neaky task co natvrdo ho vypne a ked ty zapnes phone tak sa aktualizuje???
ja som mal uz neviem neaky program, v ktorom bol tiez moznost pouzivat task killera a ten doslova vypinal vsetko kde si nedal vynimku, tak isto aj widget s hodinami kde je aj budik a ked sa kuknem na telefon o hod. tak cas je absolutne iny ako je hlavny v oznamovacej liste :D
LSI
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: stř 27. dub 2011 21:46:29
Typ mobilu / ROM: LG OPTIMUS 2X

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od LSI »

Tak bohužel :-( Odinstaloval jsem aplikaci která by "zabíjela" běžící aplikace.Čas při uzamčeném telefonu se aktualizuje až po stisknutí tlačítka POWER(nezamrzá pravidelně jen někdy), ale když má člověk na ráno budík tak se spoléhat jestli to vyjde neni zrovna úžasné...
Uživatelský avatar
mark95
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: ned 27. bře 2011 15:31:25
Typ mobilu / ROM: LG G2__LG Optimus 2x__Samsung Omnia II

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od mark95 »

Co máš za ROMku ? Měl sem stejný problém s CM 7...
pro72
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12. dub 2011 20:31:31
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od pro72 »

Ahoj nedávno jsem řešil stejný problém a přišel na to, že to dělá automatické nastavení času. Pokud čas nastaviš manuálně mělo by to být ok.
Uživatelský avatar
budvajs
Robot
Příspěvky: 702
Registrován: pát 27. srp 2010 18:15:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Českobudějovicko

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od budvajs »

vyzkousel jsem nekolik stock romek a podobny problem jsem nemel.
napada me,zda neni problem v "automatickem zjiskavani casu od operatora"+vypnuta data na pozadi.
takova kombinace by mohla byt pricinou.myslim,ze CM ma po flashnuti standardne data na pozadi vypnuty (vcera jsem ho instaloval do xperie mini a bylo to tak).
jinak co se tyce refreshe casu na lockscreen widgetu,to se systemovym casem nema nic spolecneho a pri probuzeni se mi obnovoval i na Desire.
Luci23
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. říj 2012 19:58:13
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy SIII

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od Luci23 »

měla sem úplně to samý.. tady jsem odpověď nenašla, tak jsem hledala v cizině a nejsem žádnej chyrolín, možná je to blbost a ještě mi tu vynadaj, že zdržuju, ale našla jsem tohle.. a od tý doby ok.. That problem disappear if you disable the default lockscreen, the alarm will work very well, even if you install another lockscreen, i.e. Widget Locker, C locker, Go locker, etc...čili dle mne laicky řečeno je to tim, že máš - stejný pozadí pro aktivní i zamčenou obrazovku. Prostě že tam dáš stejný pozadí pro dom. a zamk. obrazovku při nastavení. Jak je to jiný, tak to funguje.
bahamut
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 22. srp 2012 17:01:33
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 920 Red
Tablet: Packardbell Liberty Tab G100

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od bahamut »

Tak u mě se tento problém zrovna taky vyskytl. Vyřešil to někdo nějak?
Problém není jen u budíku, ale i u messengeru. Kdy při zamčené obrazovce nechodí oznámení, ale až po probuzení...
Obrázek na pozadí a zamčené obrazovky.... no nevím. Já mám Lockscreen off a stejně to nefárá.
To nastavení času ještě vyzkouším, ale pokud s tím má ještě někdo zkušenost, dejte vědět.

Díííík
GaSo
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. bře 2012 21:50:18
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x
Rom: CM10.1

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od GaSo »

Tiež mám s týmto problém. Používam CM10.1. Vyskúšam vypnúť to automatické nadstavenie času a budem dúfať že to pomôže.
patrik.s
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: ned 02. říj 2011 8:26:07
Typ mobilu / ROM: Honor 3C
Mobil 2 / ROM: lg optimus 2x

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od patrik.s »

Něco podobného se mi stávalo u dmx rom a taky CM10.1 ,že na widgetu počasí mi zůstal poslední čas,než se vypnul display.Nakonec teď používám paranoidandroid od tonyp a během dvou týdnů jsem to nezaznamenal.
GaSo
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. bře 2012 21:50:18
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x
Rom: CM10.1

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od GaSo »

Tak to vypnutie automatického času nepomohlo. Dnes budík znova nezvonil a čas bol seknuty. Používam CM10.1 - tonyp - T-Build 05.
patrik.s
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: ned 02. říj 2011 8:26:07
Typ mobilu / ROM: Honor 3C
Mobil 2 / ROM: lg optimus 2x

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od patrik.s »

to mi spíše připadá že to dělá kernel.Já mám už třetí týden paranoidandroid od tonyp a vše jede zatím skvěle.Dal jsem tam kernel m1 stable a paráda.A aut.nastavení času mám normálně zapnutý.
GaSo
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. bře 2012 21:50:18
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x
Rom: CM10.1

Re: Zamrzá čas(nejde budík)

Příspěvek od GaSo »

kernel M1 stable pouižívam aj ja. Nedeje sa to často že zamrzne, možno tak raz za mesiac ale už sa nemôžem naň 100% spoľahnúť.
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 2X (P990) - Obecná diskuze“