Ostatní telefony LGROOT LG G2 mini

Moderátoři: TheRiseAgainst, TheRiseAgainst

Odpovědět
tommy.b55
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: pon 08. zář 2014 13:47:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 4.4 SaranskCity
Tablet 2 / ROM: Lenovo K1

ROOT LG G2 mini

Příspěvek od tommy.b55 »

Mate prosim nekdo zaruceny spusob jak rootnut tento mobil ? towelroot ani kongoroot mi nefunguju..dikes
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od LivArt »

Proč ti to nešlo towelrootem? Hodilo to nějakou hlášku?
tommy.b55
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: pon 08. zář 2014 13:47:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 4.4 SaranskCity
Tablet 2 / ROM: Lenovo K1

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od tommy.b55 »

no mel sem dve verze..jedna mi napsala ze G2 mini nepodporuje a druha jak sem zmackl to tlacitko..vysvitilo se na zluto a nic se nedelo
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od LivArt »

Po rootu přes towel by měl normálně jít nainstalovat SuperSU a v něm jeho binárky.
tommy.b55
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: pon 08. zář 2014 13:47:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 4.4 SaranskCity
Tablet 2 / ROM: Lenovo K1

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od tommy.b55 »

skousel sem root chcecker a neni rootnuty..takze nevim sps mi to pride ze ten towelroot pri spusteni zmrzne kdyz to tlacitko sviti a nic se nedeje
rurtpcz
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. led 2015 15:56:04
Typ mobilu / ROM: lg g2 mini
Mobil 2 / ROM: lg g2 mini

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od rurtpcz »

tak to máme stejný problém :-( telefon koupen u T-mobile


EDIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zkus to podle tohohle návodu ! u mě funkční :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=cz35KFK1ai4
eltuto
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. čer 2013 14:47:39
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od eltuto »

Ahoj,

mám tento telefon nový a jelikož jsem zvyklý si ho upravovat (měl jsem SE Xperia ArcS), tak jsem se Vás chtěl poptat, zdali tam nahráváte také nějké nové ROM z xda nebo tak něco. Jiný firmware atd...
Koukal jsem na xda a nějaké rom tam jsou.

Díky za info

PS: Jelikož mám záruku, předpokládám že ji těmito zákroky ztratím že...
Uživatelský avatar
Blooddrunk
Androiďák!
Příspěvky: 692
Registrován: stř 09. dub 2014 18:19:27
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od Blooddrunk »

romky na g2 jak mini tak g2 normál jsou super odladěná, tedy ty nejpopulárnější. Záruku ztratis na sw závady. Nicméně dnes se dá stock rom nahrát úplně stejně jako nějaká jiná romka, tudíž není problém vrátit se na stock a mít opět záruku.
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5
eltuto
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. čer 2013 14:47:39
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od eltuto »

No popravdě jsem právě žádnou rom, co by úplně fungovala nenašel. Vždy tam byly nějaké problémy s vibracemi atd... Máš na mysli nějakou konkrétní?
Jinak ta originál funguje perfektně, ale je tam spousta blbostí a jsem zvyklej na něco ořezanějšího :)

Díky za info
amresen
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 25. pro 2014 19:17:24
Typ mobilu / ROM: ALCATEL ONETOUCH 1010D Black

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od amresen »

Ak sa chces zbavit zbytocnosti tak sprav Root zariadenia a pomocou súborového manazera mozes pripadné "zbytocnosti" odstranit.
No rozumnejsie je ich skor zmrazit, pripadne ak ich budes chciet natrvalo odstranit tak si tieto aplikacie zazalohuj.
Zalohu mozes urobit napríklad aj pomocou SDMaid. Rovanko tak mozes pomocou tohto programu aplikacie zmrazovat.
Tu je zoznam aplikacii ktore su v pripade LG G2 "zbytocnymi" a mam za to ,ze u G2 Mini tam velky rozdiel nebude.
http://kingoftweaks.blogspot.sk/2014/09 ... moval.html
eltuto
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. čer 2013 14:47:39
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od eltuto »

Root už mám, protože jsem nějaké aplikace mazal. Měl jsem ale strach, abych nevymazal něco důležitýho. Kouknu na ten seznam a uvidíme. Díky :palec:
Uživatelský avatar
Blooddrunk
Androiďák!
Příspěvky: 692
Registrován: stř 09. dub 2014 18:19:27
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od Blooddrunk »

eltuto píše:No popravdě jsem právě žádnou rom, co by úplně fungovala nenašel. Vždy tam byly nějaké problémy s vibracemi atd... Máš na mysli nějakou konkrétní?
Jinak ta originál funguje perfektně, ale je tam spousta blbostí a jsem zvyklej na něco ořezanějšího :)

Díky za info
Třeba CM 11 mi přijde v pohodě, nicméně vyzkoušený ho nemám.

A k tomu listu aplikací, které se dají smazat, tak bych si dal pozor, protože je tam například dost aplikací, které já osobně na mojí g2 používám.
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5
amresen
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 25. pro 2014 19:17:24
Typ mobilu / ROM: ALCATEL ONETOUCH 1010D Black

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od amresen »

Suhlas, mazat treba obozretne nakolko to moze mat za nasledok znefunkcnenie niektorych aplikacii. Napr. zakazanim galerie nemusi ist nastavenie tapety uzamykacej obrazovky.
Preto som odporucal zalohu a nasledne zmrazit.
Ak to po zmrazeni neprinesie problemy tak potom pripadne zmazat.
No kazdy takyto krok robi uzivatel na vlastnu zodpovednost.
Vhodne je zistit si moznosti obnovy rom nakolko zmazanim daktorych aplikacii suvisiacich so systemom ich nevrati spät ani factory reset a treba nahrat celu rom pomocou lg flash tools.
zod1k
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. dub 2012 19:34:30
Typ mobilu / ROM: LG G2 mini

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od zod1k »

Ahoj, byl by tu někdo ochotný napsat mi podrobný návot jak nahrát Costum ROM ? Nikdy jsem to nedělal a chtěl bych si do G2 mini nahrát čistej CM 11, ale nikde jsem tady ani nikde jinde nenašel návod...
eltuto
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. čer 2013 14:47:39
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od eltuto »

To by se mi taky moc hodilo! A ještě jestli má někdo nějakou vyzkoušenou. Četl jsem si topic s CM12 a zatím to nebude stabilní. Nicméně ta 11 by snad mohla fakčit dobře, jenom kterou vybrat. ;)
zod1k
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. dub 2012 19:34:30
Typ mobilu / ROM: LG G2 mini

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od zod1k »

tommy.b55 píše:Mate prosim nekdo zaruceny spusob jak rootnut tento mobil ? towelroot ani kongoroot mi nefunguju..dikes
Ahoj, rootoval jsem podle tohoto návodu : http://dotekomanie.cz/2014/06/towelroot ... hny-navod/ a vše fungovalo ja má :)
tommy.b55
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: pon 08. zář 2014 13:47:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 4.4 SaranskCity
Tablet 2 / ROM: Lenovo K1

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od tommy.b55 »

aj ste niekto nahrali recovery ? ked sa skusam do neho dostat tak ho tam asi nemam kedze mi to napise ked by som mal byt v recovery ze ci chcem zmazat vsetky svoje data..keby niekto chce mohol by sem aj postnut navod na cm12..ale este mi nejde ten root
tommy.b55
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: pon 08. zář 2014 13:47:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 4.4 SaranskCity
Tablet 2 / ROM: Lenovo K1

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od tommy.b55 »

sice neviem ci sa do toho oplati ist..kedze neviem ci ma byt OTA na Lollipop
strycomarcin
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. led 2015 17:51:32
Typ mobilu / ROM: LG G2 mini D620r V10-j

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od strycomarcin »

Mám g2 mini, a root bol tiež problém ale nakoniec som to vyriešil cez pc lebo towelroot nefungoval, pisal ze nieje podpora, po rootnuti sa nahrá revovery celkom jednoducho, stiahnite si rashr apku do mobilu a potom už len stačí stiahnuť recovery ktorú chcete a stačí to nahrať cez tu apku, mal som tam už nahranu pacman romku aj cm 12 ale zatiaľ to nieje vychytane, treba počkať :D
DusaAn
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:32:31
Typ mobilu / ROM: OnePlus Nord 2T
Tablet: Asus Memo Pad HD7 ME173X root

Re: ROOT LG G2 mini

Příspěvek od DusaAn »

Zdravím...potřeboval bych do lg g2 mini nahrát custom recovery. Abych mohl zvětšit paměť pro programy...už nejde ani nic aktualizovat. Mám soubor na re-partition...custom ROM...i Gapps. Ale nemůžu do tlf dostat custom recovery. Nainstaloval jsem si i Rashr...ale nikde jsem tam nenašel recovery pro D620r. Zkusil jsem i appku pro TWRP...ale tam taky nic. Pomůže někdo?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony LG“