Ostatní telefony Sony / Sony EricssonProblém s micro sd kartou

Odpovědět
tom97
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. črc 2018 10:21:03

Problém s micro sd kartou

Příspěvek od tom97 »

Zdravím, mohl by mi prosím někdo pomoc. Mám problém s micro sd kartou. Když ji dám do svého primárního tel. Sony XA, tak se mi nenačte (před tím v něm fungovala bez problémů). Je nutné naformátování, které v telefonu udělám, ale stále hlásí, že je poškozená. Pokud ji dám do starého tel., tak funguje a připojím se s ní i k pc, kde ji rovněž naformátuji přes FAT32. Po opětovném vložení do primárního tel. Sony zase nefunguje a hlásí poškození, zde se ani k pc nepřipojí. Pokud dám do tel. Sony jinou micro sd kartu tak vše funguje. Měl někdo podobný problém, který vyřešil?

Konkrétní typ sd karty: https://www.aliexpress.com/snapshot/0.h ... 2831133162
Děkuji za každou radu. Tomáš
Simekk
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: ned 14. srp 2016 19:32:21
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Problém s micro sd kartou

Příspěvek od Simekk »

Koupil sis šmejd z aliexpressu a čekáš, že bude fungovat? Kup si normální kartu (tzn. nějaké normální značky) v nějakém českém eshopu. Ty karty nejsou zase tak drahé...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Problém s micro sd kartou

Příspěvek od ludekbrno »

Tome, na SD kartě se opravdu nevyplatí šetřit. Není to zase tolik peněz, tak kup nějakou značkovou v normálním velkém shopu u nás. Pro používání s mobily se osvědčují nejvíc asi karty Samsung nebo SanDisk.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Sony / Sony Ericsson“