Ostatní tablety Samsungzdochol mi tablet pls help

Moderátor: verny94

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Rafi87
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE sm-t805

zdochol mi tablet pls help

Příspěvek od Rafi87 » ned 09. říj 2016 8:25:53

ahoj. mam galaxy tab S SM-T805, bolo všetko v poriadku, včera cez deň som ho dal nabíjať a dnes som na ňom chcel robiť, stláčam tlačítko a vôbec nič, obrazovka sa nezapne, bol rootnuty a mal som v ňom cca 35 hier a cca 15-20 app, čo stým? do marca je v záruke, reklamovať?

Tubix
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone Go ZB500KL Stock ROM

Re: zdochol mi tablet pls help

Příspěvek od Tubix » ned 09. říj 2016 17:36:50

Omlouvám se, ale tady ti asi moc nepomůžu. :-/ Mě se s tabletem občas stává něco podobného. (ME572C, Asus) Prostě se vypne a nenastartuje, ať dělám co dělám. Vždycky to po nějaké době rozchodí jakoby nic. Upozorňuju že Samsung tablet jsem nikdy neměl. Další možností je nastartovat recovery mód zmáčknutím Volume Down + Home button + Power button a flashnout ROM.
Pokud je však v záruce, osobně bych moc neexperimentoval a reklamoval ho, problémem však jsou data uložená v něm. Záleží na tobě.
Prosím neber toto příliš vážně, opakuji: Samsung tablet jsem nikdy neměl a zajisté se tu najde někdo zkušenější kdo ti již bude umět poradit. ;)

Autor tohoto vlákna
Rafi87
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE sm-t805

Příspěvek od Rafi87 » ned 09. říj 2016 17:51:08

vieš čo sa mi stalo? to isté čo píšeš!!! :D ráno mi nešlo vobec nič, nereagoval, a poobede ako keby nič, naštartoval! tak neviem či ho dať reklamovať, a vobec čo napísať do rekl. protokolu

Tubix
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone Go ZB500KL Stock ROM

Příspěvek od Tubix » ned 09. říj 2016 22:51:48

:D Tak to jsem popravdě nečekal :) :lol: Jednou se mi tablet takhle ,,urazil" a já ho dva dny nemoh zapnout. Panečku to byly nervy! Nevím jestli se na Slovensku taky čeká měsíc na reklamaci, já ale tablet kvůli tomuto nereklamoval - přece jenom měsíc je měsíc, že ano? Proč to ale naše tablety dělají - to netuším. Já to přikládám tomu, že tablet to prostě nestíhá pobrat a jednoduše zamrzne. (Můj tablet nebyl sice z nejlevnějších, ale je občas nestabilní co se softwaru týče) Jestli to chceš jít reklamovat je na tobě. ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety Samsung“