Ostatní tablety GoCleverGoClever Aries 70 Pomoc

Odpovědět
hans 73
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. zář 2014 19:17:01
Typ mobilu / ROM: goclever Aries70
Tablet: goclever aries 70

GoClever Aries 70 Pomoc

Příspěvek od hans 73 »

Ahoj.Prosím o pomoc co udělat s následující závadou.
Po uspání displeje buď tlačítkem nebo samo po uplynulém čase nejde tablet ,,rozespat".Když je to hned tak to trvá krátce pokud po je po delší době trvá to i půl minuty.Potom na poprvé nejde dotyk.Musím dát šipku zpět a potom se to rozjede.Jsem stoho na prášky.Nic jsem s tabletem nedělal.Aplikace stahuji pouze na Obchod play.Faktory reset jsem dělal.Verze Androin.4.2.2.Díky Hans
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: GoClever Aries 70 Pomoc

Příspěvek od LivArt »

Jestli GoClever nenabízí žádnej update (to si zkontroluj na webu), tak to odnes reklamovat.
anonforever550
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 07. kvě 2015 20:22:35
Typ mobilu / ROM: Honor 3C H30-U10
Rom: Lineage OS 6.0.1

Re: GoClever Aries 70 Pomoc

Příspěvek od anonforever550 »

Dobrý den. Tablety od Gocleveru nedoporučuji! Měl jsem tablet od Gocleveru konkrétně model "A104.2" a první tři měsíce v pohodě zvládal překvapivě NFS Most wanted a další náročné hry (a to je 1 jádro) ale potom se začal šíleně sekat, odešla nabíječka a problémy s hardwarem tipuji. To samé je u ostatních uživatelů a stěžují si i na tablet s televizí. Poláky (Goclever) už nikdy! Jenom můžu se zeptat jestli by tablet od Prestiga doporučil? Vybírám nový tablet! http://tablety.heureka.cz/prestigio-pmt7177/
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: GoClever Aries 70 Pomoc

Příspěvek od LivArt »

...a můžeš to tu napsat 10x a stejně si to lidi koupí.
anonforever550
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 07. kvě 2015 20:22:35
Typ mobilu / ROM: Honor 3C H30-U10
Rom: Lineage OS 6.0.1

Re: GoClever Aries 70 Pomoc

Příspěvek od anonforever550 »

Taky jsem měl tablet od GO cleveru a také table "A104.E". Mám sn ím špatné zkušenosti taky jsme pařil NFS most wanted (1 jáídro a zvládal všechno bez lagů). Dnes už nejde ani nastartovat. odešla nabíječka tablet se začal sekat. Kup si třeba od Huaweie tablet "Huawe MediaPad M2 8.0). To 8.0 znamená, že má 8 palců. Ale klidně si můžeš koupit i deseti palcovou obrazovku ale budeš mít jen 16 GB úložiště. Já mám zálusk na tu premium verzi (osmi palcová obrazovka) která má LTE, 32 GB úložiště, 3 GB ram. Mělo by to stačit na všechny hry co chci hrát. Hlavně na WOTko. Určitě nebudeš litovat. :palec:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety GoClever“