LG G Pad - obecná diskuzeMísto odpovědi smazané téma !!!!

Zamčeno
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

Vytvořil jsem v sekci LG téma na screeny obrazovek. Následně jsem byl upozorněn na to, že již takové téma tu je. Po dotazu, zda je toto téma pod LG mi místo odpovědi bylo téma smazáno. Můžemi tedy TEN, kdo to nové téma smazal ukázat, kde v sekci LG G Pad je téma týkající se screenu obrazovek těchto tabletů???? Není tu snad místo na to, aby tu majitelé těchto tabletů ukázali přímo, jaké obrazovky mají, jaká témata, launachery apod. používají?? Máme tu pouze tři témata a rozhodně si myslím, že toto není téma, které by se mělo mazat. Pokud by někdo zakládal např.páté téma s dotazem "jak udělat root", tak to pochopím. Nejsou nás stovky, nebo snad tisíce, co vlastníme tento tablet, možná tak pár desítek a rozhodně si nemyslím, že si tuto sekci (konečně po 19ti stránkách vytvořenou) budeme zaplácávat zbytečnými tématy. Měl jsem v úmyslu nějaké vytvořit, např. na aplikace, hry apod. Konkrétně jen v sekci LG. Proč by ne?? Protože tady jsme komunita těch, kteří tablet používají a můžeme se bavit podrobně tady a tady vyjadřovat své zkušenosti s instalacemi, problémy atd co se týkají našeho tabletu.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od LivArt »

Proč by mělo být téma pro screenshoty speciálně pro jedno konkrétní zařízení, když tu téma pro screenshoty už máme?
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

Tím pádem, proč by se tu mělo vytvářet např.téma o hrách? Nebo aplikacích? Protože už tu jedno téma všeobecně je? Když se podíváte na XDA jsou tam všeobecné sekce na téma aplikace, hry, problémy atd. atd., ale jsou tam ty samá témata ke kontkrétním mobilům, tabletům. Pročítám si jak všeobecná témata, tak ale i jednotlivé sekce. Hodně zajímavých zkušeností najdu i pod jinými typy mobilů a tabletů, např.u Samsungu, Sony a jiných. A proč? Protože ne všechno např.funguje stejně, jak na Sony, tak na LG. Pokud začnu do sekce o launcherech psát o problémech např.launcheru od Sony, který nainstaluju do LG a následně mi nebudou fungovat widgety a toto téma budou spamovat další a další, tak dostanu jednoznačnou odpověď: Napiš si to sekce LG. A to samé může být i k jiným tématům. Proto jsem jen chtěl, aby i tento tablet měl svá témata, kde by se mohli majitelé vyjadřovat. Pokud to ale není možné, tak to klidně zase smažte a je to. Nechci se s nikým hádat, chci jen, aby tu bylo pořád co číst a dozvídat se novinky a zkušenosti od majitelů tabletu.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Screenshoty obrazovek nepotřebují speciální téma v každé sekci. Je tu jedno (Vaše plocha ploštička), tam se vkládají screeny, popis a typ zařízení.

Sygic má taky své vlákno a není založen u každého typu mobilu... A tak bych mohl pokračovat (next launcher, lightning, Tasker, Hry atd...)

Pokud je něco specifické pro daný typ, tak má samozřejmě své místo.

Edit: IMHO je to takhle přehlednější a logičtější

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
miro5
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16. dub 2013 13:51:56
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od miro5 »

Jumbo78 píše:....Edit: IMHO je to takhle přehlednější a logičtější.
Logické je pro mě vše pro určitý stroj na jednom místě v jedné sekci když už je založeno, upřímně něco tady hledat je bojovka.Taky než se založil oddíl LG G pad trvalo věky, to jaksi moderátor tak bryskně nereagoval :( Že se někdo chce pochlubit screenem na G padu jaksi v pokecu zapadne bez povšimnutí.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud někdo chce založit sekci, stačí kontaktovat admina. Nemáme věšteckou kouli, ani nevidíme uživatelům do hlavy nebo do pokoje, co má za zařízení ;)

Každé zařízení má svou obecnou diskuzi, ROM/root/fw. Aplikace atd. pak mají svou sekci...

Takže, co je pro určitý stroj je u něj, společné pro všechny mají svá vlákna... Nevím, co je na tom nelogického

Edit: a taky tu máme políčko Hledání, které funguje...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

miro5 - díky za podporu. Přesně to, co jsi napsal, jsem chtěl napsat také. To s jakou rychlostí se reaguje za vznik určitého tématu k tabletu a to, že moderátorům trvalo takovou dobu, aby byla založena sekce pro tento tablet. Osobně jsem psal do SZ požadavek jednomu z adminů o založení a s tím se nic nedělalo (rozhodně ale nechci shazovat práci adminů a moderátorů). A dále máš pravdu v tom, že něco někde hledat je fakt terno. Obzvláště, pokud se téma ohledně screenu jmenuje " Vaše plocha ploštička ", to by mě rozhodně nenapadlo to pod takovým názvem hledat. Proč třeba na XDA je založena samostná sekce pro LG a jedno z hlavních témat je téma "G Pad 8.3 Themes and Apps" ???? A jako první odkaz v tomhle tématu je "★ Post your LG G Pad home screens ★" A nemyslím si, že uživatelé, kteří tam to téma založili byli nějak peskováni za to, že jej nemůžou vytvořit, protože jinde v jiné sekci existuje odkaz POST YOUR SCREEN.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Podívej. Tohle fórum není XDA. Pokud se ti něco nelíbí, napiš adminovi, ať to změní. Už jsem cca 3 týdny bez PC, ale pokud se nepletu, na založení sekce moderátoři práva nemají...

Mimochodem, ROM, root, aplikace atd. se zde hledají dobře - i kvůli uspořádání fóra.

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

Fajn, opravdu místo toho jak vyjít vstříc požadavku či podnětu uživatelů, tak se radši budeme hájit tím, že nejsme XDA nebo něco podobného.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Cleric »

@Danik

Vytvoříme pro každé zařízení sekci se screenshoty a uživatel co bude hledat inspiraci je bude muset prolézt všechny..... To ti logické připadá....... mě to přijde postavené na hlavu. Nemyslíš???
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

Pokud mám tablet Samsung, LG nebo cokoliv jiného, jako první kam vlezu je sekce k danému tabletu a tam hledám co potřebuji, protože věřím, že to tam najdu. Nechápu, proč někoho "štve", že jsem chtěl vytvořit toto téma. Dobře, končím po marném boji a doufám, že můžu založit téma "Displej a s ním vše spojené" kam se budou moci dát všechny příspěvky, které se týkají displeje a všeho s ním spojeného POUZE ale pouze tabletu LG. Může být? Je lepší snad psát konkrétní věci pro daný tablet do jeho sekce než do všeobecné, nebo ne? To už opravdu bylo lepší nechat to jedno téma, kde bylo 500 příspěvku a patlalo se tam páté přes devaté.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Nevím, jestli jsi nečetl co jsem psal...

Konkrétní věci k danému typu samozřejmě můžou/mají mít vlákno.
Nicméně, pokud se chceš chlubit screeny, je lepší mít jedno vlákno společné, ať se líp hledá inspirace, jak psal kolega Cleric

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Dick
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05. kvě 2012 7:51:18
Typ mobilu / ROM: SGS II
Rom: XXLPS

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Dick »

Mě zase prijde "logické",že nejdřív pročítám sekci "svého"zařízení a zkušenosti a inspiraci hledám nejdříve v této sekci. Myslím,že roztříštěnost androidu a různých nadstaveb výrobců stále ukazuje,že ne všechno se dá použít a že není nad to,když se o tom můžeme informovat přímo v sekci. Chápu admina,že potřebuje udržet určitý řád a pořádek . Ale sekci k zařízení jsem považoval a považuju za výsostné "území " přispěvatelů,kteří v něm za dodržení pravidel hry předávají dalším spolumajitelům své zkušenosti.Je to o tom jak to kdo vnímá a pak z jeho pohledu je to logické. Vždy se mi líbilo zdejší "přátelské ovzduší" ,vstřícnost a slušnost diskutujících, které jsou v běžné realitě tak nedostatkové. Tím nechci říci,že byl někdo neslušný,spíše tím chci jen připomenout,že si navzájem pomáháme a nedokazujeme si kdo vic logicky myslí. Pokud si nemůžeme vytvářet svá témata ,ztrácí pak založení sekce smysl. Škoda.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Ach jo. To je samozřejmé... Ale na screeny opravdu není důvod mít každé vlákno zvlášť...
To je stejné, jako bys chtěl založit třeba vlákno Sygic, Tasker atd. u každého zařízení. Pak by v tom byl neskutečný "bordel".

@tablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Cleric »

To nemá cenu, to je jako se hádat s nadřízeným. Ten musí mít taktéž vždy pravdu, i když ji nemá.

Šach Mat a Lock. Tohle v kloudnou diskuzi nepovede.

Sent from yuga
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Danik »

Jumbo78 rozhodně nemám potřebu se něčím chlubit, z toho jsem už vyrostl. Jen mi šlo o to založit téma - dobře možná mohl být název jiný, kde by se dalo nacpat vše co by se týkalo displeje, ať už ty screeny, tapety, launchery,ikony apod. Bral jsem to tak, že když to jinde,např.xda jde a funguje, tak proč ne tady? Ale asi tedy ne. Takže si počkám, až někdo vytvoří nějaké vhodné téma a do něj budu přispívat. Zakládat nic nebudu.

Dick - díky

Takže prosím o smazání tématu.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

To je jak u blbých na dvorku. Vybereš si jedno slovo a toho se držíš...
Přečti si vše co jsem napsal a zkus o tom přemýšlet.

Edit: já tuhle diskuzi končím, nahlásil jsem tohle vlákno, ať se to podívají kolegové
Nechtěl jsem se tě dotknout, takže promiň, jestli jsi to tak pochopil

Edit 2: i na tapety, ikony atd tady může být společné téma pro inspiraci všech. Něco jako má seriouslycrazy na XDA

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
miro5
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 16. dub 2013 13:51:56
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od miro5 »

Samo že by se ve vlákně semlelo o displeji všechno možné hore dole a bylo by to ke konkrétnímu stroji, ale jak je psáno výše
ad1) vedoucí má vždy pravdu
ad2) pokud ji nemá platí ad1)
osobně - nepročítám ostatní všeobecné vlákna, protože jsou zaměřené spíše na mobily a ani nemám tolik času, když je vlákno G pad tak občas kouknu jen tam a pokud bych měl potřebu píši jen tam, případný problém nebo nápad taky tam protože to spíše osloví stejně postižené (G padem) a o to "go".
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Místo odpovědi smazané téma !!!!

Příspěvek od don_alex »

Uvědomte si už, že AF není XDA a XDA není AF. Na XDA je neskutečný chaos. Nevím, proč bychom podobný chaos měli praktikovat i zde.
Všeobecná témata, jako je právě třeba téma s galerií screenshotů, nemá smysl vést v každé kategorii telefonů/tabletů zvlášť, protože inspirovat se může kdokoli, nejen majitel stejného zařízení, ze kterého byl screenshot pořízen. Pokud takové téma bude schované v kategorii konkrétního zařízení, pak ztrácí velkou část svého významu - k obrázkům, které mohou být inspirací pro všechny, se dostane jen hrstka lidí.

Nemá tedy smysl dál diskutovat, zda to tak má být nebo nemá. Zkuste to pochopit a podívat se na celou věc z tohoto úhlu pohledu. Děkuji.

LOCK
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Zamčeno

Zpět na „LG G Pad - obecná diskuze“