Ostatní tabletyArchos Access 101 3G

Odpovědět
lactarius
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. lis 2018 18:12:43
Tablet: Archos Access 1013g

Archos Access 101 3G

Příspěvek od lactarius »

Zdravím vespolek. Poprvé se mi stalo, že jsem pořídil neznačkový přístroj a nenašel o něm zhola nic - tedy kromě cca 2 klipů na youtube jk změnit pozadí obrazovky. Prosím všechny - najde se někdo, kdo se taktéž přimotal k podobné hračce: kudy se dostanu ke slotům pro SD / SIM kartu? Očividně je to pouze jedno místo - naznačené víčko vzadu v okolí čočk zadního fotoaparátu - ale bojím se ho násilně otevřít - ovšem nezdá se mi, že by to šlo nějakým kultivovaným způsobem. Předem díky! :(
viciouscz
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 05. lis 2014 15:48:27
Typ mobilu / ROM: THL T6s
Mobil 2 / ROM: SGS2
Tablet: OEM rk30
Tablet 2 / ROM: Op3nDott
Kontaktovat uživatele:

Re: Archos Access 101 3G

Příspěvek od viciouscz »

U levných tabletů to tak je, stačí "urvat dekl". Takovej ten vrchni plastík.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Archos Access 101 3G

Příspěvek od LivArt »

Nejlepší bude přečíst si manuál, buď ten, co by měl být u toho, nebo určitě bude na webu výrobce.
lactarius
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 19. lis 2018 18:12:43
Tablet: Archos Access 1013g

Re: Archos Access 101 3G

Příspěvek od lactarius »

Tak krycí plastík byl nakonec ten nejmenší problém. Horší je, že po rozšíření wifi o 1 AP se ten tablet připojí k dalšímu routeru a pak následuje bootloop.Ten se dá zastavit pouze shozením AP. Zkoušel jsem měnit nastavení routeru, zkoušel jsem jiný router, v krámu mi tablet bez problémů vyměnili - nový tablet se chová stejně. Ostatní zařízení v baráku (tablety, notebooky, telefony) fungují bez problémů. Čili už mě napadá pouze systém - je to 7.0 Nougat - dočetl jsm se, že s touto verzí byly problémy hned po vydání - jenže to je 2 roky zpátky. Nějaký nápad nebo podobná zkušenost?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“