Ostatní tablety CubeU39GT problémy

Odpovědět
polopo54
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. črc 2013 23:35:23
Typ mobilu / ROM: nemam android

U39GT problémy

Příspěvek od polopo54 »

Ahoj!

Dneska jsem si byl u DHL vyzvednout Cube U39GT poslaný z Číny. Bohužel jsem se setkal se dvěma nepříjemnými překvapeními, která mi snad pomůžete vyřešit.

Prvním je nabíječka - jedná se o 2.5MM jack,konektor nejde pořádně zastrčit, kousek trčí, ve zdířce nedrží a proto nabíjení vypadává a při něm se musí tablet nechat ležet v klidu. Jedná se o problém nabíječky, který vyřeším koupí jiné nebo je to problém tabletu?

Druhým je pak zvuk - nečekal jsem od zvukové reprodukce samozřejmě žádné zázraky, ale kvalita je tak příšerná, že si říkám, že něco musí být špatně. Je to moje první zařízení s androidem, tak nevím jestli může pomoct nějaký ovladač, nebo celá nová ROM (tablet přišel s verzí 4.2.2) nebo jestli tablet prostě zní tak jak zní. Vestavěný reproduktor ale chrčí i při nízké hlasitosti, při zapojených sluchátkách potkávám efekt kdy hlasy zpěváků jsou slyšet jakoby zpívali pod vodou a podobně. Něco musí být špatně :(

Díky za pomoc
Petr
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: U39GT problémy

Příspěvek od Adam-Androiďák »

S tou nabíjačkou to môže byť len problém kusu alebo je zle urobený konektor na nabíjačku a tá tam dobre nedrží. S týmto som sa stretol pri Gocleveri teda pri modeli Tab A73 tam tiež slabo drží ale je to tam tak urobené.
S tým reproduktorom to v poriadku určite nie je skús napísať Číňanovi odkial si ho kúpil čo povie a možno niečo o tom bude vedieť.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
polopo54
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. črc 2013 23:35:23
Typ mobilu / ROM: nemam android

Re: U39GT problémy

Příspěvek od polopo54 »

Ahoj a diky za odpoved, cinanovi jsem psal, zatim mlci, ale penize nema talk predpokladam ze she ozve :D S nabijeckou bych she smiril, kvuli no to posilat do Cinz nebudu, ale ten zvuk he spatnej. vzhledem k tomu ze nekdz treba be her vynechava urcity passage nebo nastroje, nefunguje ani skrz sluchatka, talk si Muslim ze by mohlo hit o SW problem, presto ze jsem she s androidem jeste nesetkal. jedns se o vubec jeden z prvnich kusu to photo pristroje a he v nem Android 4.2.2. Myslis ze by pomohlo prehrat ROM za jinou verzi 4.2.2 pripadne nizsi? Muzes me prosim odkazat na nejaky guide pro begginery? :)
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: U39GT problémy

Příspěvek od Adam-Androiďák »

Odkial si kupoval tablet? Š tým reproduktorom môže to byť aj romkou ale skor si myslím že to bude Hw chyba. Čo sa týka prehrávania systému tak nie je to takéjednoduché musíš mať priamo niaku inú romku pre tento tablet pri použití niakej z iného Cube tabletu to môže dopadnúť zle :(
Ono je na to prehrávanie romky môže byť niekedy adrenalín zvlášť keď s tým nemáš skúsenosti takže to treba dobre zvážiť.
Tiež s tým nemám veľmi skúsenosti prehrával som fw len raz na tablete Goclever a dopadlo to vpohode.
Rád by som pomohol ale bohužial mám teraz dosť zlý internet kedže niesom doma ale skúsim sa na niečo pozrieť :)
Počkaj ale najprv na Číňana čo ti povie ak bude chcieť aby si tablet poslal späť a vymení ho za nový tak by som to asi bral.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: U39GT problémy

Příspěvek od Adam-Androiďák »

Zdravím,
tak Cube vydalo nový fw ktorý má opravovať ten zvuk
Návod aj inštalačný postup nájdeš veľmi dobre popísaný tu
http://www.svet-tabletu.cz/modules/bloc ... post_id=24
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
polopo54
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. črc 2013 23:35:23
Typ mobilu / ROM: nemam android

Re: U39GT problémy

Příspěvek od polopo54 »

Byl jsem teď nějakou dobu mimo ČR, děkuji za odpovědi. Zkusím ten firmware a budu doufat :-)
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: U39GT problémy

Příspěvek od LivArt »

U39GT bude za chvíli v akci za 1 cent - http://promotion.geekbuying.com/promoti ... Friday1125
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: U39GT problémy

Příspěvek od Adam-Androiďák »

Ten link je asi nefunkčný...
Edit: Teda skôr bude už asi po akcii.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: U39GT problémy

Příspěvek od LivArt »

Ta akce probíhala včera, tablety byly hned pryč.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety Cube“