Samsung Galaxy S6 Edge+ - Obecná diskuzeLagovani

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

To : tomina, jak pises ty lagy u probouzeni telefonu. Taky se ti stalo, ze se ti sem tam sekl i na cca 15 - 20 vterin? Nebo u mne je to opravdu extrem.
Tomina
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: sob 18. úno 2012 23:44:27
Typ mobilu / ROM: Pokaždé jiný
Bydliště: Vysočina

Re: Lagovani

Příspěvek od Tomina »

Díky za tip na aplikaci, funguje perfektně.. :-)

Jinak ohledně lagování, na tolik vteřin se mi to tedy nikdy nestalo, ale všiml jsem si, že při odemknutí přejetím se telefon jakoby na cca 2-3 vteřiny zasekl, pak i přesuny mezi plochami byly trhané. Také jsem si všiml, že se mi často restartoval celý Touchwiz, jak jsem nahodil Google Launcher, tak mám více klid. Tak i tak, u tak drahého telefonu bych tohle neočekával a to jsem původně uvažoval nad S6 Edge+ ale velikost i cena mě odradila. Mám defacto základní S6 na vyzkoušení a začínám uvažovat, že jí vrátím...čekal jsem prostě víc..
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: Lagovani

Příspěvek od steglik »

Tak všechny Galaxy S6 používají stejné CPU.Je tedy jedno zda to je základní verze.S6+ má navíc 4 GB RAM no.Ale tím to nebude.Mám ted Galaxy S6 klasickou a už jedu měsíc a půl po hard resetu a bez problému.Žádné lagy,čekání a prostě nic.Myslím,že takových je nás víc.Proto jsou pro mě krajně nelochopitelné vaše problémy.
A to jsem ochoten se někde sejít a ten telefon normálně ukázat.
Hold mám asi štěstí ;)
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

To ti opravdu zavidim. V sobotu jsem udelal hard reset wipe, vytahl sim kartu nechal telefon bez aplikaci a bez smart view obalu. Jenom jsem se prihlasil do uctu google kvuli mailum. Cely den zadny vyrazny lag. Az vecer jeden. Ale poradny, cca. 20 vterin. Druhy den to same. Cely den o.k a vecer opet jeden velky lag. Tak nevim. Kazdopadne nejsem sam. Podle recenzi na Alza viz. odkaz vyse. A to mam treti S6 EDGE PLUS.
Uživatelský avatar
Armies
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: pát 24. pro 2010 20:41:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 Edge plus

Re: Lagovani

Příspěvek od Armies »

Nemůžeš brát těch pár recenzí na alza.cz při takovém prodeji S6 Edge plus......projel jsem si toto tema a bohužel kdo si stěžuje na tak děsné lagy si jenom ty..ani na jiných forech není tak řešen tento problém. Tak ho zkus prodat a koupit od ověřených prodejců, třeba mohla být nějaká špatná serie kterou zrovna dostal obchod "mobilpohotovost".
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Pises od overenych prodejcu. Mel jsem dva founy od t-mobilu. A v mobil pohotovosti jsem kupoval foun urceny pro cesky trh a predemnou byl porusena pecet na krabici. Tak pak uz nevim kdo je renomovanejsi? A abych ho prodal opet za 18 000 a sel si koupit novej za 25 000. Se mi uz opravdu nechce. Mimochodem, jestli jsem to pochopil tak tady napriklad to taky resi http://forum.xda-developers.com/s6-edge ... k-t3225314
Picos
Androiďák!
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 25. lis 2010 21:42:01
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M9 silver gold
Mobil 2 / ROM: stock

Re: Lagovani

Příspěvek od Picos »

Predaj ho a kup si iny telefon. Naco sa trapis ? S6 uz doverovat nebudes, tak naco ta agonia ?
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

A jaky. Mel jsem note 3 a ten jsem prodal. Tak jedine co me napadlo je Note 4 ale to je skoro to same co note 3. Takze uz opravdu nevim.
Tomina
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: sob 18. úno 2012 23:44:27
Typ mobilu / ROM: Pokaždé jiný
Bydliště: Vysočina

Re: Lagovani

Příspěvek od Tomina »

Mě teď S6 valí taky v pohodě, baterka se ustálila, takže dám už i jeden celý den..hry na tom jedou parádně a nějaký zásek tu a tam neřeším, to je prostě vlastnost Droida...
Btw. co takhle XPERIA Z5? Docela jí chválí..
Zarel
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: úte 19. lis 2013 12:05:32
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Re: Lagovani

Příspěvek od Zarel »

Zítra se představí huawei mate 8. Možná by stálo počkat jak se vytáhne. Teda jestli nejsi plašan ala "fuuuj čína".
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

No na Xperii z5 premium jsem se dival. Kdyz pominu, ze vzhledove se mi vubec nelibi coz u telefonu vzhled nepreferuji tak ani co se tyce HW tak za ty penize je to nic moc. A co jsem cetl recenze tak i fotky jsou o neco horsi nez na s6. Ale jen o neco malinko. Ale ta cena se mi zda fakt za ten stroj je moc. A normalni z5 nechci, protoze jsem si za ty roky zvykl na vetsi uhlopricku. A HUAWEI? No nevim. Mozna?
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagovani

Příspěvek od pRo_lama »

S6 mám od 8.11 a nepozorujem žiadny lag pri prebudení. Používam finger scanner na odomknutie. To isté platí aj o TW prostredí. Všetko je pekne rýchle a svižné. Mobil vôbec nevypínam. Momentálne ide cez 300 hodín čo je skoro 13 dní a všetko šlape ako má.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Tomina
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: sob 18. úno 2012 23:44:27
Typ mobilu / ROM: Pokaždé jiný
Bydliště: Vysočina

Re: Lagovani

Příspěvek od Tomina »

Já mám nyní z Číny objednáno tohle a jsem upřímně zvědav, co to bude zač, protože dle testů to vypadá hodně nadějně.. :-)

http://www.tinydeal.com/-p-156647.html
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Lagovani

Příspěvek od jirka-cz »

Taky čekám na zítřejší Mate 8. Hlavně zda tam bude 4000mAh baterie, tak jdu do číňana a do dual sim. Pokud to bude nějaký propadák, nebo cena přes dvacet, tak Edge plus je moje v Gold. Doufám že budu mít štěstí na lagovani :-)
Naposledy upravil(a) jirka-cz dne stř 25. lis 2015 20:20:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Armies
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: pát 24. pro 2010 20:41:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 Edge plus

Re: Lagovani

Příspěvek od Armies »

Tomina píše:Já mám nyní z Číny objednáno tohle a jsem upřímně zvědav, co to bude zač, protože dle testů to vypadá hodně nadějně.. :-)

http://www.tinydeal.com/-p-156647.html
Tak přes tento eshop už nikdy.....před rokem jsem si objednával Brýle- (virtuální realita), 2 měsíce jsem čekal a stále žádná zásilka nedorazila po 2 měsících jsem se ozval jelikož jsem to platil předem , týden jim trvalo mi odpovědět na email že mojí objednávku prošetří a po měsíci to najednou přišlo, tak za 3 měsíce mi přišla zásilka.
Screen:
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
S.M-A-RT
Androiďák!
Příspěvky: 272
Registrován: sob 17. zář 2011 9:48:47
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 2 ZE551ML
Tablet: ASUS ZenPad 8.0 Z380C
Bydliště: Most

Re: Lagovani

Příspěvek od S.M-A-RT »

S tim prosetrenim kecaji, nic s tim neudelaji, je to univerzalni odpoved aby to vypadalo, ze neco delaji pro customer care. Mam hodne zkusenosti jak kazdej urguje, do tydne to bude doma, pak ze je nejaky problem a dalsi tyden to prijde.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Lagovani

Příspěvek od Jumbo78 »

@Tomina
Napiš pak zkušenosti, vypadá to hodně zajímavě(až na tu baterku) a podporuje české LTE frekvence.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
profimal
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 17. kvě 2011 11:23:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2x

Re: Lagovani

Příspěvek od profimal »

Ted me napadlo. Asi je to blbost, ale muze to delat wifi router doma. Protoze jsem si vsiml, ze kdyz nejsem na wifi doma tak to nedela(asi).
Tomina
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: sob 18. úno 2012 23:44:27
Typ mobilu / ROM: Pokaždé jiný
Bydliště: Vysočina

Re: Lagovani

Příspěvek od Tomina »

Tak snad nebudu mít na tinydeal problém, je to první můj nákup tam. Ten Elephone vypadá hodně zajímavě a dle recenzi by to měla být pecka, tak jsem napnutej jak kšandy. Každopádně svojí debatu o S6 ukončím relativně snadno - dnes jsem jí vrátil. Prostě jsem nebyl spokojený s celkovým výkonem telefonu, který na papíře je opravdu brutální, ale realita je jiná. Hodně používám multitasking a systém, jakým řídí Android napadený Touchwizem priority procesů mě prostě nebaví...Navíc jsem čekal, že GTA San Andreas pojede na plný a bez lagů. Bohužel na plný se to seká a je místy rozsypaná grafika, takže nevím..prostě smíšené pocity a byť jsem měl S6 za luxusní cenu 12,5tis přímo od Alzy, neudělala na mě Bůh ví jaký efekt.... :roll:
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagovani

Příspěvek od pRo_lama »

Nezabúdaj na to, že dosť veľký podiel na tom majú hry. 95% hier nie je optimalizovaných ani pre 4-jadrové CPU a nie to pre 8-jadrový Exynos 7420. ;)
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
BananaYoe
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. led 2016 15:49:11
Typ mobilu / ROM: s6 edge+

Re: Lagovani

Příspěvek od BananaYoe »

Úplně stejný problém lagování registruju i na svém s6 edge+ černé barvy 64gb. Kupováno v říjnu 2015 u czc.cz. Zkusil jsem všechno a telefon se mi pravidelně zasekával u jednoho z pěti odemknutí. Trošku pomohlo oddělat odemykání otiskem prstů ale i tak mě to tak 10x za den nasere. Včera jsem zkusil oddělat zkratku na aktivování fotáku dvojtým poklepáním (někde jsem to tady četl) a od té doby mi to jede bez lagu. Vrátil jsem tam zpátky aji odemykání otiskem a zatím ani jedno lagnutí a věřím tomu že bude po problému protože to fakt lagovalo každou hodinu minimálně jednou ale teď vážně nic. Zkuste teda odstranit aktivaci foťáku dvojtým poklépáním a věřím tomu že lagování zmizí.
fandaklara
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: úte 05. úno 2013 19:49:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Fold 2

Re: Lagovani

Příspěvek od fandaklara »

Tak se přidávám do klubu, už mi dvakrát tel zamrznul při odemykání a na nic nereagoval pár sekund.
Jinak je to super tel, snad to vyřeší přechod na MM
5er95
Stálý androiďák
Příspěvky: 137
Registrován: stř 18. led 2012 17:59:19
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 Ultra 12/256GB

Re: Lagovani

Příspěvek od 5er95 »

Mám Galaxy S6 edge plus 64GB .. brandovaný na SK Telekom, nainštalovaný Android 6.0 a absolútne bez lagov
SE Xperia X10 mini (2011-2012) -> SE Xperia ARC S (2012-2013) -> Samsung Galaxy S3 mini (2013) -> Samsung Galaxy Note 2 (2014-2015) -> Samsung Galaxy Note 3 (2015-2016) -> Samsung Galaxy S6 edge+ (2016-2018) -> Samsung Galaxy S9+ (2018 -> 2021 / záloha) -> Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Uživatelský avatar
Fifik26987
Androiďák!
Příspěvky: 271
Registrován: úte 21. led 2014 17:14:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Lagovani

Příspěvek od Fifik26987 »

Ahojte, mne sa niekedy stane že pri otvorení fotky ma laguje animácia. Máte to aj vy?
Uživatelský avatar
RCh
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: stř 27. bře 2013 18:06:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10+
Tablet: Tab S

Re: Lagovani

Příspěvek od RCh »

Ani ne clovece, ale pokud nelaguje system tak to neřeš..
Uživatelský avatar
yanda
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: stř 08. čer 2011 17:48:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 Plus - Oreo
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade TFT cz gen2 CM10.2 - SG3 RR 5.1.1
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 Stock KK 4.4.2
Bydliště: hradec kralove

Re: Lagovani

Příspěvek od yanda »

Mam S6 Edge Plus cca 7 mesicu. Zadne lagovani. Koupeno v Mobilpohotovost. Android 5.1 puvodne, nyni 6. Vse ok na obou, vcetne baterky.Pouzivan neustale. Wifi zapnuta-data zapnute a mam v nem 226 apk. Zatim nej foun co jsem mel.
martin.roger.federer
Androiďák!
Příspěvky: 257
Registrován: sob 01. říj 2011 2:11:28
Typ mobilu / ROM: NEXUS S

Re: Lagovani

Příspěvek od martin.roger.federer »

Často když telefon odemknu, tak nejde stahovat horní lišta a žádné softwarové tlačítka v čemkoliv nahoře nefungují, musím znovu displej vypnout a zapnout a vše je ok. Dělal mi to i SGS3 s jakoukoliv verzí androidu a SGS6 edge+ dělá to samé. Hard reset jsem dělal vždy a mockrát. Nevím čím to je...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 Edge+ - Obecná diskuze“