LG G4 - Obecná diskuzeVysviceny displej u G4

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od bicista »

Musis brat v uvahu ze spousty zbozi se sem tlaci v kontajnerech za smesny ceny, ty nizke ceny nesou riziko ze zbozi nejde nikam vratit, refundogat atp. I kdby si 20% zbozi hodil z reklamaci do kose porad si v plusu. Kamos prodava vodovodni baterie, musi nakoupit kantajner kdy jedna baterka pak stoji 130.- a prodava je za 1200,- kdyz ji bujdes reklamovat taky ji hodi do kose a da ti novou. Taky jsem na pristup Datartu koulal jako puk. Jako bych v ty prodejne nebyl, bez jedinyho podpisu, bez jedinyho papiru mi dali novy foun.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Neth
Androiďák!
Příspěvky: 586
Registrován: sob 18. říj 2014 9:06:18
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Rom: Pure Nexus + Jolla

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Neth »

Môj televízor robí to isté. Funguje normálne, ale raz za čas zostane na obrazovke vidieť napríklad logo televíznych novín s titulkom. Časom zase zmizne, rovnako nečakane ako sa objavilo.

Viem si predstaviť, aké to je nepríjemné, ale asi to nemá cenu riešiť. Jedine, že by to prešlo reklamáciou.
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

od té doby co se material design začal šířit jako černý mor, pozoruju u velkých tmavě šedých ploch zabarvení displeje v krajích. Jde to od šedé až k nějaké rezavé barvě, či fialové. Je to jen v krajích a je to vidět jen u šedé barvy. No nic zkusím teda pohledat nějakou blikací appku, jestli to pomůže...
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

a ted vidím i ty stopy po bílé barvě. Myslím že to má souvislost s tím co jsem psal výše
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Mareman »

Jak dlouho ten telefon máš?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Jumbo78 »

Blikací aplikace je k ničemu...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

11 měsíců
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Sparrow318
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. srp 2009 12:25:59

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Sparrow318 »

Tak telefon uz mam zpatky, prikladam foto displeje.
https://goo.gl/photos/5zjGuMBCRYUsSGFw8

Jako ok, beru to zamitnuti reklamace, ale od zacatku nosim na telefonu kryt a je tedy jinak v dokonalem stavu a z reklamace se vrati s pekne hlubokou ryhou na zadech ... jo u CZC se fakt vyplati neco reklamovat
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Cleric »

Základ je si zařízení zkontrolovat při převzetí na prodejně, pak totiž můžeš argumentovat že toto tam nebylo a že ti poškodili mobil.....
Sparrow318
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. srp 2009 12:25:59

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Sparrow318 »

Cleric píše:Základ je si zařízení zkontrolovat při převzetí na prodejně, pak totiž můžeš argumentovat že toto tam nebylo a že ti poškodili mobil.....
Jasne, to jsem mel v planu az si pro nej na pobocku pujdu, ale dneska mi ho dovezlo DPD necekane
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Mareman »

Tak pak to určitě reklamuj. Krabice byla předpokládám neporušená, a těžko můžou očekávat že krýr bude čekat až to rozbalíš a zkontroluješ uvnitř....

To by mě taky nasralo ...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Cleric »

Asi tak nějak, hned bych to odnesl na pobočku a pokud možno omlátil o hlavu..... Čím déle to budeš odkládat, tím hůře se domáhat jakékoliv náhrady.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Mareman »

Nevím jak v czc, ale v Alze když mi brali na reklamaci tablet, do protokolu přesně uvedli kde je co ošoupaný nebo odřený. Pokud ti tam nic při převzetí nenapsali a teď nemají potvrzený, že jsi ho v pořádku převzal, měli by ti aspoň vyměnit ten zadní kryt. Nicméně ten hlavní průser je ten že si budeš muset zacvakat výměnu displeje ....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Sparrow318
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. srp 2009 12:25:59

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Sparrow318 »

Bohuzel, uz si nemuzu dovolit byt zase mesic bez poradneho telefonu, potrebuju ho kvuli skole, praci i pro vyvoj aplikaci. Navic v reklamacnim protokolu jsou zapsane drobne ryhy a oderky, takze neverim tomu, ze by to nekam vedlo.
Pro priste aspon vim, ze mam dat o 2k vic a koupit si normalni CZ distribuci.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Mareman »

Ten displej naštěstí nestojí svět. Kamarád si dokonce ještě o něco levněji kupoval na Lenovo K3 Note a kvalitativně se nelišil od originálu. (mimo teda toho že tam má jeden vadnej bod....ale to může mít i origo)

Třeba:
https://www.aliexpress.com/item/Grade-A ... 1e4828acf1" onclick="window.open(this.href);return false;
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Sparrow318
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. srp 2009 12:25:59

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Sparrow318 »

To je slusna cena, co jsem tak zbezne koukal na nabidky opravy displeje tak za to chteli i 3k. Nejaky tip na servis, kde mi ho vymeni kdyz dodam vlastni?
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

dělají to i monitory od LG. Tady je na to i test https://marco.org/rmbp-irtest.html" onclick="window.open(this.href);return false;
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Honza66
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20. bře 2016 16:14:28
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Honza66 »

Tak jsem před cca týdnem reklamoval svou G4 kvůli problému s nabíjením a zrovna nahlásil displej kvůli vypáleným plochám.Neměl jsem ho nijak poškozený jenom byla poškrábaná originální fólie,kterou tam má doteď, takže doufám, že mi to uznají. Myslíte si, že mám nějakou šanci, že ten displej vymění?
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

Zkousel nekdo ten test? Zajimaly by me vysledky.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
lacino88
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: pon 31. pro 2012 16:22:36
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od lacino88 »

Tento mesiac 10teho som reklamoval mobil pre displej. Som velmi zvedavy ako to dopadne, dosiel nikomu uz mobil z takejto reklamacie?
Honza66
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20. bře 2016 16:14:28
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od Honza66 »

Tak se mi vrátil telefon z reklamace a do protokolu mi napsali reset sw a, že bylo všechno v pohodě.Horní lišta pořád prosvítá, takže nic nespravili. :( Dostal jsem ho zase až 30 den!!! To vážně naštve!!
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od ondrej97 »

Tak to je hnus toto, taky mě ten displej hodně štve a přijde mi že se to furt zhoršuje, ale nechci to reklamovat, protože být zase měsíc bez telefonu je nahovno, a ještě to nevymění :( :(
Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

ano, taky se mi zdá že se to zhoršuje. Chce to při reklamaci správně popsat, přidat nějaké odkazy s fotkama a odkaz na ten test co jsem tu dával.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od ondrej97 »

Někde na internetu jsem četl že úpravou barev displeje lze vypalování omezit. Tak jsem to zkusil a zdá se že to zmizelo. Můžu mít klidně 2 hodiny 100% jas a žádné hodiny v not. liště a ni nic podobného. Musíte mít ale odemčený bootloader a custom kernel.
ObrázekObrázek
Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

jas na to nemá vůbec žádný vliv, je jedno jestli je 10% či 100%. Je dán podsvětlovacímí diodami a ty tento efekt nijak neovlivnují. Jestli tam nastavíš méně šedé, bílé, pomocí kterých ten efekt vzniká, samozřejmě se míň projeví, ale problém zůstává.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
hejbys
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: úte 23. dub 2013 6:23:17
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hejbys »

Zdravím, už mě to začíná štvát má někdo zkušenosti s tou reklamaci? Telefon se strašně hreje a je to viditelné už skoro permanentně. Děkuji za odpověď.
mikloid
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. pro 2016 15:55:43
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Tablet: nexus 7

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od mikloid »

Vysvícený displej jsem reklamoval dvakrát. Koupeno v Alze odkud to myslím posílali do Britexu. Vada se projevila zhruba po roce a dost se to zhoršovalo, nejvíc to bylo vidět na tmavším odstínu šedý. Poprvý jen přehráli FW tak jsem jim to tam hned nechal na další reklamaci, podruhý už vyměnili celý displej. Vzhledem k tomu že předtím jsem už reklamoval bootloop, nechal jsem si vrátit prachy...
lacino88
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: pon 31. pro 2012 16:22:36
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od lacino88 »

Mne sa vratil mobil z reklamacie (tiez Britex), s tym, ze sa zavad prejavila a vymenili systemovu dosku. Dalej sa v protokole z reklamacie pise, ze mobil bol po vymenedosky riadne preskusany a zavada bola odstranena.
Ked som si bol mobil vydvihnut na predajni Orange, na obratku som ho dal zasa reklamovat. Po par minutach bolo vydno vypaleny cas, bateriu, sygnal...Takze cakam co to bude tento krat.
Ked som sa stazoval, ze ako mozu neopraveny mobil vratit s tym ze je opraveny, bolo mi povedane, ze pre nich je záväzné vyjadrenie servisu. Takze pokial sa zakaznik nechce tahat cez sudnych znalcov ma jednoducho smolu.
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od hrabex »

sakra, to je mrzuté. Tobě ale může být fuk jak se k tomu staví servis. Ty jednáš s tím kdes to koupil. Každopádně je to jako druhá oprava, doufám.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: Vysviceny displej u G4

Příspěvek od eddward »

No vsimol som si to vcera ked som menil tapetu a mal som maximalny jas.
Hore vpravo ako presvitali hodiny, stav baterie. Potom v notifikacnej liste to bolo vidno tiez, ako tu niekto ukazoval. Nastastie bolo to uplne slabe a momentalne to ani nevidim. Je to zaujimave ze sa nieco take objavuje u IPS LCD, nikdy by som nepovedal. Pokial sa to nebude nejak zasadne zhorsovat tak to riesit nebudem.

btw tu je ta tapeta kde som si to vsimol :)
https://s23.postimg.org/ooiij4frv/pic.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozno horsie je asi nieco ine, na uplne ciernej full screen obrazovke s maximalnym jasom som si po chvili vsimol dokopy asi 4 pravdepodobne mrtve pixely. 2x cervene, 2x modre/biele... 3 znich budu asi naozaj len pixely, pretoze na to treba skoro lupu a dobre zaostrit aby si ich clovek vsimol. Jeden bod je jasnejsi, je mozne ze je tam viac pixelov.
Nastastie to za normalnej prevadzky nikde nevidno, takze to tiez riesit nebudem (zatial), 10 mesiacov mam telefon, neviem ci to bolo od zaciatku, ale len teraz som si to vsimol ked som sa "nudil" a detailne skumal displej po spozorovani toho "vypalenia".
Samsung Galaxy S20+ Gray
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“