Sony Xperia L - Obecná diskuzeNeodemkne se obrazovka na Xperii L

Odpovědět
Jindras9999
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. čer 2014 21:37:35
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Neodemkne se obrazovka na Xperii L

Příspěvek od Jindras9999 »

Půl dne mi ležel telefon se zamklou obrazovkou.Když jsem ho chtěl odemknout tak se mi zobrazila tahleta obrazovka viz foto.Když jsem na něj zavolal od manželky tak jsem ho mohl zvednout.Při ukončení hovoru opět tato obrazovka.Zkusil jsem ho vypnout a zapnout a pořád stejné.Heslo SIM v pohodě po zadání přijato a obrazovku nenám pod heslem,pouze tažením prstu odspodu nahoru.Po připojení kabelem k PC se mi zobrazí jen SD karta.Když kabel připojím tak mi na chvíli problikne odemklá obrazovka a hned nabíjení mobilu.V mobilu nainstalovaná aplikace CM SECURITY na ochranu. Nevím už co s tím.Mohl by mi někdo poradit co s tím.Moc díky za radu.Jindra
Přílohy
DSC_2975.jpg
DSC_2975.jpg (1.19 MiB) Zobrazeno 3728 x
DSC_2974.jpg
DSC_2974.jpg (1.04 MiB) Zobrazeno 3728 x
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Neodemkne se obrazovka na Xperii L

Příspěvek od ludekbrno »

To bude dělat ten shit CM security. Vyhýbej se všem aplikacím od CM! To je profláknutý špionážní balast a je úsměvné, používat něco takového jako zabezpečení, kozel zahradníkem :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Neodemkne se obrazovka na Xperii L

Příspěvek od LivArt »

Zkus telefon nahodit do nouzovýho režimu - při zapínání, až tam proběhne to úvodní logo sony, tak držet vol-.
Jindras9999
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. čer 2014 21:37:35
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L

Re: Neodemkne se obrazovka na Xperii L

Příspěvek od Jindras9999 »

Nouzový režim mám,ale telefon na nic nereaguje.Obrazovka je pořád stejná,akorát dole v levo je nápis nouzový režim.Jak teda pokračovat dále.Jsem laik a nejsem v takových věcech zběhlý.Ještě se zeptám.Musí být v telefonu SIMKA?
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia L - Obecná diskuze“