LG G4 - Obecná diskuzePřekryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar
HapeCZ
Robot
Příspěvky: 731
Registrován: úte 04. pro 2012 21:51:27
Typ mobilu / ROM: SGS7 EDGE 32GB Gold
Rom: OREO 8 (Czech ETL)
Bydliště: Orlová, kusek od Ostravy

Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od HapeCZ »

Ahoj všem, nevím jestli je to vlastnost Androidu 6 nebo už dřívějších verzí, ale LG G4 mě neustále otravuje s nějakým nastavením překryvných vrstev. Mám Operu jako prohlížeč a když chci uložit obrázek z webu napíše mi to, jestli má mít třeba povolení přístupu na úložiště, ale pokud dám povolit, pak zase "byla zjištěna překryvná vrstva" a hodí mě to do nastavení, kde absoltně netuším u čeho mám co povolit, či zakázat. Vyznáte se v tom prosím někdo?
Díky za jakoukoliv radu !!!
Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB GOLD
Pokud mi někdo bude chtít poděkovat nebo vynadat, prosím o použití reputačních bodů
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od Gaston99 »

Nevím, jestli to pomůže, ale něco podobného řešili tady - http://androidforum.cz/viewtopic.php?p=1009244#p1009244" onclick="window.open(this.href);return false;
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od rose263 »

Taky tyto hlášky nechápu. Myslel jsem, že se mi to tluče s app Twilight. Tak vždy když mi naskočí hláška o překryvné vrstvě tak vypnu Twilight a pustí mě to dál. Tak nevím.
s.s.rock
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pát 12. črc 2013 13:59:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Note2
Rom: originální 4.1.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od s.s.rock »

Překrývané vrstvy obrazovky dělají všechny programy co mají v době povolování/zakazování práv cokoliv na obrazovce, třeba i transparentní že to není vidět. Nejčastěji tento problém dělají fičury jako ANeko, bublina messengeru atd, stačí toto vypnout (odstranit z obrazovky) povolit práva a zase pustit pak už se to nemlátí. [WINKING FACE]
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od Ekky »

Také bych měl dotaz ale asi opačné nebo úplně mimo.
Je nějaká možnost nastavení aby aplikace co prekryje jinou aby zůstala furt aktivní a když zavřu tu druhou dostanu se hned na tu první aniž bych musel zase spouštět prez správce spuštěných aplikaci.
Příklad.
Mám pustenou navigaci Waze. Přijde textovka nebo jaká koliv notifikace tak ji otevřu. Otevře se aplikace pro textovky. Precru si ji a odejdu. Jenže v tu chvily mě to kopne na homescreen a já navigaci zas musím obnovit že seznamu spuštěných aplikaci takže čtvereček najít apku a vybrat.
Jak docilim aby aplikace zůstaly otevřené a po zavření jedné se objeví ta předešlá?
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od bicista »

Mas dve moznosti, po prichodu SMS, muzes odpovedet primo v te male bubline na radku Odpovedet,
Nebo poklepani na bublinu spustit velke okno pro psani SMS.

A ted nesmis z te SMS aplikace vyzkocit pomoci domovskeho tlacitka, ale dole sipkou Zpet. pak by si se mel dostat zpet na posledni aplikaci.
Pokud das spodni prostredni, tak to je proste tlacitko Home, tj domovskou obrazovka.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od Ekky »

Ale mě to skočí na home i tou šipkou... Jediné řešení co zatím používám,je čtvereček a klepnu na předposlední app. Na jiné řešení jsem nepřišel. Jediné prez toho zpravce spuštěných app.
JirkaH76
Robot
Příspěvky: 737
Registrován: úte 31. kvě 2011 9:17:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Y3 II
Tablet: Sencor Element 10.1
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560
Rom: stock

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od JirkaH76 »

To musi delat ta aplikace, ktera zobrazuje notifikace v plovoucim okne. Normalne se takto android nechova.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Překryvné vrstvy-jak se v tom vyznat?

Příspěvek od bicista »

A kdyz zkusis : spust nejakou aplikaci, FB, nebo cokoliv
Pak stahni horni listu a spust nejakou Qslide aplikaci, treba kontakty, aby se ti spustili v prekryvnem okne, toto okno maximizuji ikonkou vlevo. No a pak kdyz das dole sipku vedel home tlacitka tak by si se mel dostat do predesle aplikace.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“