ProduktivitaPhoneProfilesPlus-profilovník

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Supeeer!!!
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Ludia moji zlati.

Mam k vam velku prosbu.
Potrebujem nieco otestovat. Ide mi o zariadenia, ktore maju Android 6+. Vo verzii 3.4.4 som pridal moznost si nastavit farebnu ikonu a ked to Android podporuje (napr. Samsung Note 4), tak bude ikona farebna, nie biela.

Teraz robim rozsirenie tejto funkcie. Pre Android 6+ Google implementoval novu API funkciu, ktorou mozem ako ikonu dat aj externy obrazok. Toto chcem vyuzit.
1. Ak ma profil internu ikonu, ale ma zmenenu farbu, tak zobrazi ikonu v zmenenej farbe. V 3.4.4, 3.4.5.x to nie je mozne, je v prednastavenej farbe.
2. Ak ma profil externu ikonu (cize uzivatelsku), zobrazi ju aj v statovom riadku. V 3.4.4, 3.4.5.x to nejde, zobrazi ikonu default profilu (prva interna ikona).

V com je ale problem. Na Note 4 mi PPP na toto pada. Ak notifikacia este nie je zobrazena (napr. prvy start PPP), tak notifikacia zbehne, interna ikona je ofarbena / uzivatelska je korektne zobrazena. Ak sa notifikacia prekresluje (napr. po aktivacii uz aktivovaneho profilu), tak PPP spadne.
Nechapem ale, ze preco to na Note 4 pada, na ostatnych mojich mobiloch s Andridom 6 a 7 mi toto nerobi. A podla dokumentacie ta nova API f. je pre API 23 (Android 6+).

Ja teda potrebujem toto testnut na roznych zariadeniach, romkach, pre Android 6+.

Ako postupovat:
1. Spravte si export dat PPP. Export je v Editore v menu, polozka "Import/Export".
2. Stiahnite si testovaciu betu (link dole) a nainstalujte.
3. Importnite si PPP data. Zasa cez Editor menu.
4. Povolte farebne ikony v PPP nastaveniach "Notifikacie"-"Styl notifikacnej ikony"="Farebne".
5. Aktivujte manualne profil, ktory ma internu ikonu so zmenenou farbou alebo profil s uzivatelskou ikonou. Kuknite, ci je ikona v stavovaom riadku spravna.
6. Ak PPP nespadne, aktivujte manualne znova ten isty profil. Tuto to na Note 4 spadne.
7. Poslite mi vysledok: spadlo/nespadlo, aky mobil, ROM, Android verzia.
8. Ak spadlo, posilte mi z sd karty /PhoneProfilesPlus/crash.txt

Ako sa vratit do GPlay verzie PPP:
7. Odinstalujte PPP
8. Nainstalujte PPP z Obchodu Play
9. Importnite PPP data.

Diiik moc za pomoc pri testovani.

https://drive.google.com/uc?id=0B5RwcWv ... t=download" onclick="window.open(this.href);return false;
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Zkusil jsem podle návodu na zařízení Honor 8, Android 6.0. Vše zřejmě funguje, vyměnil jsem profilu barevnou fotografii z galerie. Na ploše zobrazuje widget jako ikonu toto fot, ve stavové liště je stále původní, obecná ikona PPP. K pádu aplikace nedojde, mohu nějak pomoct při ladění a hledání "opravy"? Osobně mi původní ikona ve stavové liště nevadí.
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

henrichg píše:@rose236 prosim skuste tuto test verziu: https://drive.google.com/uc?id=0B5RwcWv ... t=download" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozno pojde. Uzivatel, co mi to ma testnut na LG G4 sa zatial neozval.
Inac, som pred chvilou zistil, ze HTC maju tzv. "Fast start". A podarilo sa mi zistit, ako ten tiez podporovat, tak to som tiez spravil. ;-)
Tak potvrzuji, že u této verze se ikona aktivního profilu po restartu zobrazí ve status baru automaticky. Díky, super práce!
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Super, diik.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

7lk píše:Zkusil jsem podle návodu na zařízení Honor 8, Android 6.0. Vše zřejmě funguje, vyměnil jsem profilu barevnou fotografii z galerie. Na ploše zobrazuje widget jako ikonu toto fot, ve stavové liště je stále původní, obecná ikona PPP. K pádu aplikace nedojde, mohu nějak pomoct při ladění a hledání "opravy"? Osobně mi původní ikona ve stavové liště nevadí.
Honor ma EMUI. Mne na Honor 7 zobrazuje pri vsetkych aplikaciach ikonu aplikacie. :-/ Takze na EMUI sa nikdy nezobrazi ikona profilu. Ale samozrejme dakujem za test.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Ok, s tím se dá žít
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Mám otázku na Samsung S7 se mě poslední dobou sám nezavírá aktivátor po manuálně zvoleném profilu. Když dám restart událostí v aktivátoru tak se aktivátor sám zavře jinak musím ručně. Mám poslední verzi Android 6 ETL pro CZ.
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Tak vyřešeno odinstaloval jsem aplikaci znovu nainstaloval resetoval jsem telefon a ještě pročistil telefon aplikací SDmaid a aktivátor už se zavírá jak má.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Jumbo78 »

Resetoval telefon? Myslíš factory reset nebo pouhý restart? Předpokládám restart...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Jumbo78 píše:Resetoval telefon? Myslíš factory reset nebo pouhý restart? Předpokládám restart...
JJ Restart vypnout zapnout.
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Ahoj Henrichu,

na mé P9 lite s A6 funguje PPP výborně až na jednu věc. Mám pro PPP povolené usnadnění, které se ale vždy po několika dnech vypne/zakáže. Nevypozoroval jsem žádné závislosti. Přitom jiné aplikace (nova) si povolené nastavení udrží. Z toho usuzuji, že problém je někde v PPP.

Byl bys tak laskav a prověřil to?

Předem díky.
Petr
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Ja to osobne nepouzivam. Som si to teraz nastavil na Nexus 5x, budem to sledovat. Tie P9 Lite a A6 su co za mobili? Huawei? Ak ano, skusim si to nastavit na Honor 7.
PPP sam o sebe tuto volbu nevie nastavovat/rusit. Uzivatel to musi sam. Zrusit by sa to mohlo odinstalovanim aplikacie alebo jej upgradom na novsiu verziu. Testnem ten upgrade.

Este by mohol byt problem, ze mobil killne PPP. Pri EMUI romkach to treba pre PPP zakazat v nastaveniach mobilu. Alebo pouzivas daku aplikaciu, co killuje aplikacie, kvoli setreniu baterie.
A nie ze odporucam, priam vyzadujem, aby PPP notifikacia bola povolena. Potom Android nebude killovat PPP.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Díky za tipy. PPP běží bez killnutí, notifikace mám zapnuté. Budu to sledovat po upgrade, to by mohlo být ono.
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Tak včera se mi oprávnění bez mého zásahu, bez restartu nebo reinstalu vypnulo :(
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Tak neviem. Skontroloval som kod PPP, vsetko je ako ma byt.
Cital som, ze to robi taketo veci aj inym aplikaciam, napr. Tasker.
Jedine, co mi vychadza je, ze Honor PPP proste zhodi a tym sa zrusi povolenie.

Na Samsungoch to vraj robi optimalizacia baterie. Da sa nastavit pre konkretne aplikacie. Ked je zapnuta, dostupnost sa zrusi. Asi preto. lebo optimalizacia zhadzuje aplikaciu.

PPP odporucam dat v "Optimalizacia baterie" do skupiny "Neoptimalizovane"
Pisem o tom aj v "Dolezite informacie", v sekcii "System".
Pisem tam aj o konkretncyh typoch mobilov, co kde nastavit (Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi).

Neviem, ci vo vasom mobile je este dake ine nastavenie, co by suviselo so spotrebou baterky/RAM.

Este: Nova laucher. Tam zostane dostupnost zapnuta, laucher musi stale zit. To je iny typ aplikacie ako PPP.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Díky za prověření, asi to opravdu bude věc huawei. Optimalizaci mám nastavenou již od začátku. No nic, odejdu se holt bez toho :)

­    
Martuška
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: ned 13. dub 2014 14:30:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S4 mini a S4

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Martuška »

Móóóc děkuji programátorovi za vydařenou aplikaci :palec: ... léta jsem používala Sound Profile a před tím jsem na Nokii měla Best Profile nebo Handy Profile, už přesně nevím jaký :D . Dokonce už jsem se nějak prokousala k nastavení, ale mám ještě pár dotazů. Po přečtení tohoto vlákna, jsem pochopila, že na přepínání podle polohy není potřeba mít zapnutou GPS, ale stačí jen data, je to tak? Bohužel mám v práci dali různou pracovní dobu, takže podle času jak doposud, to už nejde :( . Zatím zkouším ,,provozní verzi" na jiném telefonu, než si ji stáhnu na svůj a taky mám jestě měsíc na vychytání než mě začne nepravidelná směna.
Tak nejříve líbí se mi že mi telefon pípne při změně profilu, mám nastavené Ostatní parametry - zvuk oznámení, ale pípne jen někdy, nevíte kde nastavit, aby pípnul pokaždý, to mě na Soud Profile chybělo, na Nokii jsem to měla.
A druhá věc, docela si zahrávám, že bych to nechala přepínat podle mobilní buňky nemusela bych míta zapnutá ani data, takže by se mi nevybíjela tak baterka :D. jak ale zjistím jaké buňky máme v práci? Myslí si, že si dám registraci buňek, nastavím si čas po celou pracovní dobu a kde je potom najdu, abych si je označila?
Moc děkuji za pomoc s nastavením...
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

1. "Po přečtení tohoto vlákna, jsem pochopila, že na přepínání podle polohy není potřeba mít zapnutou GPS, ale stačí jen data, je to tak? "
Android zistuje polohu z tychto zdrojov:
1. Wi-fi - podla mac adresy
2. mobilne data - podla ID mobilnej bunky
3. bluetooth - podla hw adresy bluetooth
4. GPS

Google na zistenie polohy vyuziva svoju databazu, kde ku vsetkemu vyssie popisanemu ma ulozene, kde sa co nachadza.

V systemovych nastaveniach Poloha si mozete urcit, ako presne ma mobil polohu zistovat. To pouziva na slyzby beziace v mobile na pozadi. A samotne aplikacie si mozu urcit tiez presnost zistovania polohy. Napr. Google Mapy si nastavia maximalnu presnost (pouzivanie GPS) aj ked v systeme je nastavena nizsia presnost.
Aj PPP si vie nastavit maximalnu presnost. Robi to v dialogu "Editor polohy". Vtedy sa zapne aj GPS. A uzivatel si este moze v nastaveniach aplikacie v "Poloha" zaskrtnut "Pouzit GPS, ak nie je Rezim setrenia baterie".

Samozrejme, pouzitie GPS zerie baterku, takze ja to osobne nedoporucujem. Odporucam to len v pripade, ak v okoli nie je mobilny signal ani wifi.

2. "Bohužel mám v práci dali různou pracovní dobu, takže podle času jak doposud, to už nejde :( ."
Ja tiez nepouzivam na udalost "Praca" cas. Byvam v nej v rozny cas, dokonca uz pol roka robim z domu. Len obcas pridem do prace.
Lepsie je pouzit niektory senzor polohy. Ja osobne pouzivam "Parametre Wi-fi" s "Typ pripojenia"="V okoli". Vo firme je wifi, takze vyuzivam toto.
Ak nie je wifi, da sa pouzit senzor "Parametre polohy". Ten som tiez chvilu pouzival, hlavne kvoli testovaniu.
Dalsi "polohovy" senzor je "Parametre mobilnych buniek". Aj tento som chvilu pouzival, tiez kvoli testovaniu.
Pre zistenie, ci som v aute sa hodi senzor "Parametre Bluetooth", ak bluetooth auto ma.

3. "ak ale zjistím jaké buňky máme v práci? Myslí si, že si dám registraci buňek, nastavím si čas po celou pracovní dobu a kde je potom najdu, abych si je označila?"
Ano registracia buniek zaregistruje bunky v okoli. Staci ju spustit na urcity cas, nechat mobil na mieste. V dialogu "Registaracia buniek" sa zadava aj nazov, ktory bude zaregistrovanym bunkam prideleny.
Zaregistrovane bunky potom pouzite v udalosti v senzore "Parametre mobilnych buniek". V dialogu "Bunky" sa zobrazuju vsetky zaregistrovane bunky aj s ich pridelenmymi menami. Staci potom napisat meno do edit. riadka dole a stlacit ikonku kvacky (stredna ikonka dole v pravo).
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Prosím o přidání vypnutí gesta (pinu) při zvoleném profilu.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Martuška
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: ned 13. dub 2014 14:30:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S4 mini a S4

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Martuška »

Tak moc děkuji za odpověď, mobilní buňka už funguje jak má :D a mám ještě jeden dotaz, ptala jsem se už předtím... Dala jsem si i zvuk při změně profilu, ale někdy mi pípne a někdy ne, někdy před změnou a někdy po vracení. zkoušela jsem se v tom babrat, ale nenašla jsem to, u každého profilu mám nastavené Ostatní parametry - zvuk oznámení... moc děkuji...
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Myslite v udalosti. Tam je to, nie v profile.
Zvuk oznamenia sa prehrava hlasitostou oznamenia. Cize zalezi, aku hlasitost mate zrovna nastavenu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Ahoj, poslední dobou mi chodí aktualizace PPP jednou až dvakrát týdně. To je záměr? Nebo je nějaký problém jen u mě?
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

To není chyba u tebe, ale záměr. Autor jen opravuje chyby a přidává nové funkce.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

Čau, mám menší problém s tím, že když mám profil, který trvá deset minut a po této době se aktivuje (vrátí) předchozí profil, tak ten předchozí profil nespustí nadefinované zástupce.

Přitom když ten předchozí profil aktivuji ručně, tak nadefinované zástupce spouští bez problémů.

Díky
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Pozriem sa na to.

EDIT: opravene. Mozete testnut, tuto beta verziu:
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Spravim si taku malu reklamu a postazovanie zaroven.

Do PP aj PPP som dorobil Samsung Edge panel:

PhoneProfiles:
https://drive.google.com/file/d/0B5RwcW ... p=drivesdk

PhoneProfilesPlus:
https://drive.google.com/file/d/0B5RwcW ... p=drivesdk

Takze ak mate Samsung Edge mobil, mozete skusit aj Edge panel. V Google Play verzii panel uz je.

Totizto som si kupil Galaxy S8 a pozeral som, ake edge panely ponuka Samsung Obchod. A objavil som tam PPP s pridanym Edge panelom.
1. Verzia PPP hodne stara.
2. Autor pyta za instalaciu prachy 1,80 EUR.

Zial, kedze je PPP open source s Apache 2.0 licenciou, zjavne si to moze dovolit. V popise nechal odkaz na moj github so zdojakmi.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

Tak aplikacemi mi vždy spadne, když se má aktivovat (vrátit) předchozí profil. A když ji spustím znovu, tak je stále aktivní ten časový profil.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Aktivacia profilu, co spusta aplikacie/odkazy funguje? To len ak sa ma vratit po vyprsani trvania ineho profilu tak to spadne?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

#Lobo1978 sorry, nasiel som chybu, opravene:
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“