LG V10 - obecná diskuzeLG V10

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
bravo37
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: sob 23. kvě 2015 7:40:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Huawei mate7 gold

Re: LG V10

Příspěvek od bravo37 »

LuluKuku píše:zdar ,jak se projevuje vypálený display ? Díky za odpověď
no když delší dobu koukám třeba na nějakou stránku v prohlížeči a pak zapnu nastavení tak ta stránka stále prosvěcuje pod právě zapnutým nastavením..nejlépe je to vidět když je telefon úplně vypnutej a zapnu nabíjení..tam je to hodně zřetelně vidět
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG V10

Příspěvek od Mirda86 »

Me to slo videt nejvic kdyz se telefon zahral.To slo videt krasne.Pak do 5ti minut to zmiznulo.
bravo37
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: sob 23. kvě 2015 7:40:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Huawei mate7 gold

Re: LG V10

Příspěvek od bravo37 »

no je fakt že jsem telefon dvakrát na noc vypnul a zatím to zmizelo..takže zatím reklamaci vynechám..nerad bych telefon posílal do Polska
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: LG V10

Příspěvek od potter1 »

Prišiel mi telefón z reklamácie, audio jack vymenili displej nie. Telefón bol opravovany v Poľsku a po poľsky som mal aj popis opravy, pochopil som z toho ze jack je oprávnený. K displeju mi napisali text asi na pol stranu poľsky neviem ale pochopil som z toho ze je to bežná chyba lcd. Zaujímavé je že som napisal predajcovi ci rozumiem správne a displej nebol vymenený na čo som dostal odpoveď ze displej vymenený bol. Neviem ako to mam chápať keďže v popise opravy bola napísaná len jedna vymenená súčiastka. Dokonca mi telefón vrátili aj s ochranným sklom čo som tam mal. Displej ale samozrejme stále prepaľuje a myslím že vymenený nebol. Môžem sa voči tomu odvolať alebo ako postupovať ďalej keď by som chcel vymeniť displej. Môžem dokonca dostať posudok zo servisu v jazyku ktorému nerozumiem?
fan-ny
Androiďák!
Příspěvky: 484
Registrován: pát 26. lis 2010 9:40:21
Typ mobilu / ROM: TP-25
Bydliště: O-va!!!

Re: LG V10

Příspěvek od fan-ny »

Na vsechny dotazy ti odpovi ZDE a asi kdybys prosel jejich site tak to najdes...?
:help: - :potreseni: - :thumbup: - Tak ho pouzij... - :palec:
Slepejš
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. bře 2017 10:10:18
Typ mobilu / ROM: LG V10

Re: LG V10

Příspěvek od Slepejš »

Zdravim všechny, mate někdo problémy s fixem gps signalu? Nekdy se mi stane, ze signal nezafixuje i desitky minut a když se chyti, hned zase vypadne a takto stale dokola. Z toho to jede normalne. Netusim, co s tim.
Dalsi věc, co se mi prihodila, nejde mi rychlonabijeni, telefon sice hlasi, ze se nabiji rychle, ale trva to dlouho jako s obyc nabíječkou. nabíječkou ani kabelem to není. Ma někdo podobnou zkušenost a nejake reseni?
Ctecka otisku prstu - funguje dobře, ale jsou situace, kdy musim tlf odemknout gestem, ctecku to nebere. Když tlf zamknu a zkusim ctecku znovu, jde to. Nevite, jestli to nejak souvisi se zabezpecenim tlf, ze nekdy ctecku povoli a jsou situace, kdy ne?
Diky za rady a zkusenosti.

Vypaleny displej po roce a pul nepozoruji...
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: LG V10

Příspěvek od potter1 »

Gps nemám žiaden problém, rýchlonabijanie ide telefón mam nabitý za 85 minút na max. Čítačka je zlá tiež mi niekedy neberie ale je tak od začiatku nezhoršila sa. Vypáleny displej ale mam. :/
Uživatelský avatar
Blooddrunk
Androiďák!
Příspěvky: 692
Registrován: stř 09. dub 2014 18:19:27
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: LG V10

Příspěvek od Blooddrunk »

Ja mám to vypalování také, nicméně řešit to nejspíše nebudu, protože nějak rušivé to není a musí se na to soustředit, aby ho to nějak rozhodilo. Nepřijde mi to jako nějaká extra katastrofa. Nicméně za tu cenu co ten telefon stojí by se takových chyb měli vyvarovat.
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5
Uživatelský avatar
Blooddrunk
Androiďák!
Příspěvky: 692
Registrován: stř 09. dub 2014 18:19:27
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: LG V10

Příspěvek od Blooddrunk »

Zdarec, neřešili jste někdo výměnu sklíčka na V10, prasklo mi a dostává se tam trochu prach.
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5
PepaCBR
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: stř 10. lis 2010 19:09:35
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI2s
Twitter: josef uhlik @Uhlikpepa
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Bojkovice

Re: LG V10

Příspěvek od PepaCBR »

Tak výměnu sklíčka jsem neřešil, ale budu muset řešit reklamaci z důvodu rychlé smrti. Myslel jsem si, že boot loop nebudu muset nikdy řešit. Bohužel jsem se mýlil. Máte tady někdo podobnou zkušenost?
Prodám doplňky k LG V10
HanysR
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: pát 29. říj 2010 5:33:46
Typ mobilu / ROM: Dell Streak

Re: LG V10

Příspěvek od HanysR »

Rychlá smrt zatím nenastala ale v poslední době se dost potýkám s vypalováním displeje a nevypadá to vůbec dobře. Dobře to jde vidět u šedých a podobných pozadí. Uspěl někdo u reklamace? Díky

­    

bravo37
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: sob 23. kvě 2015 7:40:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Huawei mate7 gold

Re: LG V10

Příspěvek od bravo37 »

ahoj
.dotazoval jsem se přímo u Lg kůli vypalování displeje a prý je to individuální...takže jsem se na to zatím vykašlal protože to vždy po chvilce zmizí a posílat telefon do Polska aby mi ho za měsíc vrátili s oznámením že mu nic neni nechci..pokud ale někdo má zkušenosti jak na reklamaci sem s ní ;)
HanysR
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: pát 29. říj 2010 5:33:46
Typ mobilu / ROM: Dell Streak

Re: LG V10

Příspěvek od HanysR »

Je to přesně tak, ono vypálení vždy zmizí a pak se zase objeví na jiném místě. Je to těžké prokázat /otestovat.

­    

Uživatelský avatar
IQLogic
Moderátor sekce LG
Příspěvky: 728
Registrován: čtv 09. led 2014 23:49:26
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: LG V10

Příspěvek od IQLogic »

Objavuje sa to vždy na tých istých miestach, nie je to problém otestovať a veľmi dobre to vidieť vo Viberi ;)
HanysR
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: pát 29. říj 2010 5:33:46
Typ mobilu / ROM: Dell Streak

Re: LG V10

Příspěvek od HanysR »

No já měl pár hodin vypalenou kalkulačku. Kulatá tlačítka šla vidět všude, hlavně na šedém pozadí

­    

honzino04
Stálý androiďák
Příspěvky: 109
Registrován: stř 30. pro 2015 12:50:07
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Vodafone Smart Ultra 6_ROM-Stock 6.0.1

Re: LG V10

Příspěvek od honzino04 »

Já jsem to teďka reklamoval u CZC. Vypalování nebylo tak strašný (vypalovala se hlavně jen horní lišta). Reklamaci mi uznali a vyměnili displej. Zítra ho jdu vyzvednout na pobočku.
PepaCBR
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: stř 10. lis 2010 19:09:35
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI2s
Twitter: josef uhlik @Uhlikpepa
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Bojkovice

Re: LG V10

Příspěvek od PepaCBR »

Jak dlouho trvalo vyřízení reklamace?
Prodám doplňky k LG V10
honzino04
Stálý androiďák
Příspěvky: 109
Registrován: stř 30. pro 2015 12:50:07
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Vodafone Smart Ultra 6_ROM-Stock 6.0.1

Re: LG V10

Příspěvek od honzino04 »

28 dní-přesně na poslední možný den před uplynutím zákonné lhůty. Pak byl víkend a dnešní svátek, takže to pro ně byl poslední možný termín.
PepaCBR
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: stř 10. lis 2010 19:09:35
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI2s
Twitter: josef uhlik @Uhlikpepa
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Bojkovice

Re: LG V10

Příspěvek od PepaCBR »

Přesně takovou dobu trvala u czc i moje reklamace hodinek LG watch urbane 2. Reklamace byla vyřízena vrácením peněz. Na ty jsem čekal další 3 týdny. Údajně někdo zapomněl označit kolonku vrácení peněz. Teď jsem posílal na reklamaci LG V10 do obchodu mobilduo. Vůbec bych se nezlobil pokud by byla reklamace vyřízená stejným způsobem. Už bych asi LG víc nekoupil.
Prodám doplňky k LG V10
xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: LG V10

Příspěvek od xSam »

Takze u me prave ted take nastala rychla smrt, neboli Bootloop. Zitra jdu dat telefon do reklamace do CZC. Tak jsem zvedavy jak to dopadne. Jsem z toho dost rozladeny a hrozne stve me, ze jsem hodne dlouho nezalohoval fotky:-(((
Pristi telefon nebude urcite LG...

@telefon    

PepaCBR
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: stř 10. lis 2010 19:09:35
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI2s
Twitter: josef uhlik @Uhlikpepa
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Bojkovice

Re: LG V10

Příspěvek od PepaCBR »

No já už nečekám jak dopadne reklamace a podařilo se mi objednat OnePlus 3t 128gb.
Prodám doplňky k LG V10
Rockerao
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: pon 15. zář 2014 19:12:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Black

Re: LG V10

Příspěvek od Rockerao »

xSam píše: ned 14. kvě 2017 18:22:53 Takze u me prave ted take nastala rychla smrt, neboli Bootloop. Zitra jdu dat telefon do reklamace do CZC. Tak jsem zvedavy jak to dopadne. Jsem z toho dost rozladeny a hrozne stve me, ze jsem hodne dlouho nezalohoval fotky:-(((
Pristi telefon nebude urcite LG...

­       
Myslím že na 99% ti vymenia matičnú dosku. Ale nebál by som sa žeby to neopravili, ono aj tá žaloba bola kvôli tomu, aby to opravovali aj po záruke, keďže je to výrobná chyba (a v USA majú len ročnú záruku, takže sa to ešte nestihne prejaviť).

Mimochodom, aký máš dátum výroby? Síce V10 už nemám, ale pre zaujímavosť. Totiž spomína sa, že kusy vyrobené v roku 2016 sú už ok.
xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: LG V10

Příspěvek od xSam »

Neverim tomu, ze to opravi. Je to sedivka, czc to musi nekam poslat, domnivam se ze do polska. Vymena desky a displeje neni cenove dle meho rentabilni. Jednodussi bude dat novy tel. Ale uvidime. Nicmene je mi to asi nejak jedno, budu kupovat jiny telefon a na LG uz kaslu.
Telefon jsem kupoval v prosinci 2015.


@telefon    


Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: LG V10

Příspěvek od potter1 »

Určite ti vymenia, stačí pozrieť vlakno lg g4, menia dosky v tomto prípade. Rovnako aj displej. (vlastná skúsenosť) A ano posielajú to do Poľska.
xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: LG V10

Příspěvek od xSam »

Kdyz opravi taky dobre, doma se neztrati. Zajimalo by me jestli tu chybu odstranili, nebo se na to vykaslali...

@telefon    

bravo37
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: sob 23. kvě 2015 7:40:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Huawei mate7 gold

Re: LG V10

Příspěvek od bravo37 »

xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: LG V10

Příspěvek od xSam »

Kdyby ten telefon radsi fungoval:-(

@telefon    

bravo37
Stálý androiďák
Příspěvky: 69
Registrován: sob 23. kvě 2015 7:40:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: Huawei mate7 gold

Re: LG V10

Příspěvek od bravo37 »

no kdyby se nevypaloval displej tak zatím jedu bez problémů....ale je fakt že vypalování u zařízení které stálo 17000 je dost průšvih... ;)
xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: LG V10

Příspěvek od xSam »

Ceka te bootloop, jako asi kazdeho, bohuzel:-(

@telefon    

Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: LG V10

Příspěvek od Kiosk123 »

V10 začala dnes dostávať Nougat http://www.gsmarena.com/android_nougat_ ... -25197.php zatiaľ len pre korejske modely.
Odpovědět

Zpět na „LG V10 - obecná diskuze“