LG G4 - Obecná diskuzeS/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

Zdravim,

stal jsem se na chvíli šťastným majitelem LG G4 a vědom si velkých problémů, které jsou s některými sériemi jsem si hned zkontroloval S/N na krabičce... Úleva.., ale jen do té doby, než jsem tel. doma vybalil a pod krytem na mě už čekalo jedno z nechvalně známých S/N : 506...
Je možné, aby na originálně olepené krabičce, bylo jiné S/N, než na aparátu vevnitř pod krytem...? Přitom na obou samolepkách bylo stejné IMEI....
Telefon jsem raději preventivně poslal zpátky slovenským bratrům.. Kdoví jak to dopadne...
Díky za případné info..
Láďa
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od verny94 »

Pokud si to kupoval nové, tak musí být stejné i na fakture.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

kupoval jsem nový, na faktuře je jen IMEI, které se neliší od toho na krabičce a telefonu, ale na krabičce je úplně jiný S/N... Divný..

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od bicista »

Tak ja mam stitek pod baterkou - ne pod kratem.
Co krabicka mela neporusenou papirovou plombu ??? v telefonu stitek by mel byt takov hladky spise igelitovy nez papirovy.
kdyby nekdo prohodil krabicky tak by nesedelo imei, tak chyba tisku se muze stat, ale je to divny. Z jakeho obchodu si to kupoval ?? to je sedivka
nebo CZ distribuce. ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

ahoj, to s/n v telefonu bylo pod baterkou, (tak jsem to myslel).. Distribuce EU, ne přímo česká.. Koupeno ze slovenského e-shopu, ale nechci jim dělat špatnou reklamu, dokud nebudu jistě vědět, že je to nějaká levárna...
Na krabičce je S/N úplně jiný, ne jako nějaký překlep.. S/N406KPDT508812 i s čárovým kódem, který sedí na toto S/N a v telefonu je S/N 506KPJP508012...
IMEI souhlasí na obou... Ty samolepky jsou originální, ne něco co by si někdo tisknul doma...(proč by to taky dělal, to by tam na krabičku dal spíše serii 6, ne 4..), je to záhada..

jo a papírová plomba byla na krabičce neporušená, jenže se dá snadno odlepit bez porušení, což jsem taky tak preventivně udělal, anžto jsem tušil zradu...
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od bicista »

hodne zvlastni, co zavolat napsat na LG podporu co by ti k tomu rekli.
Byl to vubec origo LG ? Cinani umi kopie na prvni pohled k nerozeznani, ti by takovou botu klidne udelali.

Nemohl by byt foun v servisu, kde by zmenili stitek ve founu na zaklade SN jine desky ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

to je zajímavá myšlenka.., pokud jsi to tak myslel ;) , že třeba tel. byl dříve reklamovaný, měnila se deska a s tou deskou je vázaný jiný S/N telefonu...
Ale zas na druhou stranu, člověk pozná nový telefon, alespoň myslim.. Ten kousek vypadal fakt jako že se ho lidská ruka nikdy nedotkla a i do té krabičky ho dával nějakey korejskej robot.... :)
Díky za nápad, zkusim se obrátit na nějakou podporu LG.. Ten telefon jsem sice dneska odeslal prodejci, ale myslim že stojí za to zjistit pravdu...

K tomu tématu mi například vrtá hlavou.., když jsem četl nějakou diskuzi na fóru CZC u dotazů k tomuto typu tel.. tak za CZC odepisovali tazatelům, že zkontrolovali celou skladovou zásobu těchto telefonů a všechny mají S/N 6xxx... Tudíž je otázka, zdali koukali jen na krabičky, nebo otevřeli všude kryty, což si myslím, že je nepravděpodobné....
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

tak ještě jeden zajímavý poznatek... S/N na krabičce psané číslama neodpovídá čárovému kódu, který je pod ním...
A také je zajímavá tužkou psaná sotva čitelná poznámka lbl.. = Label..? Kvůli čemu to tam někdo napsal...? :o
horní je štítek z krabičky, dolní z telefonu..
horní je štítek z krabičky, dolní z telefonu..
LG.jpg (745.86 KiB) Zobrazeno 6884 x
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

začínám mít takový divný pocit, že svoje peníze už nikdy neuvidim.... :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Jumbo78 »

Ty jsi ho vracel?
Mimochodem, není to náhodou LBC - Liberec?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

jojo, včera jsem ho posílal zpátky s odstoupením od smlouvy... Chtěl jsem nějakej z nové série.., né řešit se slovákama za půl roku případnou reklamaci...
LBC to nebude, já jsem z Prahy a oni ze Slovenska.. Spíš mi přijde, že si někdo označil co má nalepit na krabičku... ;)

Jinak - právě mi odepsali z LG...

děkujeme, že jste se na nás obrátil.

Sériové číslo pod baterií na mobilním telefonu má souhlasit se sériovým číslem na krabici. Tyto údaje mají být stejné. V tomto případě doporučujeme se obrátit na Vašeho prodejce, kde jste výrobek zakoupil a s ním danou situaci řešit.

takže nějaká levárna... Jako nějak bych pochopil, kdyby třeba kontrolovali balení a šoupli jinej telefon do jiné krabičky a nesouhlasilo i IMEI.. Ale když IMEI souhlasí a nesouhlasí S/N.., podle LG to není možné... Obchod byl http://www.smartphony.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Teď už si to troufám napsat, protože je skoro jistý, že maj někde velkej problém... uvidíme co bude s korunkama.... :?
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od bicista »

Jeste na tom stitku chybi z krabicky pro jakou je to ditribuci. Treba CZE, ci jiny stat.

Vidim to tak ze by opravdu LBL mozna mohla byt poznamka pro spatny Lebel, proste obchod mohl sehnat nejakou varku founu treba s blbe ostitkovanych krabickam atp, proste neco jako 2 jakost a prodava to, pac to sehnal za dobry prachy. Sedivky jsou vzdy sazka do loterie. Bud chces usetrit a mas na to koule nebo proste priplatit. G4 poledne jsou uz jen posledni kusy, takze se na cernym trhu od prekupniku muze objevit ledscoc.

Jinak to logo na stitku a usazeni pimen LG na krabicce mi prijde divne. Az budu doma zkouknu muj stitek
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Ladaxxt
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 21. úno 2017 17:44:29
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Ladaxxt »

kdybys to doma našel, mohl by sem dát prosím foto toho štítku z krabičky...? Dík moc.
i když.. nevim jestli je vlastně dobrej nápad dávat někam IMEI svého telefonu...

Ta informace o distribuci byla na extra červené nálepce, kterou byla krabička také přelepená... distribuce EU a nějaké povídání, které jsem neštudoval...
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od bicista »

Muj stitek na krbicce tedy vapada upne jinak nez tvuj, nemam tam logo LG, mam tam vypsana vsechny pasma. Dole je o jakou barvu se jedna
a samozrejme popsana distribuce. Posilam i fotky cele krabicky.
Přílohy
01.jpg
01.jpg (214.36 KiB) Zobrazeno 6610 x
02.jpg
02.jpg (234.27 KiB) Zobrazeno 6610 x
03.jpg
03.jpg (265.06 KiB) Zobrazeno 6610 x
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
obic23
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. bře 2017 16:35:35
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od obic23 »

13.2.2017 jsem u smartphony.eu zakoupil LG G4 , a taky mi číslo na krabičce nesedí s číslem pod baterkou , telefon zatím funguje ,doufám že nebudou žádné problémy... na internetu jsou na tento obchod samé negativní rezence... škoda že sem si ty recenze nenašel dřív :-/
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od bicista »

Pak by to vypadalo ze obchod na cernym trhu sehnal varku telefonu se spatne ostitkovanymi krabickami. Neco, co se melo levne prodavat s chybou na krabicce v zemich tretiho sveta :)
Rozhodne bych chtel od prodejce nejake vyjadreni ze rozdilem cisel u nich neni dotcena zaruka. Aby ti pak nedelali prblem ze fi nesedi cisla, i kdyz na druhou stranu pro reklamaci obal nepotrebujes, dulezity je zda mas spravny IMEI uveden na prodejnim dokladu.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Predy30
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. lis 2017 18:25:20

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Predy30 »

Moja G4 pre istotu nemá pod baterkou vôbec žiadny štítok.
IMEI na krabičke súhlasí s IMEI telefónu (*#06#).
S/N nemám ako porovnať keďže na mobile není, porovnal som ho len cez IMEI checker, a podľa neho mi S/N nesedí.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od eddward »

stara tema, ale i tak je to trochu blbost,
to SN ma prve 3 cislice ako rok a mesiac.... 509 je rok 2015 a mesiac 09 (september)
v telefone ma 506 cize, 2015, mesiac 06 (jun), cize hned zo zaciatku predaja
na krabicke ma 406 co je vymysel, v roku 2014 v juni sa ten telefon ani nahodou nemohol vyrabat...
Samsung Galaxy S20+ Gray
Predy30
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. lis 2017 18:25:20

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Predy30 »

S/N na krabičke začína 610...
S/N podľa IMEI info začína 409...
Richard613
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. led 2018 20:08:02
Typ mobilu / ROM: lg G4

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Richard613 »

Mám S/N 608... a každý 1/2 roku jsem na reklamaci. Bootloop, nefukční KnockOn.
Zajímalo by mě, jestli Lg G4 818 dualSIM má stejné problémy....
Uživatelský avatar
Egon
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 11. bře 2011 12:01:27
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Re: S/N telefonu jiné na krabičce a telefonu...?

Příspěvek od Egon »

moje 818 mi umřela cca po 21 měsících, po opravě si ho vzala dcera kvůli foťáku, já zakotvil u konkurence
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“