Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuzeRedmi S3 ztrácí se signál

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
tomatti
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26. kvě 2011 11:45:18

Redmi S3 ztrácí se signál

Příspěvek od tomatti »

Po výměně USB napájecí desky mi ztrácí signál - tam kde kde není síla 100%. Např. v budovách, v přírodě, apod. Jiný telefon u stejného operátora na daném místě má signál vpořádku.
Desku jsem koupil na Ebay, dovoz Čína (jak jinak) a měnil ji sám dle návodu z you tube. Otevřením telefonu jsem nic nepoškodil, vše nasadil zpět a sestavil (pro výměnu desky se odpojuje pouze kontakt na čtečku otisků prstů). Mám za to, že jsem nic nepoškodil.
Může s popsaným chováním souviset vyměněná deska? Stalo se něco podobného někomu? Máte tip co s tím?
Díky předem.
PALM III -> PALM Thungsten C -> PALM TREO 650 (RIP) -> Oukitel K4000 -> Xiaomi Redmi 3S
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Redmi S3 ztrácí se signál

Příspěvek od ludekbrno »

Na tu desku USB vede tenký koaxiální kablík a na desku je připojený konektorem. Takže buď jsi konektor správně nezapojil nebo jsi ho poškodil a nebo je na desce nějaká chyba.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
tomatti
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26. kvě 2011 11:45:18

Re: Redmi S3 ztrácí se signál

Příspěvek od tomatti »

Dík za tip. Koax jsem nasadil správně, ale podívám se, zda se nevloudilo smítko či něco jiného.
PALM III -> PALM Thungsten C -> PALM TREO 650 (RIP) -> Oukitel K4000 -> Xiaomi Redmi 3S
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuze“