LG G6 - obecná diskuzeLG G6 - OREO

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Taky s tím žádný problém. Ani před HR, ani po.

­    

bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od bicista »

Z dvojenou download ji mam, ale jednou je ve spravci souboru jako vsechny soubory a pak casto pouzivane. V obou je to same, jen je proste videt 2x ale to asi nemyslis.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
MC_MarshaLL
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: sob 07. pro 2013 14:43:31
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od MC_MarshaLL »

Mám složku Download a složku download, jakmile se objeví složka download soubory co byli pod ní se zneviditelní, jakmile tuto složku samžu, ve složce Download jsou opět viditelné všechyn soubory..Používám Es File, ale i ve správci souborů to jde vidět..Že by nějakej vir ???
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od vajo7174 »

Honor mal svoj widget zamok obrazovky ktory fungoval s citackou otlackou pri odomknuti u lg g6 som nic take nenasiel.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od bicista »

Jinak za sebe muzu rici ze pred prechodem na OREO a po nem jsem provedl pro sichr Hard reset a vsechny programy jsem instalil na cisto, tak ale vydrz baterky si myslim je pod Oreem horsi. A to si z mobilem hraji pres den mene a ve 20:00 od ranniho sundani z nabijecky jsem na 5%. drive jsem vydrzel tak o 2hodiny dele. Jak jste na tom vy ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Kaso
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 25. kvě 2018 11:13:46
Typ mobilu / ROM: Lg g6

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Kaso »

Ja osobne som nerobil ziadne tovarenske nastavenia a baterka drzi ovela lepsie ...lenze prijem signalu je trosku hoesi a co ma fakt stve je ze ked zapnem data tak to musim este aj potvrdit ale inak spokojnost
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Signál horší, baterka lepší [emoji108]

­    

seaman
Androiďák!
Příspěvky: 556
Registrován: sob 14. kvě 2011 19:47:39
Typ mobilu / ROM: S23

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od seaman »

Ještě jedna věc se mi zlepšila a za to jsem fakt rád.
Když jsem psal tahovými gesty na klávesnici a udělal chybu, musel jsem mazat všechny písmena toho chybného slova. Teď se to logicky zmaže jedním deletem a dá se tak rechleji bez frustrací začít znovu.
voboda
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: úte 03. zář 2013 15:10:59
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od voboda »

Po aktualizaci na OREO se mi stává, že po ztrátě bluetooth signálu z hodinek Amazfit Bip, se mi někdy vypne bluetooth na telefonu. Při návratu k telefonu se hodinky tedy nepřipojí. Není problém bluetooth v telefonu pokaždé zapnout, ale je to chyba, které si hned člověk nevšimne a přeci jen to není zcela komfortní. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
Uživatelský avatar
Slik
Androiďák!
Příspěvky: 284
Registrován: pát 28. kvě 2010 20:48:43
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot
Bydliště: Holíč

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Slik »

U mňa BT Ok. Používam s Xiaomi Huami AMAZFIT.
Dnes sa mi samovoľne prepínal Tichý režim na Vibračný režim. Haluz :facepalm:
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6
Mr.Bombastic
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 08. úno 2017 22:51:46
Typ mobilu / ROM: LG G6 H870DS Astro Black

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Mr.Bombastic »

Tak uz sa Oreo dockali aj mejitelia modelu DS :DD uz to vyzeralo, ze sa na nas zabudlo :D
LG G4 Ceramic White → LG G6 H870DS Astro Black + SanDisk Ultra 64GB Micro SDXC + OnePlus Power Bank Sandstone Black + Creative Sound Blaster E3 + SoundMAGIC E50C
mijakhany
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: stř 17. srp 2011 20:03:11
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9 dual 9.0 P
Tablet: Asus EEE Pad Transformer TF701T
Bydliště: Hradec Králové

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od mijakhany »

Máš odkaz?
Edit: aha LG Bridge ;)
C35i,MT50,K700i,N6220clasic,N96,OMNIA II, SonyEricsson X10i, HH2, XperiaV, SG S5
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od spachal »

Nejen DS, ale i konecne DSU ;] .. O vikendu se na to vrhnu, radeji vcetne FR.

DSU.jpg
DSU.jpg (30 KiB) Zobrazeno 3895 x
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
Cujou2
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: sob 26. črc 2014 8:58:01
Typ mobilu / ROM: Note 2

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Cujou2 »

Já vám nevím, ale já bych se nejraději vrátil na Nougat. Jediné plus je možnost immersive mode. Teď se mobil více zahřívá, tím pádem naráží na nesmyslně agresivní throtling a dochází ke zpomalování telefonu při delším používání. Baterie se ztrácí před očima....

Asi ještě zkusím řešení root, a následné podtaktování CPU. Ale 821 Snapdragon mne dost zklamala teda..... :no:

EDIT: Jediný důvod proč ještě nešel do světa je širokouhly fotoaparát + gcam - luxusní fotky......
voboda
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: úte 03. zář 2013 15:10:59
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od voboda »

To přehřívání je opravdu znatelné. Jakmile dělám delší dobu nějakou činnost, např. stream ze Spotify přes bluetooth do sluchátek a u toho brouzdání na webu, G6 celkem topí, což u Nougatu nedělalo.
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Já teda nevím co s tím děláte, ale mě netopí skoro vůbec a baterka drží jak židovská víra.

­    

bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od bicista »

Me se baterka taky zhorsila, a to sem delal HR pred i po upgrade. Par telefonatu, nejaky ten web, emaily a po 12ti hodinach je na umreni.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Mě šla baterka taky dolu, tak byl HR a od té doby super. Dneska jsem v půl 12 v poledne sundal z nabíječky. Něco málo her, asi 20 emailů, plus mínus stejně WhatsApp zpráv, 2 telefonáty a spousta internetu a teď mám 76%. A to celkem jde si myslím. Poslední dvě hodiny jedu doma na wifi. S G4 už bych byl pod polovinou baterky.

­    

Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od eddward »

Slik píše: sob 26. kvě 2018 11:59:04
eddward píše: čtv 24. kvě 2018 19:58:35 Ja som si to nastavoval sam samozrejme. Neprislo to s Oreom, je to uz v Nougate.
To bola len poznamka k tomu screenshotu :) Mozno niekto o tom nevedel a vyhovovalo by mu to.

Mensie je vsetko samozrejme ked si to nastavite. Spodne navigacne tlacidla, aj cely pruzok je uzsi, tak isto horna stavova lista s hodinami aj pruzok.
Vysledok je viac miesta pre obsah :)
Niekedy sa to robilo tak ze sa zmensilo systemove pismo, aby bolo vsetko opticky mensie, to ale nikdy nebolo najlepsie. Toto je elegantne riesenie bez toho aby sa muselo menit pismo alebo cokolvek. Je to fajn pre väcsie telefony.
LG malo navigacne tlacidla vzdy zbytocne nadrozmerne, tymto sa to da dostat na uroven Pixelov, kde su pekne male :)
Samozrejme komu ako vyhovuje. Da sa ist aj opacnym smerom a vsetko si zväcsit.
Ako si zväčším navig. tlačidlá alebo ikony v notifik. lište.? Neviem o ničom...
Nastavenia - displej - Veľkost displeja - dole je plus a minus. Zakladne nastavenie je stredne. Ja to mam na minus na V30. Vsetko je pekne male. :yes:
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Obávám se, že G6 nic takového nemá.

­    


Edit: tak má, ale je to "velikost zobrazení"
Kaso
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 25. kvě 2018 11:13:46
Typ mobilu / ROM: Lg g6

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Kaso »

Ale ma ja to mam na G6 tiez nastavene na minimum
Matys85
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 03. čer 2016 15:33:54
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 4 a Huawei mate 8

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Matys85 »

zdarec borci, měl bych prosím vás dotaz, přemýšlím že bych udělal změnu a vzal bych g6 za Huawei mate 9, jen mě zajímá zadní tlačítko s otiskem jestli se při častým mačkání nějak nevyvyklá nebo neponičí, přece jenom je tam jediný tlačítko na tuhle funkci :-) jakej mate názor na podporu pro G6? jestli se to zlepšilo, někde jsem četl že lg vyměnila lidi a mělo by se to posunout k lepšímu. tak jestli to nebude zoufalý jako u samsungu. pak bootlopy jestli hrozí pořád a nebo nějaký podobný hnusný co by mi mohly otrávit život :-D díky moc :-)
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Tazz1 »

Bootloopy už u G6 nejsou. Zadní tlačítko nepoužívám, takže toto nevím, ale vypadá robustně. Co se týče podpory...G6 dostala Oreo, což nemá ještě dnes spousta telefonů v obdobné třídě. Jaká bude podpora dále? Toť otázka.

­    

bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od bicista »

zadni tlacitko pouzivam na otisk 100x denne. Na otisk se nemacka jen prilozi prst. Barva drzi. Obcas zmacknu kdyz chci udelat reset telefonu, tak 1x za 14dni. Nevykazuje zadne znamky pouzivani. V teto oblasti neni obava na miste. Co se tyce podpory. ma oreo. Nejsem typ co by se honil za aktualizacema, ne ze by nebyly fajn, ale je to to posledni co vyzaduji, pokud foun nema problemy, ktery by mohly aktualizace vyresit. Prestupy ma vyssi OS toho obvykle resi malo a nic bez ceho bych neumel zit. Jedine pdo me zklamani je trochu fotak, za ty penize foti urcite dobre, moc se mi libi sirokouhly fotak, pouzivam casto. Ale vysledna kvalita fotek neni nic z ceho bych se posadil na zadek, ale celkove foti nad prumer, lstreni by mohlo byt hbytejsi, G4 mela laser ostreni, ted G6 nema. LG mi vyhovuje a vzdy vyhovovalo uzivatelsky, libi se mi jeho nadstavba, nemam potrebu pouzivat alternativni Launchery. Vse funguje jak ma. Multitasking se mi vic libil na G4 kde okna byla plovouci. Celkove G6 spokojenost. Az na 3,5 jack konektor, nevim proc ale nektera sluchatka maji spatny kontakt. Originaly v poho, ale ostatni je sazka do loterie. Ale ja hudbu posloucham vyjmecne.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od vajo7174 »

S 3.5 jackom nemam ziaden problem cina sluchadla aj original a znackove. A vodotesny je super.
Matys85
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 03. čer 2016 15:33:54
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 4 a Huawei mate 8

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Matys85 »

a jak jste na tom s baterkou? nehřeje telefon při běžným používání? někdo tady psal že to není nic moc :-)
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od vajo7174 »

Hry nehravam iba clash of clans internetova hra dost casto a nehreje, nabijam aj dva krat za den neriesim to vobec. Casto internet a stahujem aj filmy. Zene som dal moj honor 9 kvoli mensiemu displeju
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Mirda86 »

Ja bych si ten prechod osobne rozmyslel. Mate 9 je hodne povedenej a v nekterych vecech lepsi jak G6.
Z toho telefonu bych prechazel minimalne na V30 aby sis polepsil. Jen muj osobni nazor jako byvalej vlastnik obou modelu. Jinak samozrejme tvoje vec.

Jak uz tu padlo. Ctecka se mackat nemusi ale jeji funkcnost neni dobra jak u M9. Navic neni zapustena takze ma tendenci reagovat treba na nohu pres kratase a az ti vycerpa pokusy k odemknuti a musis zadat zalozni pin/gesto. Samozrejme zalezi na zpusobu noseni. Ale ja tento problem mel.

Se zvysenym zahrivanim sem nemel problem ani pri navigaci (waze) v lete za oknem auta. Coz me prekvapilo.


Matys85
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 03. čer 2016 15:33:54
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 4 a Huawei mate 8

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Matys85 »

Mirdo tak to jsi mě nahlodal teda :-D
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6 - OREO

Příspěvek od Mirda86 »

Tak doufam ze aspon k tomu prechodu na V30 :D
Ale tak pokud mas moznost M9 vymenit za G6 kus za kus... tak klidne zkus.
Ale prodavat M9 a kupovat novou G6... to bych nedelal.
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“