Sony Xperia Z3 Compact - Obecná diskuzeXperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Odpovědět
JanJiri
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 31. črc 2018 10:12:15
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia z3 compact

Xperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Příspěvek od JanJiri »

Zdravím Vás androiďáci,
popravdě se mi vždy líbila Xperia z3, a tak ikdyž už není tak v kurzu jsem si ji pořídil.
Neprodává se, ale i tak jsem ji sehnal na jednom eshopu. Nejprve mi za cenu do 5 tis. přišel jasný repas. To jsem vyřešil dobře sepsaným reklamačním protokolem a do 2 dnů mi přišel o dost zdařilejší kousek, ale mám pochyby.
Ve vyhledávači IMEI jsem toto IMEI nenalezl, vypadá to tedy na změněné IMEI.

Neví někdo jak zjistit pravou historii, nebo se tomu aspoň přiblížit 🔎?

Díky moc
Jirka
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Xperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Příspěvek od LivArt »

Vyndáš z boku telefonu papírek s IMEI, porovnáš a víš. Jinak je to ale jedno, je to prostě starej telefon, ten novej nekoupíš.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Xperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

JanJiri:

Nemůžeš přece očekávat, že koupíš dnes nový telefon, který byl představený už v roce 2014 a už se dávno nevyrábí. To by byl velká náhoda, že by nějaký e-shop ten telefon omylem vyhrabal někde ve skladu a měl by velmi pravděpodobně úplně mrtvou baterku. To bude jeden vedle druhého pochybná skládačka s pochybnou historií, ale rozhodně ne novas. A pokud to někdo prodává jako nový kus, tak je to velmi pochybný obchod, se kterým bych nechtěl mít noc společného. Každopádně historii jako takovou, jestli ho už někdo používal, asi nijak neověříš.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
SGvagon
Stálý androiďák
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 16. říj 2014 16:39:17
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia X Compact F5321 / Stock 8.0.0
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z3 Compact D5803 / Stock 4.4.4 ROOT
Twitter: https://twitter.com/SGvagon
Kontaktovat uživatele:

Xperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Příspěvek od SGvagon »

Já jej nový sehnal ani ne před půl rokem na ebay za pouhé 3 tisíce (německý prodejce nabízel i Z5/Compact i Z3+) . Takže doprava zdarma a nevšiml jsem si, že by bylo balení nějak ošizeno (krabice byla ještě v igelitu, telefon měl na sobě Sony polepy) . Snad jenom nabíječka v balení mne překvapila, že byla jenom 850mA a má na sobě ještě staré logo Sony Ericsson [emoji1] . Ale za tu cenu mi tohle absolutně nevadí, dokoupil jsem originál Sony 1,5 A adaptér a k němu USB kabel na magnetický konektor a je to [emoji3] .

EDIT by Jumbo78: smazaná zbytečná citace
JanJiri
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 31. črc 2018 10:12:15
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia z3 compact

Re: Xperia Z3 Compact - problém s ověřením historie telefonu

Příspěvek od JanJiri »

Díky, byl jsem zvědav :D :)
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Z3 Compact - Obecná diskuze“