Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzeSamsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od dufko »

Nech sa páči Chrome v mobileObrázek
havrdak
Androiďák!
Příspěvky: 434
Registrován: pát 08. črc 2011 9:00:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Bydliště: Litoměřice

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od havrdak »

Pres Tapatalk odkaz nefunguje... Pres web androidforum.cz normalne funguje.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Tu je moje ukázka z chrome
Obrázek
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od jirka-cz »

A já přidávám Operu :) Taky tomu nerozumím Obrázek
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od jirka-cz »

Jo, ten Tapatalk mě nenapad ;)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od Jumbo78 »

Mě z Tapatalku funguje bez problémů...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Mam zajem koupit Samsung S10+ se Snapdragonem z nektereho ze dvou eshopu, ktere jsou zde uvedeny. Jeden uvedl autor vlakna, druhy uvedl Lapsi. Jenze mam par otazek, ktere me zajimaji jeste driv, nez telefon objednam. Obema dvema jsem poslal SZ, ale dosud si ani jeden SZ neprecetl, tak se zeptam tady.
Oba dva si koupili zarizeni z Hong Kongu, zajima me tedy jak chodi bezpecnostni aktualizace. Tuhle otazku bych spis smeroval na Lapsiho, protoze tam koupil Note9 a ma ho podstatne dele, takze nejakou aktualizaci uz by mel dostat. Navic tam koupil vice zarizeni, takze by mel mit vetsi zkusenosti s aktualizacemi.
Dale by me zajimalo, jake je porovnani fotek S10+ se SD a S10+ s EX. Tohle srovnani by mohl mit autor vlakna Maverick.
Jaka je v baleni nabijecka me vubec nezajima, nabijecek mam doma hromady a koupit pripadne novou me nezrujnuje.
Ale rad bych si precetl jak pozitivni, tak negativni postrehy majitelu. Takze at se vyjadruji jen ti, co jsou majitele.
Dekuji za odpovedi.
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od JuaNex »

Čo sa týka rýchlosti, tak prakticky podľa všetkých reálnych testov prostredia a aplikácií je Exynos verzia pomalšia ako Kirin 980, ale SD verzia je naopak rýchlejšia ako Kirin 980.
Čo sa týka spotreby, tak SD verzia 10+ je cca na rovnako s P30 Pro s Kirinom 980, ale Exynos verzia má väčšiu spotrebu a teda na nabitie vydrží menej. (Spotreba je dosť individuálna vlastnosť, ale tieto testy sa robia v rovnakých podmienkach pre testované zariadenia, tak výpovednú hodnotu majú)

@mobile


S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Vydrz baterie je mi vcelku lhostejna, v mem pouzivani to bude bez tak jednodenni telefon. Spis me zajima, jak na tom jsou ty aktualizace? Ma tam byt nejaka mezinarodni ROMka, tak me zajima jak ty aktualizace chodi. Tenhle dotaz by mel nejlepe zodpovedet Lapsi.
lapsi
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 12. lis 2016 22:14:40
Typ mobilu / ROM: Samsung note 9 Snapdragon

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od lapsi »

spikelet píše: stř 01. kvě 2019 7:59:22 Mam zajem koupit Samsung S10+ se Snapdragonem z nektereho ze dvou eshopu, ktere jsou zde uvedeny. Jeden uvedl autor vlakna, druhy uvedl Lapsi. Jenze mam par otazek, ktere me zajimaji jeste driv, nez telefon objednam. Obema dvema jsem poslal SZ, ale dosud si ani jeden SZ neprecetl, tak se zeptam tady.
Oba dva si koupili zarizeni z Hong Kongu, zajima me tedy jak chodi bezpecnostni aktualizace. Tuhle otazku bych spis smeroval na Lapsiho, protoze tam koupil Note9 a ma ho podstatne dele, takze nejakou aktualizaci uz by mel dostat. Navic tam koupil vice zarizeni, takze by mel mit vetsi zkusenosti s aktualizacemi.
Dale by me zajimalo, jake je porovnani fotek S10+ se SD a S10+ s EX. Tohle srovnani by mohl mit autor vlakna Maverick.
Jaka je v baleni nabijecka me vubec nezajima, nabijecek mam doma hromady a koupit pripadne novou me nezrujnuje.
Ale rad bych si precetl jak pozitivni, tak negativni postrehy majitelu. Takze at se vyjadruji jen ti, co jsou majitele.
Dekuji za odpovedi.
Zdravim,poslal som ti tri spravy,ale asi ti neprisli a asi ani neodisli,bol tam nejaky problem vtedy,snaha bola-aktualizacie chodia mesacne pravidelne,v den ked vysli nove s10 mi prisiel darcek-9 android,takze spokojnost,manzelka potrebovala dual sim,tak ma samsung s7 a tiez tam chodia mesacne aktualizacie,inac s prichodom 9 androidu a tmavym rezimom sa zlepsila baterka,keby nieco pytajte sa.
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Ty SZ jsou nejake divne. Ja jsem poslal jednu Tobe a jednu Maverickovi. Kdyz se podivam do zprav, tak je tam vidim jako odeslane/neprectene. Ja sam jsem zadnou SZ nedostal, takze to nekde visi v Matrixu asi.
Tak Ti dekuji, ze ses ozval ve vlakne. Info od Tebe mi staci. To nejdulezitejsi jsem se dozvedel. Takze ted uz jen objednat v nekterem tom eshopu. Asi to vezmu v tom, kde jsi kupoval Ty. Prece jen uz z tama mas vice zarizeni a rikas, ze je vsechno v poradku. Navic je to tam i levnejsi, nez ve WondaMobile. Tak jeste jednou diky.
lapsi
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 12. lis 2016 22:14:40
Typ mobilu / ROM: Samsung note 9 Snapdragon

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od lapsi »

ak to budes objednavat z eglobalu,tak na zaciatku nebudes mat sledovacie cislo zasielky,posielaju to z HK do Anglicka,z Anglicka ti pride sled.cislo od DPD,tak nerob paniku.
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

OK. Z toho strach nemam. Jen me tam udivuje jina vec. Maji tam tu S10+, 8/128, Snapdragon, dual sim, bila za 771€ a S10+, 8/128, Snapdragon, dual sim, cerna za 801€. Dve stejne zarizeni, ktere se lisi pouze barvou a rozdil je 30€. Samozrejme bych chtel koupit ten za 771€. Jednak chci bilou barvu a druhak chci usetrit tech 30€. Jen bych nerad treba koupil uz treba pouzity, vraceny, mobil. Predpokladam, ze baleni bude rozbalene, kdyz tam nekdo musi nahrat tu mezinarodni ROMku, pripadne vymenit nabijecku. V popisu jsem nenasel, ze by se jednalo o pouzity mobil, nebo aspon ja jsem to tam nenasel. V jakem stavu z tama chodi baleni s mobilem. Maji telefony na sobe ty ochranne folie? V jakem stavu chodi ty telefony? Ty uz jsi jich tam bral vic, tak budes vedet.
https://www.eglobalcentral.eu/Z1bUGQxKOEaXTUgNcc3J.html
https://www.eglobalcentral.eu/GSHAMXnY9rHUgwqzzrg9.html
Mozna mi neco uniklo. Vidis tam nejaky rozdil?
lapsi
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 12. lis 2016 22:14:40
Typ mobilu / ROM: Samsung note 9 Snapdragon

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od lapsi »

Telefony stale prisli v original baleni s foliami,ale s cinskou nabijackou-tu romku medzinarodnu tam nahral samsung,asi je rovnaka do vsetkych telefonov,myslim jazykovo,inac v mojom baleni Note 9 bolo jedno prekvapenie: priesvitny silikonovy obal,co troska potesi.ja si myslim,ze tam nie je ziaden rozdiel medzi bielym a ciernym telefonom,asi sa im predava slabsie ta biela verzia,preto ta nizsia cena.
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Super. Diky za odpoved. Nabijecku vem cert. Stejne chci bilou variantu, tak aspon tech usetrenych 30€ pouziji na nakup nove nabijecky. Pokud by telefon nechtel pracovat s nabijeckami, ktere mam doma. Ale nevidim duvod, proc by je nemel podporovat. Nabijim stejne v dobe, nez jdu spat, takze vecer treba v 18:00 to prdnu na nabijecku a do 22:00 se ten telefon musi nabit i s tou nejpomalejsi nabijeckou. Snad to neboudou posilat 14 dni.
lapsi
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 12. lis 2016 22:14:40
Typ mobilu / ROM: Samsung note 9 Snapdragon

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od lapsi »

Inac pribalia ti redukciu na eu nabijacku,pri tom note 9 si dali nacas-platil som 20.9 a prislo mi to az 5.10,doprava ma stala 15 eur.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od dufko »

Slabé ot, nemajú tam teraz 5 dní voľna? To môže oneskoriť odoslanie
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Hm. Tak budu pocitat, ze to driv jak za 14 dni neprijde. No co se da delat. 15€ doprava se da zkousnout, i kdyz tam maji, ze doprava nad 50€ je zdarma. Coz mi nedava smysl, nebo jsem to asi spatne pochopil.
Objednavat budu az pristi mesic, takze tech 5 dni volna me neomezi. Ale diky za info.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od dufko »

Aha, som si myslel že to objednávaš už teraz keď ťa trápi tých 14 dní, takže nič.
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od dejdis »

Objednal jsem v úterý S10e s SD. Využil jsem WondaMobile. Podle track number už je v UK Manchester. Počítám, že dorazí začátkem příštího týdne. Následně půjde S7 do světa. Té čínské nabíječky jsem se trochu obával ale bude s redukcí sloužit u bezdrátové. Tak snad pohoda
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od JuaNex »

tak v standby akoby Exynos zle spravoval procesy na pozadí.

https://www.youtube.com/watch?v=shrYnaxVenE
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
L!80r
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: úte 17. dub 2018 10:00:23
Typ mobilu / ROM: S7 edge STOCK ROM

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od L!80r »

Mě přijde že Samsung bojuje s vyšší žravostí ve standby už několik let :-D Zvláštní ale je, že Snap verze s tím problém asi nemá...
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Netuší někdo z majitelů, jak je to u verzí se Snapdragonem s možností nahrávání hovorů? Jestli je tahle funkce v systému? Vím, že v A9 není možné nahrávat hovory, ale třeba takové Xiaomi si to tam stejně dalo.
Maverick
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: pát 19. říj 2012 9:13:47
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ Snapdragon

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od Maverick »

Ahoj,
pár dní sem tu nebyl, jinak tvé zprávy mi došly.

Porovnání fotek bohužel nemám, na youtube je o tom hodně videí kde porovnávají stejnou fotku s kaýdé verze. Subjektivně mě přijde lepší snapdragon...
Jinak zatím nemám jedinou výtku, telefon mi vydrží dva dny bez nabíjení. Nabíječka mi přišla UK s redukcí na EU. Přesně týden po objednání jsem ho měl doma, takže s Wonda naprostá spokojenost. Přemýšlel sem i o eglobal ale recenze na Trustpilotu rozhodly.

Akorát bych doporučil a sem poučenej pro příště že před takovým velkým nákupem je dobrý si udělat nějakou Revolut kartu nebo něco podobného. Ať zbytečně nepřijdete o peníze zkurveným kurzem banky.

Edit: aktualizace na tuhle verzi chodí jako jedna z prvních. Svůj starší s7 edge jsem měl od tmobile a tam sem byl zvyklý na zpoždění klidně i o 2 měsíce... Takže fakt spokojenost teď
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Super. Diky moc za info. Snad tam nejaky na me zbyde za mesic :D
Jeste tak aby to umelo v zakladu nahravat hovory a bylo by to uplne nej. Pry se to da nejak aktivovat pres nejakou asijskou simku. No to budu resit, az ho budu mit doma.
mindy87
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 09. črc 2017 14:03:03
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od mindy87 »

Zdravím vás...plánujem tiež objednať s10 plusko z eglobalcentral a je tam aj to poštovné alebo nie?? Záruka je ročná? S jazykom v telefóne nieje žiaden problém? alebo nejaké čínske appky...ďakujem za info
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Kdyz si prectes vsechny prispevky od uzivatele Lapsi, tak dostanes odpoved na vsechno.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od Jumbo78 »

Btw, na záruku můžeš zapomenout...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
spikelet
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. dub 2019 18:38:39

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od spikelet »

Důvod? Bude to koupeno v eu eshopu, tak nevidím důvod, proč by měl zapomenout na záruku. Dost možná budou dělat menší obstrukce, než kdejaký uznávaný CZ eshop.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung S10+ Snapdragon z Hong Kongu - zkušenosti

Příspěvek od Jumbo78 »

Tak hodně štěstí...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“