PískovištěHTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Pískoviště slouží pro neúplné a nedostatečně specifikované dotazy, které přesto mají mít šanci na nějakou odpověď. Pískoviště je jednou za čas promazáno.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Mnozí mi na začátku nevěřili a jak se ukazuje na všech fórech o mobilech je Jirka oblíbený jako tříska v.... Má pod palcem smartmanii a tak proč tam není? Protože oponenti jsou pryč znechuceně odešli nebo dostali Ban a on se nemá s kým dohadovat. Nejsou to pomluvy a lži, vše se dá dokázat a doložit, stejně jak z jednoho fóra donášel na druhé a myslel si že je king. Nesmí se na něj zapomínat.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

IMG_20190612_175046.jpg
IMG_20190612_175046.jpg (64.58 KiB) Zobrazeno 4986 x
tak to začalo, co na tom že to byla lež, navíc to zveřejnil na jiném fóru.... Ban jsem měl jen já a ne Renek atd atd..... Vše bylo dokázáno moderátory. Jen blbec si nechá od takové bytosti nechá líbit takové chování.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Jj vime hele 😏🙂
No ale včera co předevčírem,mě poctilo že spadá do Trio Egee, Pavel, Androidě... jsme jak velka trojka viz "Němý Bobeš"😂😂😂 a dostalo se mi oslovení "Milé Androidě" tolik přízně si ani nezasloužím....
No ale těmi jeho zoufalými pokusy mě zde očernit (na nic jiného se chudáček nezmohl,stejně tak nemá koule se ke všemu vyjádřit,tady ani nikde jinde,mrtvý brouk..klasika)jsem se náramně pobavil, takže bych měl asi poděkovat 😂
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Takze vazeni pritomni a nepritomni, az tady bude zas nekdo prskat,ze tady tohle resime
https://smartmania.cz/hodinky-amazfit-b ... ent-321555

Zcela vyjimecne pro pripad smazani,jsem si udelal screen,jakoze tohle nedelam proc taky.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Fakt síla co je v tom odkazu... Jen potvrzuje toto Dovolím si dodat charakteristiku:


Jeho osobní integrita a růst jsou spojené s ponižováním ostatních.Pokud o někom hovoří, pak vždy ironicky a s despektem.Nemá žádné přátele.Dokonalost neexistuje a on je od toho aby na to druhé upozorňoval.Pokud jeho plány nevycházejí, zbavuje se odpovědnosti a vinu svaluje na druhé.Prohlašuje, že se stal obětí spiknutí neschopných, omezených lidí.Pokud má učinit nějaké jasné a jemu nepříjemné rozhodnutí, neučiní tak otevřeně. Stáhne se do pozadí, aby se za čas stal hlasitým kritikem.Vlastní názory, chování pružně mění.Je mistrem v umění lhát.Jestli jej na rozpor upozorníte, kategoricky popře, že by změnil názor a ještě obviní že jste jej špatně pochopili.Neuvědomuje si jak často lže.Nesnáší,aby někdo žertoval na jeho účet,kritizoval jej a nebo mu něco odmitl.Dokáže popírat i zřejmá fakta.Kritika v něm vyvolává nejistotu a úzkost které pak zakrývá jedovatými a uštěpačnými poznámkami či vyhrožováním.

Jestliže docházejí argumenty,uchyluje se k teatrálním posměšným gestům a opovržlivým grimasám. S diskusí souhlasí jen pokud si je jistý že z ní vyjde jako vítěz.Jestliže se dostane do úzkých ,odejde nebo změní téma a ve strachu z prohry neváhá sáhnout ke skrytým hrozbám.Vadí mu lidé v okolí kteří si rozumějí.Rozeštvává je.
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od c.data »

:D tak to je drsné :D jsem nevěděl že existuje v tomhle státě druhý Obr :D já osobně do komentářů nelezu, povětšinou si nepřipadám jako tak velký odborník s takovým rozhledem, aby stálo za to něco sdělovat veřejně :D každopádně jak to tak čtu, bylo by asi vhodné na jeho sobu opravdu podat žalobu za vyhrožování.
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Egee
Dobré sepsáno,on je mj. Typicky příklad trolla a pak vše baví když je mela...patrně nějaký druh úchylky nebo psychické poruchy? Nevím neznám ho a soudit mi tak nepřísluší,ale z chování to bývá parné.

c.data
No Michal Javůrek se k tomu chystal,nebo ještě chystá....tohle je špetka co pustil ven, zprávy od Jirky budou ve velkém počtu,ať posměšné nebo výhružné,takže bych se nedivil,kdyby to oznámení nakonec podal.
Jenže případně se to bude řešit jako přestupek a vyřeší pokuta,dál to myslím nepůjde.
Daleko lepší a účinnější je proplesknuti,zprava,zleva a pro sichr ještě nahoře.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od netineti »

nepoznám dotyčnu osobu a nemal som s ním česť, ale všetci ste tu úplne mimo.. to že ste stvorili toto vlákno, dotyčnému len nahráva, že je stredobodom pozornosti, presne o toto mu ide.. najväčší trest pre takéto kreatúry je úplná ignoracia.. neviem či ešte je ale bol tu jeden moderátor (nepamätám si nick), ktorý tiež každého pri hocijakej otázke len ponížil, úrazil a zosmiešnil.. táto debata mi ho pripomína.. ale to je o inom.. staci nebrať veci od niektorých osobné a nereagovať a to dotyčného totálne rozhodí ak nebude mať žiadne reakcie na svoje blbe poznámky a postupom času buď zmení prístup alebo odíde ak nebude mát s kým komunikovať.. ban je blbosť - urobí ďalších x nickov a bude pokračovať.. táto debata je presný opak..
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Ignorace? Má stále dost ochránců, kteří s ním soucítí a my chudáka jen očerňujeme a pomlouváme podle nich.. Ignorace nepomůže, varování ano, věcné důkazy stejně tak. Myslím že mu nepomůže,, cituji :ani modlení k jeho 5 kouskům.
IMG_20190614_103241.jpg
IMG_20190614_103241.jpg (181.71 KiB) Zobrazeno 4721 x
Naposledy upravil(a) egee dne pát 14. čer 2019 10:46:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od don_alex »

Vím o tom prd, ale kluci, jste si jistí, že má tolik zastánců? Resp. že všichni ti zastánci nejsou ve skutečnosti jen jeho alter ega? Mně to tak přijde a pokud to tak opravdu je, myslím si, že ho náramně baví i to, jak věříte v jejich existenci...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

O jednom vím, mposvar, nějak zmizel ale i jeho zásluhou známé jméno a příjmení... Zveřejnil to. Chtělo by to oslovit moderátory jiných fór.
JirkaH76
Robot
Příspěvky: 737
Registrován: úte 31. kvě 2011 9:17:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Y3 II
Tablet: Sencor Element 10.1
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560
Rom: stock

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od JirkaH76 »

Me teda prijde, ze alter ego htcjirky musi byt Androide. Minimalne teda pise stejne sracky :-D
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Hmm děkuji za uznání :D :DD nechám tě při tom, ale že bych psal sr si nemyslím,no ale ty to vidíš zase jinak.

don Alex
To si myslím už delší dobu všichni určitě ne ale tak zhruba polovina, budou jeho alterega a naštěstí do této poloviny, skutečně nepatřim jak tady člověk nademnou nadhodil.

Egee
Hele jeho kecy ohledně mobilu jsou jedna věc, druhou věcí je on sám a jeho prasacke chování a když dostane ban jako na SM.
Následuje vyhrožovani, téma Javůrek promazal a je to škoda,zajímalo by mě jaké všechny výhrůžky mu od toho imbecila do zpráv přišly, že zvažoval na něj tedy Koláře, podat trestní oznámení.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Jsem přece na tvé straně...
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Jsem přece na tvé straně... Toto vlákno je velmi užitečné, mnohých otevřelo snad oči a mají jasno o mistrovi. Myslí si že se mu nemůže nic stát, stačí dohoda kdy a kde se sejdeme a uděláme soudružskou návštěvu.. Aby bylo jasno HTCJirko, to není vyhrožování ani slib násilí...
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od policak »

Myslím, že část uživatelů tohoto fóra má vážné psychické problémy, i když se navzájem ujišťují, že jsou v pořádku.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Flynne »

egee píše: pát 14. čer 2019 10:38:21 O jednom vím, mposvar, nějak zmizel ale i jeho zásluhou známé jméno a příjmení... Zveřejnil to. Chtělo by to oslovit moderátory jiných fór.
Beru to jako výzvu, jsem modem na iPhone.cz od roku 2008. Zažil jsem tam mnoho neuvěřitelných situací, také jsme tam měli jednoho podobného, shodou okolností také Jirku (Jiří Dytrt - Juramac), nechvalně známého z mnoha českých fór, kde si dělal jen zle a brzy ho prokoukli. Je zajímavé, že se vlastně choval podobně jako HTCJirka, ale to si uvědomuji až teď, kdy jsem si oživil vpomínky s pomocí pár topiců. A věřte, že tento člověk se tam řešil velmi často, stal se moderátorem, aby záhy na to byl této funkce zbaven a nakonec odregistrován z fóra. Dokázal se ale vrátit a znovu se stát modem (!). Dělo se kolem něj mnoho věcí a byl rozporuplnou osobou. Nakonec "onemocněl" smrtelnou chorobou, ze které se jako zázrakem po čase uzdravil. Odešel do Austrálie a nepřestal prudit. Možná je takovýchto exotů víc, ale proč to vypadá, jakože jsou z jednoho vrhu?
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

policak píše: pát 14. čer 2019 23:48:39 Myslím, že část uživatelů tohoto fóra má vážné psychické problémy, i když se navzájem ujišťují, že jsou v pořádku.
. Děkujeme za diagnózu pane doktore, viděl jsem pár vašich textu na SM.... Proč tak málo? Vám něco ten člověk dluží? Mě ano. Kdybych vám něco dlužil, odpustil byste mi dluh?
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

:
Zvažuji modi opetovny Ban arogantniho Jiřího Koláře?
Zde dřív htcjirka, jirkash oba nicky Ban a opět se tady vtira pod novým Jiřík77777

Jako člověk který jinde vyhrožuje moderátorům, viz Michal Javůrek, který zvažoval na něj za sebe, podat na PČR Trestní oznámení, nemá na slusnem a seriózní diskuzním fóru, co pohledávat.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

Aký je dôvod na Ban?
Uživatelský avatar
Petr-73
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: pon 30. dub 2018 19:07:13

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Petr-73 »

No přece to, že se jmenuje Jirka, případně jakkoliv jinak a nelíbí se mu tady ten bordel. To se jedná o takzvaně převlečeného Jirku.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

Bordel tu zatiaľ robia miestni pacienti, od jirku zatiaľ nič, preto sa pýtam na dôvod banu.
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Androidě »

Ano tady se chova slušně, světla výjimka takže pádný důvod k vyhození modi nemají, bohužel.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Takže admini byli upozorněni na porušení pravidla tohoto fóra, pravidla Dvanácté:
Zakládání duplicitních uživatelských účtů je zakázáno! Duplicitní uživatelské účty budou bez upozornění zabanovány.
Já a mnozí jiní se taky chovali slušně na jiných fórech, ( nechválili jsme dlaždice, citovali oficiální informace o nedokonalosti dlaždic, ) diskutovali jsme o obou systémech ... výsledek mazání a ban... Bylo nazýváno spamem a to dokonce články ze smarmánie se nesměly v pokecu citovat. Komu to vadilo je jasné. Můžeme se opět vrátit do počátků - a založit retro vlákno - ,,, co bylo dál po symbianu ,,, tady je základ problému s fanatikem, který nepřipustil že jiný systém byl lepší a měl na to ,,, kamarády,,, kteří mu eliminovali oponenty tím že je mazali, banovali. ( tak co zavzpomínáme na pohřeb symbianu a na to co bylo za stejné peníze na trhu a v čem se to lišilo? )
BAA.jpg
BAA.jpg (17.93 KiB) Zobrazeno 4171 x
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od Jumbo78 »

Tady nejsme na "jiných" fórech. Snažíme se zde udržovat pořádek a úroveň (čímž se nechci dotknout jiných). Už jen díky tomuto vláknu vidíte, že se zde může v rámci slušnosti a pravidel svobodně diskutovat.

Pokud si po banu založil další účet a bude dodržovat pravidla, nevidím momentálně důvod pro ban. Duplicitní účet znamená, že má někdo dva a více účtů současně aktivních.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

dufko píše: sob 22. čer 2019 17:45:38 Bordel tu zatiaľ robia miestni pacienti, od jirku zatiaľ nič, preto sa pýtam na dôvod banu.
Ty jsi doktor? Až ti bude něco dlužit, pak budeš na naší straně a nebo ti udělal dobře a budeš ho chránit? On si soucit nezaslouží, za to co léta dělal jiným ,, voda se už vaří dostatečně,,
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od egee »

Jumbo78
nazývat někoho pacientem se mi zdá trochu za čarou. Píšeš jiná fóra i zde se dají najít přece reakce z minulosti na jeho osobu. Jediné co se u něj změnilo - převlékl kabát, jeho dokonalý systém je mrtvý a tak nemá koho přesvědčovat o dokonalosti. Otázka času kdy si něco najde. Za ta léta co znám jeho chování to nebude dlouho trvat. Tam kde se cítil králem má ban. Osobní pocit - ti kteří ho chrání a omlouvají a podobně asi měli ,,, dlaždice,,, a mistr jim pomohl - cítí tak nějakou nutnost vděku. My kteří zvolili android od začátku jsme byli jen šikanování na fórech kde mistr byl.

edit
BBJirka
viewtopic.php?f=977&t=54037&p=779079&hi ... ka#p779079
Re: HTC ONE (M8)
0 Ohlásit tento příspěvek Citace
Příspěvek od Jumbo78 » ned 11. kvě 2014 19:57:02

Ban dostal, tak už se tím prosím nezabývejte...
Mimochodem, na SM se už uklidnil, řešil jsem ho i s Jirkou Hrmou kdysi
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

egee píše:
dufko píše: sob 22. čer 2019 17:45:38 Bordel tu zatiaľ robia miestni pacienti, od jirku zatiaľ nič, preto sa pýtam na dôvod banu.
Ty jsi doktor? Až ti bude něco dlužit, pak budeš na naší straně a nebo ti udělal dobře a budeš ho chránit? On si soucit nezaslouží, za to co léta dělal jiným ,, voda se už vaří dostatečně,,
Nie som na nikoho strane. A je mi úprimne jedno že ste sa hrali spolu na pieskovisku a ukradol vám formičky, naozaj, je mi to úprimne jedno.

Dokonca som sa pobavil, keď jeden z vás, buď ty alebo medvedík Teddy ste sa s jirkom stretli, udobrili a porozprávali si intímne veci a on to potom zneužil... srdcervúci príbeh hodný filmu :)
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od -Pavel- »

dufko: jestli tohle co jsem napsal, ti přijde jako sranda, tak jsi jako on a začínáš to tady dokazovat urážkami typu " pacienti ", takhle začínal i Jirka.

" Co bylo ale podpás od htcjirky, že psal potom SZ jak ho to mrzí, podali jsme si ruce, povídali si jako kámoši které spojují telefony, také si řekli něco o sobě a pak při sporu vše použil, veškeré diskrétní věci, které si vyslech použil a to je opravdu nechutné. Takový je htcjirka. "

Dolejzat po SZ a omlouvat se, že už se to nebude nikdy opakovat, psat si jako kamarádi, psát si o životě a při prvním sporu, tyhle věci všechny všechny použít, je prasárna. Já chtěl klid, takže jsem vždy jeho omluvy přijmul, to dělají slušní lidé, odpouštějí, ale to ty koukám nedokážeš pochopit, tak si jdi cucat prst někam, kde budeš psát užitečné věci a nebudeš zesměšňovat komentáře jiných. Proč se tu Jirka neukáže, on totiž nemůže, protože mnoho lidí ví, že je to všechno pravda, takže si vem za svůj cíl někoho jiného a nekomentuj něco o čem nemáš ani páru a už vůbce si mě neber do pusy.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTCJIRKA ( jirkash ?) kdo to je, proč tu je?

Příspěvek od dufko »

Áno ja som sa na vás pobavil. Bohužiaľ, ty mi nebudeš diktovať koho a čo budem komentovať...s tým sa zmier, pacient Pavel :)
Odpovědět

Zpět na „Pískoviště“